موسسه ثبت شرکت در هرمزگان

شرکت‌نامه رکن اساسی شرکت‌های با مسئولیت محدود، تضامنی، نسبی و مختلط‌غیرسهامی است. نام شرکت، مشخصات مدیران و بازرسان آن، نوع شرکت، مدت زمان شرکت، محل موسسه، میزان سرمایه، سهم هر یک از شرکا و بسیاری موارد دیگر در این سند درج می‌شوند. هر نوع قراری بین اعضا برای مدیریت مجموعه نیز باید در این تفاهم‌نامه قید شود.

ثبت شرکت رایگان

شرکتی است که با اهداف هفت گانه ی مندرج در قانون بخش تعاونی با قید واژه ی تعاونی تشکیل می شود و جهت تشکیل آن حداقل ۷ نفر با تابعیت ایرانی باید حضور داشته باشند. شرکتی است که تحت نام مخصوصی بین یک عده شرکای سهامی و ۱ یا چند نفر شریک ضامن تشکیل می شود. برای یافتن بهترین موسسه ثبت شرکت بهتر است حتما جستجو و تحقیق کنید تا با انتخاب یک موسسه ثبت شرکت معتبر روند خود را تسهیل کنید. با راهنمای ثبت شرکت کریمخان به راحتی و در سریعترین زمان ثبت شرکت خود را انجام دهید و به کسب و کار خود اعتبار ببخشید . بعد از مطالعه این مقاله دیگر نیازی به مقالات دیگر ندارید و ذهنی باز و اطلاعاتی جامع و کامل راجع به ثبت شرکت در هرمزگان خواهید داشت.

مراحل کلی ثبت شرکت

۳- اجازه ورود و ویزا برای تبعه های خارجی در منطقه های خاص بر اساس قانون و مقررات داخلی کشور می باشد اما در منطقه های آزاد ، ویزای ورود در مرزهای ورودی به کشور داده می شود و مقررات کار و بیمه اجتماعی در استخدام داخل کشور است. ۱- یکی از شرایط مهم جهت عقد قرارداد با شرکت ها و سازمانهای دولتی،داشتن رتبه می باشد در غیر اینصورت هیچگونه همکاری از سوی سازمانهای دولتی صورت نمی گیرد. آیا امکان ثبت شرکت با دفتر کار مجازی هم وجود دارد؟ یعنی از خدماتی که برخی سایت ها برای ارائه فضای کار ارائه میکنن استفاده کنیم بدون اینکه خودمون در دفتر حضور داشته باشیم. با همکاری با مشاوران موسسه نیاز به اجاره یا خرید مکان خاصی برای ثبت شرکت نمی باشد. در نهایت، متقاضی، باید یک نسخه از آگهی را به «واحد روابط عمومی» ‌مستقر در اداره‌ی کل ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی و نسخه‌ی دیگر را به دفتر یک روزنامه‌ی رسمی جمهوری اسلامی ایران واقع در تهران، تسلیم کند. با توجه به ماده‌ی ۶ نظامنامه‌ی قانون تجارت وزارت عدلیه و ماده‌ی ۱۹۷ قانون تجارت در ظرف مدت یک ماه از تاریخ ثبت شرکت، باید خلاصه‌ی شرکت‌نامه و منضمات آن، توسط اداره‌ی ثبت در روزنامه‌ی رسمی جمهوری اسلامی ایران و یکی از جراید کثیرالانتشار مرکز اصلی شرکت به خرج خود شرکت، منتشر شود.

  • ۴- داشتن آدرس با کد پستی معتبر جهت محل شرکت ( این محل حتی می تواند موقعیت اداری باشد فقط باید سند یا اجاره نامه هولوگرام دار داشته باشد تا شما بعدا بتوانید کد اقتصادی بگیرید.
  • حق تقدم نام های ثبت شده با توجه به تاریخ ثبت آنها می باشد که این حق بعد از انحلال و تصفیه منقضی می شود .
  • به همین دلیل در ادامه توضیحاتی در رابطه با نوع شرکت ها بیان خواهیم کرد.
  • لازم به ذکر است مشاورین متخصص و مجرب موسسه ثبت کریمخان در تمام ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما هستند و به صورت رایگان مشاوره ثبت شرکت شما رو تقبل میکنند .
  • در نامگذاری اسم شرکت های تضامنی باید عبارت (شرکت تضامنی) و یا نام یکی از شرکا حتما ذکر شود.
  • مسئولیت گروه اول به میزان آورده‌شان است، اما گروه دوم مسئول تمام قرض‌هایی هستند که ممکن است علاوه بر دارایی‌های مجموعه پدید بیاید.

اگر میخواهید شرکت ثبت کنید قبل از هر اقدامی باید این را بدانید که نیازمند داشتن اطلاعات ثبتی هستید. مناطق آزاد دارای یکسری ویژگی های خاصی هستند که افراد ترغیب می شوند که شرکت خود را در این مناطق ثبت کنند. ۲- اگر سهم مراکز https://registercompanyco.ir/services/%d8%ab%d8%a8%d8%aa-%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa/ علمی (دانشگاه) از پنچاه درصد پایین تر باشد ، شرکت دانش بنیان به عنوان یک شرکت خصوصی محسوب میشود که باید مطابق با قانون تجارت باشد . در شرکت های سهامی خاص ،سهامداران و بازرسان به هیچ عنوان نباید نسبت فامیلی داشته باشند.

صفر تا صد ثبت شرکت ها شامل مدارک، مراحل، هزینه و نحوه ثبت شرکت

بهترین موسسه مهاجرتی در زمینه ثبت شرکت در اروپا و پذیرش تحصیلی در اروپا و اقامت اروپا به شرط سرمایه گذاری و خرید ملک . موسسه حقوقی سفیر صلح با ۱۲ سال تجربه در امور ثبتی شرکت‌ها و برندها از پیشگامان این عرصه است. اگر افراد بخواهند این کار را به صورت فردی و بدون کمک متخصصین انجام دهند، زمان، انرژی و هزینه زیادی را متحمل می‌شوند.

امور مالیاتی

برای اطلاع از این مدارک میتوانید با برقراری تماس تلفنی با یکی از شعبه های ثبت بینش از مدارک مورد نیازی که باید آماده کنید مطلع شوید و یا به مقالاتی که در روزهای آینده به اشتراک خواهیم گذاشت مراجعه نمایید. مرحله بعدی مشخص کردن سهامدارن و اعضاء هیئت مدیره میباشد که مدارک هویتی آنها نیز میبایست پیوست شود .مشخص کردن حق امضاء برای اوراق بهادار و عادی است که باید مشخص شود .بعد از تکمیل فرم مراحل اداری تاسیس شرکت آغاز می شود .در مراحل ثبت شرکت باید دقت فرمایید که تمامی امورات به درستی انجام شود. پس از پر کردن متن صورتجلسات و اساسنامه پر کردن فرم منتظر تایید نام از طرف سیستم می شوید .که حدودا یک الی سه روز کاری بطول می انجامد.