The best Side of تاسیس شرکت

مذاکره استقلال با پین/شرط بازگشت مربی ایتالیایی به تیم آبی‌پوش

کپی کارت ملی برابر اصل شده توسط دفاتر اسناد رسمی (همه‌ی اعضای هیات مدیره ،سهامداران و بازرسین)

بعد از تایید نام ، تمامی اوراق باید توسط اعضاء هیئت مدیره و سهامداران امضاء شود و به اداره ارسال گردد ، درصورتی که مشکلی نداشته باشد ، آگهی خواهد شد .

موسسه نیز یکی دیگر از روش های جاری ثبتی در ایران است برای درک بهتر واژه موسسه باید کمی توضیح در مورد تفاوت موسسه و شرکت ها بدهم . شرکت ها را باتوجه به موضوع فعالیت شان میتوان دسته بندی های مختلفی نمود .

ثبت شرکت – در سال های اخیر سیاست های اقتصادی کشور در چهارچوب برنامه های توسعه اقتصادی به سوی خصوصی سازی گام بر می دارد و واگذاری فعالیت ها به بخش خصوصی مستلزم آن است که افراد به تأسیس شرکت های مختلف مبادرت نمایند و با انجام فعالیت های تجاری در نظر گرفته شده باعث کاهش تصدی گری دولت در امور اقتصادی شوند این مهم بر عهده اداره ثبت شرکت ها مؤسسات غیر تجاری است تا شرکت ها با طی مراحل اداری مطابق مقررات و مواد قانونی به ثبت برسند .

گواهی بانکی: در این مرحله اساسنامه‌ای که به تصویب شرکا رسیده است به همراه صورت جلسه مجمع عمومی موسسین و تقاضای ثبت شرکت که به امضای اعضای هیئت مدیره و یا مدیر عامل رسیده است به اداره ثبت شرکت‌ها فرستاده می‌شود.

در این مرحله باید سمت اعضاء هیئت مدیره من جمله مدیر عامل ، رئیس هیئت مدیره ، سهام دارن و … مشخص گردد .

تمامی اطلاعات من جمله نام ، نام خانوادگی ، شماره همراه ، تابعیت و … وارد نمایید ، سپس تعیین کنید دریافت مدارک و کلیه امور مربوطه توسط متقاضی صورت بگیرد یا یک وکیل .

جهت ادامه مشاوره می توانید با همکاران ما در موسسه تماس بگیرید.

هنگام ایجاد یک شرکت ، ابتدا می بایست نام شرکت را انتخاب نمود و این شخص حقوقی منبعد با این نام در جامعه شناخته و فعالیت میکنند و مانند فرد حقیقی روزی با انحلال شرکت زندگی این شخص حقوقی پایان می یابد .

برای اطلاع بیشتر مقاله تخصصی ثبت شرکت سهامی خاص را مطالعه نمایید.

درغیر این صورت مراحل اداری انجام می گیرد. http://lastline.ir/2022/07/%d9%88%d8%a7%d9%82%d8%b9%db%8c%d8%aa-%d8%af%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d8%ab%d8%a8%d8%aa-%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa-%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4-%d8%a8%d8%a7%d9%86%db%8c%d8%a7%d9%86-%da%a9%d9%87-%d9%87/ اداری موارد فوق منوط به تهیه مدارک و طی شدن مراحل خود را دارد.

تازه های علمی(زندگینامه دانشمندان، گیاهان،حیوانات، گزارش علمی، آیا می دانید؟،رشته های تحصیلی و…)

سامانه ثبت شرکت ها، از جمله سامانه های راه اندازی شده از سوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است که امکان استفاده از خدمات مختلفی را برای شخصیت های حقیقی و حقوقی را فراهم نموده است.