Getting My ثبت شرکت To Work

– هدف تاسیس؛ تولید داده‌های علمی، اختراع، محصولات فناورانه

اعضایی که به عنوان هیئت مدیره شرکت، انتخاب می‌شوند نباید شغل دولتی داشته باشند اما می‌توانند در شرکت دیگری عضو هیئت مدیره باشند.

برای تنظیم صورتجلسه افزایش سرمایه و مطالعه هزینه و جزییاتش، روی آن کلیک کنید.

در قسمت اداره کل استان: استان واحد ثبتی شرکت را انتخاب ‌کنید (استانی که شرکت شما در آن به ثبت رسیده است).

قلم اطلاعتی” مدت فعالیت” دارای دو گزینه محدود و نامحدود می باشد . چنانچه مدت فعالیت محدود انتخاب شود ، وارد کردن اطلاعات “حداکثر مدت فعالیت”  الزامی است. در صورتی که فعالیت مورد نظر شما نیاز به اخذ مجوز از ارگان یا سازمان خاصی ندارد ، می بایست “وضعیت مجوز ” را در حالت ندارد قرار دهید، در غیر این صورت وضعیت این قلم اطلاعاتی در حالت دارد  قرار می گیرد و تاریخ مجوز و شماره مجوز نیز باید در قسمت های مربوطه ورود اطلاعات شوند.


درخواست ثبت شرکت

نام شرکت تجاری، طبق شرایط خاصی انتخاب می‌شود. برای مثال نام مورد نظر شما باید فارسی، غیر تکراری و ترجیحا بیش از سه سیلاب باشد.

اگر مدیرعامل جز اعضای هیات مدیره شرکت هم باشد، باید دو مرتبه اسم ایشان را در قسمت سمت‌ها وارد کنید. یک بار به سمت مدیرعامل و بار دیگر به سمت عضو هیات مدیره.

تمامی فرایند ثبت شرکت در تهران به صورت آنلاین و بدون مراجعه حضوری است. دریافت بیشتر مجوزهای فعالیت از نهادهای گوناگون نیز به شکل اینترنتی امکان‌پذیر شده است. شما حتی می‌توانید کارت بازرگانی خود را نیز برای تاسیس شرکت در تهران از طریق سایت سازمان توسعه تجارت ایران دریافت کنید.

موسسین شرکت با مسئولیت محدود در زمان ثبت ملزم به دریافت این کد هستند. در شرکت سهامی خاص نیز موسسین باید طی دو ماه پس از ثبت، نسبت به دریافت کد کارگاهی برای بیمه کردن کارکنان خود به عنوان کارفرما اقدام نمایند.

دو برگ تقاضانامه ثبت شرکت در استان تهران؛ دو برگ شرکت‌نامه رسمی؛ دو جلد از اساسنامه شرکت؛ دو نسخه از صورتجلسه مجمع عمومی موسسین و هیئت‌مدیره؛ فتوکپی شناسنامه همه شرکا و مدیران شرکت؛ آگهی روزنامه رسمی برای افراد حقوقی؛ تقویم‌نامه سرمایه غیرنقدی توسط شرکا.

در جنوب تهران محله‌های افسریه، نازی‌آباد، مشیریه، خانی‌آباد نو، نعمت‌آباد، یاخچی‌آباد، امیربهادر، خیابان آذری، اتابک، میدان خراسان، خزانه، شاپور، سیروس، جوادیه، دروازه غار، یافت‌آباد، منیریه، امیریه، شوش، بازار تهران، شهرری، دولت‌آباد، کیان‌شهر، یافت‌آباد و مولوی جزو مراکز اصلی محسوب می‌شوند.

این صفحه دارای دو قسمت «اختیارنامه شعبه» و «متن اختیارنامه شعبه» می باشد.

۶. کپی برابر اصل کارت ملی تمامی سهامداران، بازرسان و اعضای هیئت‌مدیره (در دفاتر اسناد رسمی استان تهران)