The best Side of ثبت شرکت

پیش از آنکه مراحل به ثبت رساندن شرکت سهامی عام را برای شما توضیح دهیم، مدارک مورد نیاز را اعلام می کنیم.

بعد از راه اندازی شرکت راهنمایی‌های جامع و کاملی در ارتباط با روش‌های جذب مشتری ارائه می‌نماییم.

برای ثبت شرکت نسبی باید اساسنامه و شرکتنامه به همراه پرداخت همه سرمایه نقدی شرکت و همه سرمایه غیر نقدی به اداره ثبت فرستاده شود.

در این شرکت‌ها شرکاء ضامن با شرکاء با مسئولیت محدود جمع شده و هریک به سبک شرکت خود رفتار می‌نماید.

https://brand.registercompanyco.ir/%d8%b4%d8%b1%d9%88%d8%b9-%d8%a8%d9%87-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%aa%d8%a7%d8%b3%db%8c%d8%b3-%d9%85%d9%86/ از خدمات ارائه شده در سامانه ثبت شرکت ها، امکان ثبت درخواست صورت جلسه تغییرات می باشد. در این بخش شخصیت های حقوقی می توانند با شناسه ملی و یا بدون شناسه ملی (با وارد کردن شماره ثبت واحد)، درخواست خود را برای ثبت صورت جلسه تغییرات ثبت نمایند.  

کاربران کامپیوتر تمام محتویات پرونده شامل مشخصات اساسنامه،شرکت نامه،تقاضانامه و صورت جلسات را وارد سیستم می کنند بعد از آنکه محتویات مدارک وارد سیستم شد به متقاضی که درخواست داده می شود که دستیابی به محتویات پرونده در قسمت های مختلف اداری از طریق وارد کردن که درخواست امکان پذیر است.

بله، ثبت برای اشخاص حقیقی و حقوقی خارجی نیز با مالکیت صد در صد سهام شرکت امکان پذیر است و برای این منظور نیاز به کفیل و شریک ایرانی نیست و این افراد میتوانند با تماس با کارشناسان خبره موسسه ثبت ونک در کوتاه ترین زمان ممکن شرکت های خود را به صورت قانونی ریجستر نمایند.

در این شرکت تنظیم و امضای شرکت‌نامه الزامی می‌باشد و باید حدود، مشارکت، وظایف، اختیارات و حقوق هر یک از اعضا تصریح گردد.

– از صورت جلسه مجمع عمومی که در آن موسسین حضور داشته اند باید دو نسخه را ارائه دهید.

افزایش سرقت تجهیزات ترافیکی شهر/ خسارت ۵۵ میلیاردی سارقان در سال گذشته

از این‌رو در صورتی که موسسه ونک را برای انجام امور تاسس شرکت خود انتخاب نمایید، موجب شادمانی مجموعه ما خواهید شد.

و به مسؤول ثبت دفاتر تحویل می دهد در این قسمت است که به شرکت شماره ثبت داده می شود مشخصات و محتویات در دفاتر مخصوص ثبت می شود ذیل دفتر توسط فردی که مجاز به امضاء آن است امضاء می شود و آگهی تأسیس در قسمت دبیرخانه مهر و شماره می شود و یک نسخه از آگهی تأسیس به متقاضی برای درج در روزنامه رسمی داده می شود و از هر یک از مدارک یک نسخه به متقاضی داده می شود مهر اداره برای آن زده می شود و به این ترتیب شرکت به ثبت می رسد .

برای اطلاع بیشتر از ثبت موسسه و تفاوت موسسه و شرکت میتوانید مقالات تخصصی این حوزه را مطالعه نمایید.

پاسخ مشاور ثبت ‏۱۹ فروردین ۱۴۰۰ سلام جناب امینی، از طریق سامانه آنلاین می باشد، در صورتی که تمایل دارید می توانید این امر را به ما بسپارید تا با موضوعی جامع و منطبق بر نیازهای آینده شما در حوزه فعالیت های ساختمانی، عمرانی و کلیه موارد مربوط به ابنیه برای شما ثبت کنیم.