نمونه اسم برای ثبت شرکت و برند نام فارسی برای ثبت برند و شرکت اسامی پارسی

در هنگام صحبت از سرچ اینترنتی ذکر این نکته لازم است که یکی دیگر از ویژگی های لازم و اساسی در نام تجاری، اینترنت پذیر بودن آن است. مثال های بسیار زیادی در مورد علامت های تجاری موجود می باشد اما می توان از مشهورترین آنها مانند Apple, Samsung, BMW و… در زمینه های مختلف نام برد. و برای متمایز بودن خود از دیگران چه راهکارهایی دارید تا به وسیله آن برند شما به سایرین معرفی شود. تا با درج آن بر روی محصولات و هر مکان دیگری خود را بیشتر در ذهن مخاطبان و مشتریان ماندگار سازد. هر چه نام تجاری با کیفیت تر باشد به روند توسعه شرکت کمک می کند.

درصورتی که برند خود را ثبت کرده باشید میتوانید علیه کسی که بدون اجازه شما از برند شما استفاده می کند، از جمله جعل کنندگان و کلاه برداران اقدام قانونی انجام دهید. جهت دریافت مشاوره، فرم زیر را پر کرده تا کارشناسان سفیر صلح با شما تماس بگیرند. گاهی ممکن است با بررسی کارشناس، نام تعیین شده با قوانین تعارض داشته باشد. در چنین حالتی درخواست متقاضی رد می‌شود و به او اطلاع داده می‌شود تا برای انتخاب نام جدید اقدام کند. دو کلمه فارسی ذکر شده در اسم شرکت نباید به یاد آورنده یک کلمه لاتین و خارجی باشد. در حال حاضر تبریز اولین شهری است که برای ثبت برند اقدام نموده است.

اسم برای ثبت برند

این نام باید تنها مختص به یک محصول یا خدمات باشد و توسط دیگر افراد ثبت نشده باشد. نام برند به مانند نام هر شخص در جامعه می باشد که تنها مختص و متناسب با ویژگی های او می باشد . به موجب همین امر ما در این مقاله تلاش بر آن داریم تا دراین خصوص مطالبی را ارائه نماییم.ثبت شرکت ایلیااماده ارائه خدمات به متقاضیان محترم می باشد تا انتهای مقاله همراه ما باشید. و یا آن علامت آنقدر به علامت تجاری شان شباهت داشته باشد که مردم عادی در خرید محصول دچار اشتباه شوند . نخستین گام برای ثبت شرکت که می تواند در آینده و موفقیت آن سهم بسزایی داشته باشد، انتخاب نام برای ثبت شرکت است.

ساعات کاری

جهت مشاهده برند های آماده در اینستاگرام شهر برند بر روی تصویر زیر کلیک کنید. حتی اگه علامت شما یک کلمه هم باشد باید تایپ کنید و تصویر کلمه رو بارگذاری کنید. دکتر باقری مشاور و مدرسان سرشناس مدیریت نوآوری و مالکیت فکری و عضو هیات مدیره انجمن مدیریت فناوری ایران است. به عنوان مثال، دیگران به راحتی می‌توانند از محصولات آنها سواستفاده کرده بدون آنکه دارندگان و صاحبان اثر بتوانند حق پیگیری داشته باشند. بارها این موضوع پیش آمده که شما یک کالا را بدون توجه به ویژگی‌های مندرج بر روی آن و بدون تحقیق انتخاب کرده و حتی آن را به دیگران نیز معرفی کرده‌اید.

  • دقت کنید که بیت کوین، پادشاه رمز ارزها، به نسبت ده ها هزار رمز ارز بازار کریپتوکارنسی، ارزش بیش تری دارد.
  • این الزامات در عین حال شما را از مزیت های متعددی بهره مند می سازد و سبب می شود تا برند بیشتر در ذهن مشتریان محصول یا خدمت شما قرار بگیرد .
  • اگر قصد خرید برند آماده دارید، مشاوران هلدینگ ملاصدرا آماده ارائه اطلاعات لازم و تخصصی به شما هستند.
  • برند، علامتی اختصاری است که هر شرکتی برای معرفی خود و خدماتی که ارائه میدهد، از ثبت برند استفاده میکند.

برای این کار نیازی به داشتن لوگو نیست؛ اما دیگر کم‌کم باید به فکر استخدام یک طراح حرفه‌ای باشید. اسم برند شما باید هم به‌صورت قانونی و هم دامنه‌های تغییرات شرکت اینترنتی قابل ثبت باشد. اگر نتوانید به‌صورت قانونی برند خود را ثبت کنید، هر چه برای ثبت نام تجاری خود وقت گذاشته‌اید، به هدر رفته‌ است.

در ثبت شرکت‌هایی که با مشارکت چند شرکت ایرانی و خارجی تاسیس شده ‌اند می‌توان از نام کامل یا قسمتی از نام کامل شرکت خارجی و از نام فارسی استفاده کرد. و در نتیجه می تواند باعث ورود محصولات و خدمات دیگر توسط همان برند بدون پرداخت ثبت شرکت هزینه اضافی برای ساختن یا ثبت برندی جدید و حضور در عرصه رقابت بدون هزینه برند سازی بشود. از نکات مهم ثبت بین المللی عدم تاثیر تحریم ها بر برند یا نام تجاری می باشد که در سالهای گذشته گریبان گیر کشور ایران شده است.

این قسمت نیز همانند دو مرحله پیشین، نیاز به اقدام خاصی ندارد و شما با پذیرفتن یکی از دو گزینه زیر، به فرایند ثبت برند ادامه می‌دهید. در این مرحله دو گزینه پیش روی شما قرار دارد که یکی از آنها ثبت اظهارنامه و دیگری ثبت اظهارنامه همراه با اعتراض بوده که بنا به درخواست خود یکی از آنها را انتخاب می‌کنید. ثبت برند یا علامت تجاری نقش بسزایی در صیانت از دارایی معنوی افراد حقیقی یا حقوقی دارد که بسیاری از افراد و شرکت‌ها از آن بی‌اطلاع هستند. ثبت برند می‌تواند مربوط به یک شخص حقیقی یا حقوقی و در هر زمینه ممکن صورت گیرد.

نمونه اسم شرکت

طبقه ۲۴ – محصولات نساجی و پارچه‌ای که در طبقات دیگر ذکر نشده‌اند؛ انواع روتختی و رومیزی. اسامی و علائم مشهوری که شناخته شده هستند امکان ثبت ندارند این در حالیست که اسامی خاص و ساختگی برای ثبت مناسب هستند. یعنی اگر شما یک برند شخصی را در ۳ طبقه ثبت کنید هزینه حق الثبت آن اینگونه خواهد شد. شما می توانید از تخصص و تجربه کارشناسان خبره و مجرب ما در مؤسسه حقوقی های ثبت استفاده نمایید.

اگر در این فرصت ۳۰ روزه اعتراضی به اداره مالکیت ارسال نشود، امکان پرداخت هزینه روزنامه رسمی نوبت دوم فراهم می‌گردد. راه تایید اکانت کاربری این است که با برگه‌ای که خود سامانه پس از ثبت نام در اختیار شما قرار میدهد به یکی از دفاتر اسناد رسمی در سراسر ایران مراجعه و اقدام به اخذ گواهی امضاء نمایید. برندی که تقاضای آن یکبار از سوی کارشناسان اداره مالکیت معنوی رد شود، برای دفعات بعدی شانس بسیار کمی برای ثبت شدن دارد و اصطلاحاً سابقه چنین برندی خراب می‌شود.

در قانون تجارت کشور ما جهت این امر یک ماه فرصت داده می شود. پس از پایان یک ماه در صورتی که هیچ اعتراضی از طرف شخص ثالث صورت نگرفته باشد، شما می توانید اصل مدارک را به اداره ثبت برند به صورت فیزیکی تحویل دهید. با توجه به اینکه forty two طبقه بندی از علائم تجاری موجود می باشد، هزینه ثبت برند هرکدام از این طبقه ثبت برند تجاری بندی ها با هم متفاوت می باشد. ولی هزینه استعلام نام ثبت برند و قابل ثبت به صورت رایگان و آنلاین صورت میگیرد. شما می توانید با مراجعه به صفحه ی استعلام ثبت برند می توانید نام مناسب برای برند خود انتخاب کنید. و برای اطلاع از هزینه ثبت برند خود، پس از پر کردن فرم صفحه ی بالا باید منتظر تماس مشاورین آگاه بمانید.

طبقات ۱ الی ۳۴ مربوط به کالا ها و محصولاتو طبقات ۳۵ الی ۴۵ مربوط بهخدماتاست. امیدواریم با خواندن این مقاله توانسته باشید ایده ای نو و جدید برای انتخاب نام برندتان گرفته باشید. سپس برای اضافه کردن چاشنی خلاقیت و نوآوری به آن از تکنیک های گفته شده کمک بگیرید. • امکان انتخاب نام از میان علائم رسمی کشور مانند نشان نظامی، پرچم، علائم دولتی، بین المللی، باستانی و حروف اختصاری مرتبط با نشان های رسمی وجود ندارد. اما انتخاب برند مشمول یک سری قوانین می باشد که اگر آن را بدانید انتخاب نام مناسب برای برندتان بسیار راحت خواهد بود. در ادامه با نکاتی که باید در انتخاب برند به آن توجه داشته باشید و همچنین قوانینی که در انتخاب نام برند باید بدانید آشنا خواهید شد.

سعی کنید برای کاربران خود یک تصویر بصری ایجاد کنید تا مخاطبان شما بتوانند به آسانی آن را به یاد بیاورند. دوست عزیز برای راهنمایی با کارشناسان ما تماس برقرار کنید. توسط اطلاعات تماس با ما با کارشناسان ارتباط برقرار کنید.

همین موضوع بیانگر اهمیت طی کردن صحیح مراحل ثبت برند و بهره‌گیری از تجربیات افرادی است که در این خصوص دارای تبحر و تجربه کافی هستند. پس از این مرحله اگر به احتمال زیاد نظر کمیسیون همچنان بر رد اظهارنامه علامت باشد، شما می توانید با تقدیم دادخواست مربوطه به دادگاه، حل و فصل قانونی این اختلاف را تقاضا نمایید. پس از تشکیل کمیسیون که اعضاء آن از کارشناسان و رئیس اداره علائم تجاری هستند، اعضاء مذکور به اعتراض شما رسیدگی می‌نمایند و نتیجه از طریق سامانه به شما اعلام می‌گردد. برای شخص حقوقی بصورت کامل مشخص شده است که با مشاهده آن می‌توانید از هزینه‌های مربوطه بصورت دقیق مطلع شوید و در صورتی که سوالی در این زمینه داشته باشید، کارشناسان با تجربه ما پاسخگوی سوالاتتان خواهند بود. در این زمان برای شما امکان واریز هزینه روزنامه رسمی نوبت اول که به آگهی تقاضای علامت تجاری موسوم است فراهم می‌شود.

هنرمندان تمایل به انتخاب اسامی دارند که هنرگونه وخاص باشد. ثبت شرکت ایلیا گزینه بسیارخوبی برای انتخاب اسم برند برای شما متقاضی گرامی محسوب می شود. لذا می توانید امور انتخاب اسم برند خود را به ما بسپارید. خیر، ثبت برند یا نام تجاری می تواند به فارسی باشد و یا به لاتین و یا به هر دو شکل انجام شود، ولی متقاضیانی که می خواهند علامت یا نام تجاری را به صورت لاتین نیز ثبت کنند، الزاماَ باید کارت بازرگانی داشته باشند .