۰ تا ۱۰۰ ثبت اینترنتی شرکت در چند گام ساده و سریع✔

شرکت سهامی از نظر چگونگی تأمین سرمایه به دو دسته شرکت سهامی عام و شرکت سهامی خاص تقسیم می شود. در فرآیند ثبت شرکت شما فقط تصمیم ها را خواهید گرفت تنظیم اوراق، ارسال و دریافت اوراق و مدارک، پیگیری پرونده، رفع موانع احتمالی و دریافت آگهی را ما انجام خواهیم داد. یکی از مهم ترین خدمات این است که شما به صورت غیر حضوری هم می توانید ثبت یک شرکت را انجام دهید. البته ما حتی در ادامه و حتی بعد از چند سال از تاریخ ثبت شرکتتان باز هم کنارتان هستیم و هرگونه راهنمایی نیاز داشته باشید می توانید از خدمات مشاوره رایگان مجموعه ما استفاده کنید. نکته کلی که در رابطه با انحلال یک شرکت باید به آن توجه داشته باشید این است که به طور کلی به دو دسته اختیاری و اجباری تقسیم خواهد شد و با توجه به موارد گفته شده در بالا شما می توانید علت های اختیاری و اجباری را از یکدیگر تشخیص دهید و البته از آن جایی که با معنی و مفهوم این دو مورد هم آشنایی دارید، به همین دلیل توضیحی در رابطه با آن بیان نخواهیم کرد. ما از ابتدای کار در زمان اخذ کد اقتصادی مالیاتی و اخذ کد ارزش افزوده تا اخذ پلمپ دفاتر در کنار شما خواهیم بود که بدون نیاز به قانون گریزی و دور زدن مالیات (که اگر این کار را بکنید حتما شما رو پیدا می کنن و جریمتون می کنن) به حساب کتاب مالی خود رسیدگی کنید. This data was written by GSA Content Generator Demoversion!

سامانه ثبت شرکت

همچنین اگر قصد تاسیس شرکت مهندسی دارید و میخواهید در نام آن از کلمه مهندسی یا مهندسان استفاده کنید، ارائه مدرک معتبر و مرتبط تحصیلی الزامی خواهد بود. گفتنی است که ارائه این مدرک برای ثبت شرکت الزامی است. نگران نباشید. ما برای حل این مشکل بهترین کارشناسان را استخدام کرده و برای اعزام به محل شما برای مشاوره و عقد قرار داد آماده کرده ایم. شاید در میان گامهای دیگری که در این مقاله بررسی میکنیم، سادهترین آنها در فرایند تاسیس شرکت همین انتخاب شرکاء و سهامداران به نظر بیاید اما مهمترین است چرا که اگر در ابتدای کار در انتخاب شرکاء و سهامداران شرکت که قرار است سرمایه، کار، اندیشه، تخصص، انرژی و زمان خود را در قالب شرکت بیاورند و با یکدیگر در سود و زیان شرکت شریک شوند، دقت لازم به عمل نیاید می تواند شرکت را در طول حیاتش با مشکلات و چالش های گوناگونی رو به رو سازد که گاهی کار تا جایی پیش می رود که منجر به انحلال شرکت می شود.

شماره ثبت مربوط به اداره صادرکننده آن در استان و شهری مشخص است، اما شناسه ملی هویت منحصربهفرد شرکت در سطح کشور است. شناسه ملی شرکت را نباید با شماره ثبت شرکت اشتباه گرفت. تنظیم اساسنامه شرکت نیاز به تخصص دارد و باید بسیار دقیق انجام شود. نکتۀ مهمی که باید در تنظیم این سند در نظر داشت، ثبت دقیق تاریخ برگزاری شامل ساعت آغاز و پایان آن است. در مواردی که نیاز به استعلام سابقه کیفری و سوءپیشینه اشخاص باشد، این کار به صورت خودکار در سامانه ثبت شرکتها انجام میگیرد. داشتن ساختار مناسب به کسب و کار شما کمک خواهد کرد تا به صورت کارآمد عمل کند و مسیر را برای رسیدن به اهداف تجاری مورد نیاز شما هموارتر سازد. ثبت نام شرکت باعث این نمی شود که شخص دیگری از نام محصول یا خدماتی که ارائه می دهید استفاده نکند، نام شرکت شما تنها نام تشکل حقوقی است که ثبت می کند و اگر می خواهید از نامی که برای محصولات یا خدمات خود استفاده کرده اید محافظت کنید می بایست برای ثبت برنداقدام نمایید.

نکته: درصورتی که شرکت یا موسسه غیرتجاری شما دارای بدهی مالیاتی یا بدهی روزنامه رسمی یا بدهی روزنامه کثیرالانتشار باشد تا تعیین و تکلیف و پرداخت بدهی ها به گام بعدی نمی رود. مرجع رسمی استعلام شرکت ثبت شده در ایران «سامانه شناسه ملی اشخاص حقوقی کشور» است. فعالیت به صورت حقیقی بهتر است یا حقوقی؟ در قانون حداقل سرمایه ۱ میلیون ریال برای انواع مختلف شرکت و برای شرکت سهامی عام ۵ میلیون ریال در نظر گرفته شده است اما باید در نظر داشت قانون تجارت در سال ۱۳۱۱ بتصویب رسیده و لایحه اصلاحی آن در سال ۱۳۴۷. بنابراین این حداقل ها معیار مناسبی برای امروز نبوده و اگر بدنبال اعتبار بیشتری برای شرکت تازه تاسیس خود هستید بهتر است سرمایه معقول تری انتخاب نمایید. مهمترین نکتهای که باید به آن توجه داشت این است که تهیه برخی مدارک برای تاسیس انواع شرکتها یکسان است، اما شیوه تنظیم رسمی آنها با هم متفاوت است. برای جستوجوی شرکتهای ثبتشده در ایران علاوه بر سامانه استعلام شرکت ثبتشده میتوان به سایت روزنامه رسمی نیز مراجعه نمود. برای استعلام اسم شرکتهای ثبتشده باید در سامانه شناسه ملی اشخاص حقوقی کشور به جستوجو پرداخت.