مراحل پلمپ دفاتر قانونی در سامانه اداره ثبت شرکت ها

شما می توانید برای استعلام شرکت به سایت ثبت اسناد و املاک رجوع کنید.در مراحل ثبت شرکت ما همراه شما هستیم. پس از آن با استفاده از کد ثبت شده شرکت می توانید یک آگهی نیز در روزنامه رسمی به چاپ برسانید. علت این مساله آن است که این تغییرات در حقوق اشخاص ثالث موثر بوده و این حق قانونی اشخاص ثالث است تا با نشر آگهی از این تغییرات مطلع شوند. ثبت عصرجدید با مجرب ترین کارشناسان ثبت که سالها سابقه در حوزه های ثبتی و مشاوره، اخذ انواع گواهینامه، مجوزها و استانداردها، انواع ایزو ، رتبه و گرید و … متخصصین و وکلای درجه یک این مجموعه راهنمایی های لازم را برای انتخاب درست انجام می دهند تیم ثبت شرکت نیک با سال ها سابقه فعالیت در این زمینه بهترین مشاور در این زمینه خواهند بود. در این قسمت به عناوین شرکت هایی که به صورت فوری می توان تاسیس کرد اشاره می کنیم. افرادی که می خواهند در قالب شخصیت حقوقی تجارت نمایند بایستی که یکی از انواع شرکت ها را برای شروع فعالیت خویش انتخاب نمایند. This has been created by GSA Content Generator DEMO!

سامانه ثبت شرکت

طبق ماده ۶ قانون تجارت افراد پس از ثبت شرکت حال چه حقیقی و یا چه حقوقی؛ موظفاند تا اظهارنامههایی از درآمدها و هزینههای خود را در دفاتر پلمپ ثبت کنند. نخواهد داشت یعنی شما چه بصورت شخص حقیقی و چه بصورت شخص حقوقی (شرکت) ملزم به قبول این مسئولیت ها هستید. من ساکن آلمان هستم ، میخوام به صورت اینترنتی یک شرکت بازرگانی ثبت کنم ، آیا در پایان کار نیاز به مراجعه حضوری من هم هست؟ یا شاید هم روی کامپیوتر من باز نمیشه . من لیسانس حقوق دارم و قراره در یک موسسه ثبت شرکت در کرج مشغول بکار شوم ، برایتان مقدور هست که نحوه کار با سامانه ثبت شرکت ( ثبت شخصیت حقوقی ) را به صورت خصوصی آموزش دهید ؟ من وارد سامانه ثبت شرکت میشم اما کار کردن باهاش سخته ! معاون وزیر در امور تعاون با اشاره به اینکه در سند توسعه تعاون موضوع ساماندهی و ثبت شرکتهای تعاونی به صراحت پرداخته شده است گفت: هر شرکت تعاونی موظف است قبل از شروع فعالیت خود در این سامانه ثبت نام و اطلاعات مربوط به شرکت تعاونی خود را ثبت نماید و این یکی از کارهای زیربنایی در تشکیل و ثبت تعاونیها به شمار می رود.

ما در مرکز تخصصی ثبت شرکتهای استان البرز ( کرج ) میتوانیم کلیه امور مرتبط به ثبت شرکت شما را انجام دهیم و تا آخرین مرحله در کنار شما باشیم . وی افزود: این سامانه باید هوشمند و به روز باشد و بتواند همواره آخرین وضعیت تعاونیها را از جمله تعداد اعضا، میزان اشتغال و سرمایه نشان دهد. برنامه و کارگاه آموزشی یک روزه سامانه اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری جهت تشریح سامانه مورد عمل ادارات کل استانها و رفع اشکالات استانها در خصوص روند پذیرش تاسیس و ثبت تغییرات تعاونیها در سامانه سازمان یادشده با حضور دکتر حسینی نیا – معاون امور تعاون وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی – و مدیر کل اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری و کارشناسان حقوقی و فنی سازمان مذکور و همچنین معاونین امور تعاون در استانها برگزار شد. بعد از ثبت شرکتها شما برای تشکیل پرونده و بعد از آن تعیین حوزه مالیاتی جهت انجام امور مالیاتی نیاز به اخذ یک کد ۱۲ رقمی به نام کد اقتصادی دارید.

ها را طراحی و راه اندازی نمود .

این موارد از جمله اطلاعات مهم و اساسی جهت درج در این سامانه است. سامانه یا همون وب سایت ثبت شرکت ها باز نمیشه ! اگر شرکت مختلط از یک یا چند شریک ضامن و مسئولیت محدود تشکیل شده باشد ، مختلط غیر سهامی است و اگر ترکیبی از یک یا چند شریک ضامن و سهامی خاص باشد ، مختلط سهامی است . هنگامی که از خدمات غیر حضوری استفاده می کنید، در وقت خود به طرز چشم گیری صرفه جویی خواهید کرد. حدودا در اوایل دهه ۹۰ بود که بنا به تصمیمات دولت جمهوری اسلامی ایران در خصوص دولت الکترونیک و استفاده بیشتر از قابلیت های فناوری های نوین ، اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری ، سامانه ثبت شرکت ها را طراحی و راه اندازی نمود . در ابتدای مقاله گفتیم که شرکتها موظفند تا در بازههای زمانی مشخصی دفاتر خود را پلمپ کنند. در ادامه این مقاله ما قدم به قدم مراحل پلمپ دفاتر قانونی در سامانه اداره ثبت شرکتها را نیز به شما توضیح میدهیم. از اینکه ما را انتخاب نموده اید متشکریم.