کفپوش صنعتی کار میکنم

رنگ آمیزی ساختمان (۳۳) رنگ صنعتی (۱۵) عمومی (۱۲۰) کفپوش صنعتی (۱۶)

– مقاومت سایشی بهتر کفپوش های پلی یورتان نسبت به کفپوش اپوکسی

از طرف دیگر، کفپوش پلی اورتان در مقایسه با کفپوش اپوکسی، مقاومت بیشتری در برابر اسید لاکتیک دارد؛ بنابراین بهتر است که در صنایعی مانند صنایع تولیدکننده لبنیات که در معرض اسید لاکتیک قرار دارند از کفپوش پلی یورتان استفاده شود.

سلا. اجرای صفر تا صد سقف کشسان با نور پردازی لاینی هر سوالی دارین تو کامنت برام بنویسد. حال دلتون خوب

در واقع اگر در ساختار شیمیایی کفپوش پلی اورتان ورزشی از ترکیب ایزوسیانیت خطی یا آلیفاتیک با پلی ال خطی استفاده شود؛ مقاومت نوری کفپوش بهبود پیدا می کند.

این مواد اولین بار توسط اوتو بایر در سال ۱۹۳۷ در آلمان کشف شد و بعد از آن بخاطر داشتن خواص ویژه‌ و کاربردهای فراوان، پیشرفت بسیار زیادی در انواع صنایع جهان نصیب حالشان شد.

تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه تولیدی و مهندسی ثمین می باشد

نقشه سایت

کفپوشهای رزین اپوکسی برای سرویس حمام اتاق پذیرای حمام دستشویی استخر ویلای مغازه مدارس مهدکودک مطب بیمارستان پارکینگ طرح ساده و طرح دار بینهایت طرح استیکردار کفپوش اپوکسی #آپوکسی #کفپوش_های_سه_بعدی #کفپوشاپوکسی #منزل_لوکس #آپارتمان #مطب #مهدکودکهای_تهران #پارکینگ

عکس ها به صورت البومی میباشد لطفا ورق بزنید قبل و بعد

اگر بر روی این نوع کفپوش آلاینده ها و مواد خورنده ریخته شوند به هیچ عنوان آسیب نخواهد دید، زیرا سطح این کفپوش صاف بوده و امکان نفوذ مواد مختلف در آن وجود ندارد.

به علت پاشش پی در پی ، همه ای فضاهای خالی و حفره های هوایی پوشیده خواهند شد و به همین ترتیب لایه ضخیم و خوبی از عایق بر روی سطوح به وجود خواهد آمد.

این مصالح در انواع مختلفی تولید می‌شود و هر نوع تنوع استفاده خود را به همراه دارد بنابراین لازم است تا در هنگام خرید ماستیک پلی یورتان دقت لازم و کافی داشته باشیم.

برای داشتن کفپوش لوکس،زیبا،بهداشتی،بادوام،با طول عمر بالا