Details, Fiction and مدارک ثبت شرکت

در این صفحه با توجه به نوع شرکت مدارکی را که متقاضی باید ارائه نماید به صورت خودکار نمایش  داده می شود. در سمت راست فرم گزینه ای به نام «تایید مدارک مورد نیاز» وجود دارد که باید تیک بخورد. در واقع با زدن این تیک متقاضی تایید می نماید که مدارک مورد نیاز را مطالعه نموده ونسبت به تهیه و ارائه آنها اقدام می نماید. پس از آن کلیدی به نام “پذیرش نهایی”  وجود دارد که با کلیک بر روی  آن تقاضای تاسیس ثبت نهایی شده و ارسال می گردد.

ثبت شرکت در تهران این منظور فقط کافی است مدارک ثبت شرکت خود را به نزدیک‌ترین دفتر پیشخوان ببرید.

بله. همراه صورتجلسه باید لیست سهامدران به همراه تعداد سهام هریک را ارسال کنید.


در گام سمت اشخاص، افراد را به سمت سهامدار هم وارد کنید تا در گام‌های بعدی بتوان میزان سهام ایشان را وارد کرد.

در این قسمت نام شخصی که متقاضی تاسیس شرکت یا موسسه است وارد می شود.  ابتدا می بایست اطلاعات اداره کل استانی که شرکت در آن ثبت می شود وارد می گردد .  «واحد ثبتی» اداره ای ثبت شرکت، محلی است که شرکت باید در آنجا ثبت شود. سپس «تابعیت متقاضی» مشخص می شود.اگر گزینه ایرانی انتخاب شود باید حتماً شماره ملی شخص وارد شود و در صورتی که غیر ایرانی انتخاب شود باید «شماره گذرنامه» ورود اطلاعات شود. «نوع شرکت/موسسه» مشخص می کند که تقاضای ثبت چه نوع شرکتی را تقاضا دارد.سایر اطلاعات شامل «شماره ملی متقاضی»، «نام متقاضی»، «نام خانوادگی متقاضی» و «شماره همراه متقاضی» می باشد.

مرکز تهران از محله‌های امیرآباد، یوسف‌آباد، عباس‌آباد، بهار، جلفا، خواجه عبدالله، بهجت‌آباد، زرتشت، طالقانی (تخت‌جمشید)، سهروردی، تخت‌طاووس، توحید، آپادانا، جمهوری (نادری)، توپخانه، چهارراه استانبول، لاله‌زار، فاطمی، آرژانتین و خیابان آذربایجان تشکیل شده است.

توجه داشته باشید که بارکد و تاریخ باید حتما درست و تا آخر همان روز پست کردن مدارک وارد شود وگرنه می‌تواند سبب رد شدن صورتجلسه شما بشود.

رویکرد مجله ثبت‌یار آموزشی است و بر عکس پرسش شما، سعی بر آن داشته‌ایم که آموزش‌هایی قرار دهیم تا افرادی که قصد دارند خودشان به صورت شخصی تاسیس انجام دهند، با مشکل مواجه نشوند.

در انتها با کلیک بر روی کلید گام بعدی به صفحه بعد می رویم. در این مرحله به صورت خودکار اطلاعات وارد شده ذخیره می گردد. این موضوع سبب آن نمی شود که شما نتوانید اطلاعات خود را تصحیح نمایید.

بعد از رد شدن صورتجلسه تغییرات نشانی ؛ بعد از اصلاح و ارسال مجدد صورتجلسه توسط سامانه ؛ چرا ؛ رسی پذیرش پرینت نمی شود ؟

شرکت‌های استارت آپی قالب ثبتی جداگانه‌ای ندارند و باید در یکی از قالب‌های ذکر شده در متن مقاله به ثبت برسند.

برای هر دو جلسه هم همه سهامداران رو با سمت سهامداری ورود اطلاعات کنید.

انجام شود. به عبارت دیگر، بعد از دعوت و تشکیل جلسه، تصمیمات شرکت باید در برگه‌ای که اصطلاحا به آن صورتجلسه گفته می‌شود، تنظیم شود.

ثبت چه شرکت‌هایی نیاز به مجوز دارد؟ موضوعات نیازمند اخذ مجوز، گستره وسیعی دارند که برای ثبت شرکت باید از آن‌ها اطلاع پیدا کنید.