The 2-Minute Rule for بازسازی ویلا

در طراحی پلان حیاط ویلا تمامی‌عناصر کاربردی و المان‌های تزئینی، بافت‌های گیاهی و سایر موارد موجود در محوطه مشخص می‌شود.

طبیعی است که بازسازی ویلایی قدیمی در مقایسه با خرید یک ویلای نو، هزینه تمام شده کمتری داره. پس این هم یک دلیل برای بازسازی ویلا به شمار میاد.

اهمیت زیادی دارد که بودجه مشتری در بدو امر و پیش از شروع به طراحی و آغاز کردن پروژه، در نظر گرفته شده و به خوبی در مورد آن صحبت و مشاوره صورت بگیرد. همه چیز پس از آن بر مبنای این بودجه بندی اولیه پیش خواهد رفت و لازم است که در خصوص آن، قطعیت وجود داشته باشد. در صورتی که میزان بودجه از سوی تیم طراحی مورد اهمیت و لحاظ قرار نگیرد، طراحی به سمت و سوی دیگری رفت و این احتمال به شدت وجود دارد که نتیجه کار برای اجرا چیزی فراتر از سطح بودجه مشتری بوده و عملا پیاده سازی آن با مشکلات زیادی همراه شود.

در این جدول حداکثر سطح اشغال زمین جهت ساخت یک بنای ویلایی توسط تیم آرین پاراکس کارشناسی و پیشنهاد داده شده است.

بهتر است شرکت طراح ویلا با انواع متریال ها آشنایی کافی را داشته باشد و بتواند بهترین مصالح و متریال را طبق اقلیم منطقه به مالک پیشنهاد بدهد.

متراژ کمتر هزینه ساخت و قیمت طراحی کمتری خواهد داشت بنابراین می توانید با یک نقشه ویلا کوچک شروع کنید.


هم چنین شرکت های طراحی ویلا با داشتن سابقه کاری و آگاهی بر میزان اجرایی بودن انواع طرح های لوکس و مدرن می توانند به صورت مقرون به صرفه تصمیم گیری کنند.

انتخاب افراد متخصص برای ساخت ویلا از مهمترین گامهایی می باشد که در این راستا باید بسیار دقت داشته باشید. مراجعه به شرکت های طراحی ویلا می تواند ایده های جذاب و طرح های مطلوبی را در اختیار شما قرار دهد چرا که شرکت های فعال در این حوزه با دانش و تجربه کاری خود مسئولیت طراحی و اجرای ویلا از صفر تا صد را قبول کرده و بهترین پروژه را برای مخاطبان ارائه می دهند.

زمانی که صحبت از طراحی ساختمان ویلایی می باشد مهمترین موضوعی که باید به آن توجه داشته باشید کیفیت طراحی بوده و این آیتم برای هر فردی متناسب با سلیقه و علایقی که دارد متغیر خواهد بود.

چیزی که در طراحی ویلا در بدو امر از سوی تیم طراحی مورد توجه قرار می گیرد، شامل سلیقه کارفرما، هدف از ساخت ویلا، بودجه، موقعیت و منطقه ساخت ویلا و … است.

به عنوان میزبان ، انتقال نیازها ، بودجه و محدودیت های زمانی معمار به مناسب ترین روش ، روند کار را بسیار آسان می کند.

اگر چه خرید ویلا به مراتب ساده تر می نماید و تنها با پسندیدن یک عمارت ویلایی و پرداخت هزینه آن، می توانید در زمانی کوتاه، مالکیت ویلا را به دست آورده و شروع به استفاده از آن کنید؛ اما در این صورت شخصی سازی و اعمال سلیقه شخصی شما هرگز به اندازه طراحی و ساخت یک ویلای تازه، تامین نخواهد شد.

در ادامه در مورد امکانات جانبی ساختمان ویلایی از قبیل جکوزی ، استخر ، سالن ورزش ، تراس ، شاه نشین و… بحث خواهد شد.

زمانی که تصمیم به طراحی یک ویلای جدید می گیرید، سبک های مختلف طراحی ویلا برای شما وجود داشته و با بررسی هر یک از آن ها، می توانید بهترین سبک ویلایی مخصوص به خود را انتخاب کرده و همان الگو را در پیش بگیرید.