۵ Easy Facts About طراحی ویلا Described

از آنجا که به طور کلی ساخت ویلاهای مستقل زیاد نیست می توان از این مسائل به راحتی عبور کرد سپس کارهای حفاری و پر کردن و در صورت لزوم شمع بندی و شمع بندی انجام می شود.

همینطور باغچه ویلا شما به اندازه یک باغ میوه نیاز به رسیدگی نخواهد داشت.

بنابراین مهم است که بودجه را به درستی تعیین کنید و جریان نقدینگی را به خوبی برنامه ریزی کنید. به این ترتیب کیفیت و زمان مطلوب برای رفتن به زندگی خیالی ویلایی با کمترین مشکلات امکان پذیر خواهد بود.

با ۱۵ سال سابقه کار نقشه آپارتمان ۱۷۰ متری جستجو برای اینستاگرام

در قدم اول برای شروع طراحی فضای سبز ویلا باید تصمیم بگیریم که چه میزان از محوطه ویلا قرار است به فضای سبز اختصاص داده شود. همانطور که گفتیم، در محوطه ویلا المان‌های زیادی از جمله زمین بازی، آلاچیق، آبنما، برکه، اتشکده و… وجود دارد پس ابتدا باید تصمیم بگیرید چه درصدی از حیاط ویلا را به فضای سبز اختصاص می‌دهید.

در طراحی داخلی ویلا بهتر است از رنگ‌هایی استفاده شود که مکمل یکدیگر بوده و نمای داخلی را در حالت متعادل و مطلوب تنظیم کنند. برای انجام هرچه با کیفیت‌تر این کار، بهتر است رنگ‌ها را از کاتالوگ رنگ (پالت رنگ) بر اساس سلیقه و علاقه خود انتخاب کنید.

چه مواردی را باید در محوطه سازی ویلا مورد توجه قرار داد؟

شما تمام مراحل رسمی لازم مربوط به ویلا خود را به اتمام رسانده اید پروژه آرزوهای خود را با معمار خود طراحی کرده اید و اکنون زمان آن رسیده است که به میدان بیایید اگر طرحی برای پیش ساخته وجود نداشته باشد مرحله اول مرحله ساخت و ساز مربوط به چیدمان زمین است

به عنوان نمونه در سالهای اخیر و در ابتدا در برج های اداری و مسکونی که امکان داشتن بالکن های بزرگ و بیرون زده از سازه اصلی بنا را داشتند قسمتی به نام تراس گاردن احداث شد که برای بشر مدرن امروزی که فرصت دائمی برای استفاده از طبیعت ندارد محیطی سرسبز و با نشاط در محل کار و یا زندگی او فراهم شود در ابتدا این امر مختص به برج ها و آپارتمان های شهری بود و کم کم طراحان ساختمان های شهری اقدام به گسترش آن به ویلاها و ساختمان های کوچک تر نمودند.


همانطور که بیان کردیم وسایل زیادی در شهربازی وجود دارد که هیجان زیادی را برای افراد به وجود می آورد اما در برخی از زمان ها می تواند خطرساز باشند به همین سبب باید توجه زیادی به آن ها شود.

تیم طراحی ویلا آرین پاراکس توصیه می کند برای تصمیم بهتر این موارد را در نظر بگیرید.

از این جهت بازسازی ویلا همیشه منبع درآمد خوبی برای متخصصین این حوزه بوده است.

حیاط نشیمن ویلا: این حیاط باید مجاور عرصه خانوادگی از قبیل اتاق نشیمن و غذاخوری باشد.

نمونه دیگر از فضای سبز نیز، فضای سبز عموی که به روف گاردن و بام سبز معروف است وجود دارد که در مقالات پیشین مفصل در مورد آنها صحبت کرده ایم.