نمونه اسم شرکت ، انتخاب نام شرکت و اسم های تجاری شیک

نام هایی مانند تل، کو، تکنیک، که ریشه ای بیگانه دارند قابل ثبت در اسم شرکت نیستند. اسم شرکت باید همسو با موضوع فعالیت شرکت باشد و با آن در تضاد نباشد. مثلا استفاده از نامی مانند “لوازم آشپزخانه مروارید” شما را به لوازم آشپزخانه محدود خواهد کرد. ثبت شرکت در تهران ۱۱- نام شخصی مثلا نام خودتان را روی کسب و کارتان نگذارید تا اگر روزی خواستید شرکت خود را به فروش برسانید نام برندتان برای خریدار غیر جذاب نباشد. ۷- قاعده مفید و مختصر بودن را در نظر بگیرید، پس سعی کنید حتی‌الامکان اسم شرکتتان کوتاه و موجز باشد.

  • در صورتی که نیاز به مشاوره دارید با کارشناسان ما ( جهان ثبت ) تماس بگیرید.
  • جهت ثبت شرکت های تعاونی، ابتدا باید موافقت با نام پیشنهادی از طریق وزارت تعاون طی تقدیم نامه ای جداگانه درخواست گردد.
  • زیرا یکی از مهم‌ترین روش‌های بازاریابی همان بازاریابی دهان‌به‌دهان یا بازاریابی شفاهی است.
  • همچنین میتوانید صفحه لیست اسامی خاص برای انتخاب اسم برند را برای دیدن نامهای اصیل و خاص بیشتر ، دنبال کنید.
  • من دو روزه دارم فکر می کنم که اسم شرکت ام رو چی بگذارم .

بنابراین درحقوق ملی ثبت نام شخص دردفترثبت تجارتی و یا ثبت نکردن نام در دفتر مذکور به عنوان بازرگان، دلیل قطعی بر بازرگان بودن ویا نبودن شخص نیست، بلکه نشانه ای بربازرگان بودن است که خلاف آن قابل اثبات است. کسبه جزء همانگونه که از تکلیف داشتن دفاتر تجاری معاف هستند از ثبت نام در دفتر ثبت تجارتی نیز معاف می باشند. دفتر ثبت تجارتی توسط رئیس دادگستری محل، شماره گذاری با قید مجموع تعداد صفحات به حروف، مهر و امضاء می شود و هر صفحه به شماره ای اختصاص می یابد.

به عنوان مثال بزرگترین رودخانه دنیا آمازون است، بنابراین منطقی است که بزرگ‌ترین فروشگاه محصولات جهان اسم آمازون را برگزیند. به لوگوی آمازون که دقت کنید یک فلش حرف a را به z وصل کرده است. درواقع اولین حرف الفبای انگلیسی به آخرین آن وصل شده است که این فلش خود نشان از کامل بودن این سایت دارد؛ یعنی ازشیرمرغ تا جون آدمی‌زاد را می‌توانید از آمازون تهیه کنید. در ایران هم نام برند آب معدنی دماوند که به اقتباس از نام قله مرتفع ایران یعنی قله دماوند گرفته شده است، در این گروه از اسامی جای می‌گیرد. این‌گونه اسم‌ها با بازگرداندن معنی به اسم تجاری کار می‌کنند.

در گذاشتن نام شهر، محله یا یک مکان معروف به عنوان اسم کسب‌وکارتان دقت کنید. زیرا این‌گونه اسم‌ها فقط برای زمانی که قصد فروش در همان منطقه را دارید تأثیرگذار است و در زمان گسترش کسب‌وکارتان با دیگر کشورها به مشکل برمی‌خورید. این نوع اسم‌ها نشان‌دهنده این هستند که شرکت، محصول یا خدمات شما چیست یا چه کاری انجام می‌دهید. اسم‌های توصیفی همچنین برای توصیف مشاغل مؤثر هستند مانند easypay که یک شرکت پرداخت است.

مراحل یا فرآیند نام‌گذاری برند

به عنوان مثال یکی از جدیدترین برندهای مخفف ایرانی پونیشاست که از ترکیب اسم پویا، نیما و شایان (بنیانگذاران آن) ایجاد شده، اما حس مخفف بودن را منتقل نمی‌کند. علاوه بر قوانینی که پیش از این بیان کردیم، در ساخت اسم شرکت باید ویژگی‌های زیر را هم در نظر داشته باشید تا بتوانید آن را به صورت قانونی ثبت کنید. بهترین راه برای اطمینان از اینکه نام انتخابی شما با قانون مطابقت دارد این است که پیش از شروع روند ساخت اسم شرکت با فردی متخصص در این زمینه مشورت کنید. انتخاب اسم این شرکت‌ها حساسیت بالایی دارد و باید با قوانین ثبت کشورهایی قرار است در آن فعالیت کند، مطابقت داشته باشد. داستان جایی جالب‌تر می‌شود که خریدار نام شرکت تولیدکننده را هم می‌داند و می‌‌گوید «دلستر عالیس» خریدم! عاقلانه ترین کار این است که شما به عنوان مدیر یا موسس شرکت قبل از اقدام برای ثبت شرکت یک نام مناسب و مطلوب برای شرکت خود انتخاب کنید.

اسم برای دفتر

در این قسمت تعدادی از نمونه اسم هایی که واجد ثبت بوده اند را به شما معرفی می کنیم. با مطالعه این اسم ها متوجه می شوید که چه نام هایی را می توانید در اسم شرکت و سازمان خود خود به کار ببرید تا مورد تایید سامانه ثبت اسامی شرکت ها قرار بگیرد. یه اسم خاص و شیک میخواستم برای دفتر ساختمونیمون چون ما تو کار ساختمان ساز و باسازی و … هستیم و چند نفر هم شریکیم تویه کار میخواستم یه اسم برای گروه ساختمونیمون بزارم. اگر تصمیم تون برای ثبت برند قطعی است، بهتون پیشنهاد می کنم که با ما تماس بگیرد و قرارداد ثبت برند را منعقد نمایید ، سپس مشاوره های لازم و نمونه اسامی جذاب جهت ثبت برند به شما داده می شود .

اسامی پیشنهادی برای مشاور املاک

برای تایید اساسنامه در مجمع عمومی موسس در هنگام ثبت شرکت تعاونی باید حداقل دو سوم از اعضای مجمع پس از بررسی اساسنامه با آن موافقت نمایند. برخلاف سایر شرکتها اوراق ثبتی شرکت تعاونی باید در ۴ نسخه تنظیم و امضا شوند. مجموعه حاضر شامل فهرست اسامی است که بیگانه یا غیر بیگانه بودن آنها طبق ماده ۱۵ آیین نامه اجرایی قانون ممنوعیت بکارگیری اسامی، عناوین و اصطلاحات بیگانه طی استعلام انجام شده از سوی این دفتر توسط فرهنگستان زبان و ادب فارسی مشخص و تعیین شده است.

همانطور که گفتیم انتخاب اسم مناسب بسیار حائذ اهمیت است. نام و برندی که برای شرکت خود ثبت می کنید نباید قبلا توسط شرکت دیگری به ثبت رسیده باشد. برای نام شرکت اسامی باید طبق الویت شما باشد و شما حداقل ۵ الویت به ترتیب اسامی که انتخاب کردید به کارشناسان مجرب ما اعلام کنید و همچنین برای مشاوره در خصوص انتخاب نام شرکت شما میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا شما را راهنمایی کنند. برخی از کلمات را می‌توان در اسم شرکت استفاده کرد اما باید بدانید آن‌ها جز سیلاب‌ها شمرده نمی‌شوند و در انتخاب نام شرکت باید از سه سیلاب دیگر نیز استفاده شود.

برای ارائه ی اطلاعات بیشتر در این حوزه در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت. برای ارائه ی اطلاعات در این حوزه در اسرع وقت با شما تماس خواهم گرفت . سلام یک اسم واسه فروص فالوور اینستاگران و لایو کامنت و… اسم انتخاب شده باید بتواند ارزش و تجربه را میان ثبت تغییرات محصولات انتقال بدهد. بعضی ازکارشناسان بر این باورند که اسم های انتزاعی بهترین اسم ها می باشند. ب- در اقدام نوع دوم نسبت به تغییر نام شرکتها بایستی صورتجلسه تغییر نام را که شرکاء موافقت خود را بوسیله آن تغییر نام شرکت را نموده اند را تسلیم نمایند.

یک اسم برای یک اپلیکیشن خدماتی می خواشتم شما پیشنهادی دارید؟ امکانات برنامه مثل سفارش آنلاین غذا و آگهی های نیازمندی هست. درباره یه شرکت دانش بنیان که بر پایه فعالیت های خلاقانه قراره تشکیل بشه یه اسم میشه معرفی کنید. شما عزیزان به جهت تکراری نبودن نام انتخابی خود می توانید با سامانه اینترنتی مراجعه و یا برای سریع انجام شدن امور ثبت و انتخاب نام شرکت خود با کارشناسان پایش در ارتباط باشید. در ثبت برند این قسمت برای آشنایی بیشتر شما نامهای سه سیلابی که می توانید برای شرکت خود انتخاب نمایید گرد اوری شده است. بنابراین با انتخاب نام مناسب و با در نظر داشتن ضوابط با مناسب ترین اسم برای حرفتون شما را همراهی خواهیم کرد . در دنیای مدرن امروزبا تنوع و خاص بودن کالاها و خدمات، انتخاب اسامی لوکس و منحصربه فرد برای یک کالا یا خدمات مورد توجه فعالان و ارائه دهندگان خدمات موضوعی مهم به حساب می آید .

بعد از ورود به سامانه،می بایست حداقل یکی از سه قلم اطلاعاتی ذیل را درج نمایید. بهتر است از اسامی فارسی با معنا و مفهوم فارسی استفاده شود. این شرکت بزرگ توسط چهار تن از فارغ التحصیلان دانشگاه استنفورد تاسیس شد.