چگونه کفپوش های صنعتی می توانند در زمان، صنعتی و پول شما صرفه جویی کنند. یورتان صنعتی پلی یورتان است. اخبار شهر یورتان

برای اینکه اجرای کفپوش پلی یورتان به خوبی انجام گیرد؛ سطح بتنی باید کاملا صاف و آماده باشد و رطوبت آن بیشتر از ۴ درصد نباشد.

محصولات صنعتی و حفاظتی رنگ‌ها و آسترهای اپوکسی رنگ‌های پلی یورتان رنگ ترافیکی پوشش اپوکسی کف پوشش پلی یورتان کف رزین و لاک ها رنگ‌های مقاوم حرارتی رنگ‌های آکریلیک رنگ های آلکیدی رنگ های کوره ای رنگ های وینیلی رنگ های مهندسی خاص ملات های مقاوم شیمیایی کاشی و آجرهای مقاوم شیمیایی پوشش های مقاوم خوردگی تینر های صنعتی

بخوانید!  انواع مدل نرده راه پله[استیل،چوبی،فلزی و شیشه ای]

ورق فوم پلی یورتان ورق فوم پلی یورتان به عنوان عالی ترین و یهترین عایق در جهان شناخته شده است.

در واقع اگر در ساختار شیمیایی کفپوش پلی اورتان ورزشی از ترکیب ایزوسیانیت خطی یا آلیفاتیک با پلی ال خطی استفاده شود؛ مقاومت نوری کفپوش بهبود پیدا می کند.

#دکوراسیون_داخلی #دکراسیون_منزل #بازسازی #بازسازی_منزل #شیراز #کازرون #فروش_بهاری۲۱

در مقالات قبل با ماهیت و چیستی ماستیک پلی یورتان آشنا شدیم و برخی از ویژگی‌های آن را نام بردیم. و البته دانستیم که این ماستیک بهترین گزینه برای درزگیری سطوح ماست اما خود ماستیک پلی یورتان انواع مختلفی دارد که بسته به خاصیت آن، به دسته‌های مختلفی تقسیم میشود.

  پلی یورتان صنعتی از کشف اولین پلیمر پلی اورتان، خانواده پلی اورتان ها به سرعت رشد کرد و جایگاه ویژه ای در صنعت به دست آورد. پلی اورتان در صنعت کفپوش نیز بسیار موردتوجه قرار گرفته است.

همچنین دارای چسبندگی بهینه برای انجام تقریباً هر ورزشی است.

اغلب خریداران این ورق با در نظر گرفتن به ابعاد و ضخامتو همچنین قیمت ورق پلی یورتان اقدام به خرید محصول مورد نظر خود می کنند.

شباهت اسمی این فوم های پلی اورتان با مواد سمی تا اندازه ای حساسیت به کارگیری از آن را بالا می برد اما در مرحله ی تولید و ساخت محصول درجه سمی مواد اولیه آن به حدی کاسته می شود.

کفپوش پلی اورتان یک رزین مایع است که برای پوشش کف بتنی و سایر سطوح مانند اپوکسی و غیره استفاده می شود. این نوع کفپوش، در دو نوع پایه آب یا روغنی عرضه می شود. کار با پلی یورتان بر پایه آب آسانتر و خشک شدن آن سریعتر است، اما سریعتر از سطح روغنی فرسوده می شود.

یکی از پروژه های بزرگ شرکت کفپوش برتر رسام که بسیار عالی اجرا شد توسط تیم ما

برای داشتن کفپوش لوکس،زیبا،بهداشتی،بادوام،با طول عمر بالا