The best Side of طراحی و ساخت ویلا

جمع آوری اطلاعاتی از قبیل نوع گیاهان منطقه، جهت باد و وضعیت خاک، وضعیت آب و نوع آبیاری و… باید انجام شود تا هزینه‌ها و زمانی که صرف خواهد شد رضایت بخش باشد.

برای بسیار از مالکین این سوال پیش می آید که ویلای خود را یک طبقه بسازم یا دو طبقه ؟

به علاوه لازم به ذکر است که ایجاد فضای سبز نیز در طراحی ویلای کلاسیک، باید مطابق با اصول آن پیش برود. برای این منظور استفاده از گیاهانی که دارای اصالت بیشتری بوده و درختان و بوته های منظم، توصیه می شود.

کلیه حقوق این تارنما و محتویات آن برای شرکت مدرن ویلا محفوظ می باشد

پیشنهادات کابینت سازهای معتبر شهرت رو بهت معرفی میکنیم تا ازشون قیمت بگیری و انتخاب کنی

برای محوطه سازی ویلا در ابتدا نقشه کروکی زمین لازم است و باید مسیرهای دسترسی به ویلا کاملا مشخص شود.

برخی از شهربازی ها سالیان سال است که در شهر ها وجود دارد و برای زیباسازی آن ها می توان از بازسازی شهربازی استفاده کرد تا خانواده های بیشتری جذب آنها شوند.


هر گیاهی شرایط پرورش و نگهداری متفاوتی دارد که شما باید به انتخاب گیاهان مورد در نظر خود و پرورش آن‌ها در کنار یکدگیر توجه داشته باشید و همینطور شرایط اقلیمی‌و آب و هوایی منطقه ویلا را نیز در نظر داشته باشید تا هزینه محوطه سازی خود را در مسیر درستی صرف کنید.

برای ساخت ویلایی استاندارد و زیبا، می‌توانید با شرکت طراحی ویلا آرین پاراکس در ارتباط باشید تا در این عرصه راهنمایی‌ها و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهد.

توجه به فضای داخلی ویلا یکی دیگر از مهمترین موارد در اصول طراحی ویلا است. هر چقدر فضای بیشتر و بزرگتری در اختیار ساکنین ساختمان قرار گیرد، به همان اندازه کارایی و آسایش ویلا نیز بیشتر خواهد شد. ویلا‌های مدرن به گونه‌ای طراحی می‌شوند که بتوان به بیشترین حد ممکن از فضای درونی ویلا بهره برد.

رابطه خوبی که با معمار برقرار خواهید کرد مستقیماً به عنوان کیفیت در ویلای شما نمایان می شود. همکاری با معماری که شما را درک می کند ، به شما گوش می دهد و تحت هر شرایطی مشاوره حرفه ای ارائه می دهد ، روند کار را بسیار لذت بخش می کند.

یکی از روش‌های مرسوم برای ارائه پلان محوطه، ارائه پلان راندو از لنداسکیپ ویلا است. پلان راندو مانند یک نقشه است که حیاط ویلا کاملا مشابه واقعیت در آن ترسیم شده و تمامی‌المان‌ها با نشان‌های مخصوص و اختصاری در محوطه جاگذاری و نشان داده می‌شوند.

اگر بخواهیم واضح تر توضیح بدهیم، در واقع باید بدانید از طراحی باغ ویلا، یا محوطه سازی باغ میوه می‌خواهید یا محوطه سازی باغچه حیاط ویلای خود و تنها داشتن فضای سبز است.

بسیاری از آسیب‌های وارد شده به ویلا، می‌تونه بر اثر زلزله، سیل و یا نشست زمین اتفاق بیفته.