نشانی فوق برای سایت ثبت شرکت ها می باشد

مرحله بعدی مربوط به تعیین سمت شخص در شرکت یا موسسه است . به این نکته مهم هم توجه داشته باشید که نه تنها برای ثبت یک شرکت می توانید از خدمات مشاوره اینترنتی و آنلاین استفاده کنید، بلکه برای دیگر خدماتی که ارائه می شود هم می توانید از این امکان استفاده کنید. حداقل تعداد اعضای هیات مدیره یا مدیران شرکت ۳ تا ۷ نفر بوده وبرای سرمایه در این شرکت، محدودیت حداقلی وجود دارد؛ با این توضیح که با توجه به ماده ۴ دستورالعمل تشکیل تعاونیها، این حداقل برای شرکت تعاونی عام ۱۰ میلیون تومان و برای شرکت تعاونی خاص، یک میلیون تومان بوده که حداقل یک سوم آن باید به منظور ثبت شرکت، در هنگام ثبت شرکت نقدا به حساب شرکت واریز شود. مثلا اگر قرار است که شرکت در استان تهران به ثبت برسد باید از لیستی که وجود دارد گزینه “اداره کل ثبت اسناد و املاک استان تهران” انتخاب شود. به این مجموعه شرکت گفته میشود. تویسرکانی ادامه داد: اطلاعات ممکن بود با یک آتشسوزی از بین برود که خوشبختانه امروزه با اجرای ثبت آنی، اقلام مختلف اطلاعاتی به صورت لحظهای در بانکهای اطلاعاتی ذخیره میشود.

سامانه ثبت شرکت

برای آشنایی با این سامانه پیشنهاد میشود مطالعه این مطلب را از دست ندهید. ثبت اطلاعات برای ذخیره ی اطلاعات در این صفحه می باشد. ثبت نام شرکت باعث این نمی شود که شخص دیگری از نام محصول یا خدماتی که ارائه می دهید استفاده نکند، نام شرکت شما تنها و تنها نام تشکل حقوقی است که ثبت می کند و اگر می خواهید از نامی که برای محصولات یا خدمات خود استفاده کرده اید محافظت کنید می بایست اقدام به ثبت برند نمایید که کلیه مسائل مربوط به ثبت برند در صفحه مربوط به آن توضیح داده شده است. شماره ی دورنگار و نشانی تارنما و پست الکترونیکی نیز در صورتی که وجود داشته باشد در همین صفحه وارد می گردد. اداره کل استان: در این قسمت باید اطلاعات اداره کل استانی که قرار است شرکت در آنجا ثبت شود را وارد کنید. حداقل شرکا در شرکت سهامی عام ۵ نفر است، حداقل سرمایه پانصد هزار تومان است . Data has been generated by GSA Content Generator Demoversion.

در این مورد، هزینه ای که برای ثبت انواع شرکت و موسسه از سوی موسسات ثبت شرکت دریافت می شود، از ۸۰۰ هزار تومان به بالا خواهد بود . در قسمت قبل به این مساله اشاره نمودیم که دو شریک با هم کاسبی را اداره می کنند ولی کاسبی آن ها رسمی نمی باشد، حال این سوال پیش می آید که رسمی نبودن یک فعالیت اقتصادی به چه معناست ؟ شما از بخش استعلام هزینه ثبت شرکت سایت می توانید هزینه آن را به صورت دقیق استعلام نمایید و میزان هزینه را به صورت پیامکی بروی تلفن همراه خود دریافت نمایید. امتیازات ویژه سامانه ثبت شرکت نیک ما با در نظر گرفتن زمان شما عزیزان، تسهیل فرایند ثبت شرکت و رفاه حال شما عزیزانی که در ابتدای مسیر راه اندازی شرکت هستید، در این سامانه تمهیداتی در نظر گرفتهایم: ۱- حذف واسطه سامانه ثبت شرکت نیک مجهز به سیستم مکانیزه و جامعی میباشد کلیه شرکتهای واسط را حذف کرده است. ثبت ملاصدرا با بیش از سه دهه تجربه مدیریت و ۲۰۰ کارشناس متخصص همه امور ثبتی و حقوقی را در کمترین زمان ممکن انجام می دهد . مدارک به قسمت ثبت دفاتر ثبت شرکت ها ارجاع داده می شود و مسئول مربوطه پس از ثبت مدارک در دفتر و درج آن بر روی اظهارنامه نسبت به اخذ امضاء از متقاضی اقدام و متقاضی بعد از قید جمله ” ثبت با سند برابر است ” ذیل دفتر را امضا خواهد کرد که یک نسخه از مدارک در بایگانی اداره ثبت نگاهداری و نسخه دیگر از مدارک بعد از مهر شدن به متقاضی ثبت شرکت داده می شود . This content has been created by GSA Content Generator DEMO.

2. مقدار سرمایه (با تشخیص این که چه مقدار پرداخت و چقدر تعهد شده). حداقل سرمایه برای ثبت این نوع شرکت ها یک میلیون ریال در نظر گرفته شده است. متقاضیان باید برای انجام کلیه مراحل ثبت شرکت با مراجعه به سامانه ثبت شرکت نیک به صورت آنلاین اقدام نمایند. لازم به ذکر است که جهت امور ثبت شرکت، ثبت تغییرات یا انحلال شرکت و سایر امور ثبتی نیاز به مراجعه حضوری به اداره ثبت شرکتهای کرج نمیباشد و این اداره از طریق سامانه الکترونیکی امور ثبت شرکتها را انجام میدهد. اداره ثبت شرکت ها برای سهولت در خدمت رسانی به متقاضیان امور ثبتی ، تسریع در انجام پروسه ثبت و تغییرات و سازمان دهی بهتر ، سامانه ثبت شرکتها را ایجاد کرد که از این طریق ، ثبت و پیگیری پروسه کاری به صورت اینترنتی نیز امکان پذیر شده است . ۶- ارائه خدمات متفاوت و بینظیر سامانه ثبت شرکت نیک متنوعترین خدمات برای ثبت انواع شرکت، ثبت برند و نام تجاری، ثبت تغییرات شرکت و …