نکاتی در رابطه با ثبت شرکت با مسئولیت محدود

این موضوع به دلیل نبود امکان ساخت و یا هزینه بر بودن ساخت بسیاری از قطعات در داخل آن کشور می باشد و به منظور تامین نیاز شهروندان یک کشور اجرا می شود. و کالاهای مورد نیاز شهروندان خود را با قیمت های بسیار پایین تر به داخل کشور وارد کنند. لازم به ذکر است افرادی که مشکلات حقوقی در ترکیه و خارج از ترکیه دارند یا در این کشور پناهنده شده اند هرگز نمی توانند اقامت دائم ترکیه را اخذ کنند. افرادی که در ترکیه ثبت شرکت با مسئولیت محدود می کنند بعد از three تا ۵ سال می توانند اقامت دائم ترکیه و تابعیت این کشور را دریافت کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینهمهاجرت به ترکیهیاشرایط اخذ ویزای کار ترکیهبا کارشناسان متخصص و مجربموسسه حقوقی سفیران سروش سعادتتماس حاصل نمایید. مجارستان برخلاف ترکیه کشوری است که از سال ۲۰۰۷ عضو شنگن شده است در نتیجه اخذ اقامت آن ارزشمندتر از ترکیه می باشد.

  • اگر نام فردی در نام شرکت با مسئولیت محدود ذکر شود، آن فرد در مقابل اشخاص ثالث مسئولیتی همانند شرکت تضامنی خواهد داشت.
  • سرمایه به صورت سهم الشرکه است و بدون سهام یا قطعات سهام تقسیم می شود.
  • که شخصی که به عنوان سهامدار انتخاب شده است نیازی به اخذ گواهی عدم سو ء پیشینه ندارد.
  • در نهایت کارشناس حقوقی مربوطه با در نظر گرفتن اولویت های انتخابی موسسین شرکت با مسئولیت محدودبا یکی از نام های درخواست شده، موافقت خواهد کرد و اطلاعاتی را که در سایت وارد شده را نیز مورد بررسی قرار می دهد.
  • قدم اول، تصمیم گیری برای انتخاب اعضا و مشخص کردن اهداف است.

۸- ارائه تقویم نامه کارشناس رسمی دادگستری در صورتی که آورنده سرمایه شرکت اموال غیر نقدی (منقول یا غیر منقول ) را معرفی کرده باشد. کارشناس اداره ثبت با توجه به مدارک ارسالی موجود، پرونده را کارشناسی و اعلام‌نظر می‌کند. در صورت اخطار احتمالی، پرونده مجدداً از سوی کارشناسان رفع نقص می‌شود. چون مسئولیت شرکا در حد سهم‌الشرکه آنهاست اشخاص برای فرار از مسئولیت و عدم اجرای تعهدات خود این نوع شرکت را تشکیل می‌دهند. ۲- برای تغییر تابعیت شرکت (ماده۱۱۰ ق.ت) و همچنین ازدیاد سهم الشرکه شریک (ماده ۱۱۲ ق.ت) هیچ اکثریتی نمی تواند تغییر دهد مگر به اتفاق آراء. به طور کلی هر تصمیمی که تعهدات شرکاء و مسئولیت آنها را زیاد کند باید به تصویب همه شرکاء شرکت برسد.

ثبت شرکت در مناطق آزاد

این بازرسان رسمی همچنین می‌توانند با صلاح‌دید خود شرکا را برای انعقاد مجمع عمومی فوق‌العاده دعوت نمایند. به این نکته نیز باید اشاره شود که اگر حکم باطل شدن شرکت به استناد کوتاهی نظارت‌کنندگان صادر شود، آنها در برابر خسارت‌های ناشی از قصور خود مسئول خواهند بود. طبق ماده ۱۰۵ قانون تجارت در شرکت با مسئولیت محدود حدود اختیارات همانند ثبت شرکت سهامی خاص می باشد ولی با این تفاوت که به وسیله اساسنامه می توان اختیارات مدیر را محدود نمود. در نتیجه مدیران کلیه ی اختیارات را برای اداره شرکت دارند ولو این که در اساسنامه چیز دیگری نوشته باشد. ثبت شرکت با مسئولیت محدود رایجترین نوع شرکتی می باشد که در ایران به ثبت می رسد، به دلیل شرایط ساده تر برای ثبت و نگهداری معمولا در ابتدای کار، متقاضیان تمایل دارند شرکت مسئولیت محدود ثبت نمایند. ما در اینجا به شما می گوییم که چه مراحل و هزینه هایی باید طی و پرداخت کنید .

تماس با ما

اگر هنگام تشکیل شرکت اشخاص به طور غیر واقعی پرداخت تمام سرمایه را تصدیق کرده باشند کلاهبردار محسوب می شوند. حداقل سرمایه لازم برای تشکیل و تاسیس شرکت یک میلیون ریال است. اگر شرکت بدهی بیش از میزان سرمایه خود داشته باشد، به اموال شخصی شرکا مراجعه نخواهیم کرد. این نوع از شرکت، شرکت سرمایه قلمداد می شود، شرکتی محوریت آن سرمایه است و نه اشخاص. در زمان فوت یکی از شرکا اگر در اساسنامه چنین امری پیش‌بینی شده باشد. مدیرانی که با نبودن صورت دارای یا به استناد صورت دارایی غیر واقع،‌ منافع موهومی را میان شرکا تقسیم کنند.

فروش شرکت

جهت عضویت در خبرنامه، ایمیل خود را در فرم زیر وارد کرده و بر روی تایید کلیک نمایید. حداقل تعداد مدیران یک نفر می‌باشد و حداکثری برای تعداد اعضای هیئت‌ مدیره پیش بینی ثبت شرکت در تهران نشده است. بعد از پذیرش اینترنتی، لازم است نسخه اصلی صورتجلسات تنظیمی و ضمائم آنها را از طریق باجه پست به شکل سفارشی به آدرس مذکور در تاییدیه پذیرش ارسال کنید.