مراحل ثبت شرکت

این در حالی است که استفاده از این خدمات مزیت های فراوانی هم برای شما به دنبال دارد. البته در هنگام انتخاب یک شرکت برای ارائه خدمات غیر حضوری، باید دقت بیشتری به خرج دهید. در شرکت تعاونی باید سهام شرکت بین اعضای تعاونی تقسیم شود.شرکت تضامنی۱- معمولا شرکت های تضامنی طرفدار زیادی ندارند و از لحاظ تعداد بسیار کمتر از انواع دیگر شرکت ها می باشند. علت تقاضای کم برای شرکت های تضامنی وجود موارد محدود در موضوعاتی می باشد که می توان با آن شرکت تضامنی تاسیس کرد. ثبت شرکت چیست؟ چه زمانی و چگونه برای ثبت شرکت اقدام کنیم؟ این سوالات و چالش هایی است که برای بسیاری از مخاطبان ما پیش می آید. حتما حتما این نکات را که با دقت نوشته شده است بخوانید تا با چشمان باز برای تاسیس شرکت خود اقدام کنید.

  • حدود و اختیارات و میزان استقلال یک شعبه با موافقت شرکت مادر تعیین می شود و مسئولیت حقوقی شعبه بر عهده شرکت اصلی (مادر) خواهد بود.
  • در صورتی که اطلاعات نیاز به اصلاح داشته باشد، می‌توانید آن را ویرایش کنید.
  • شما متنی با عنوان شراکت‌نامه دریافت می‌کنید که در صورت نیاز به اصلاح به می‌توانید به راحتی آن را تغییر دهید.
  • لازم به ذکر است که هر بار پس از وارد کردن یک نام درخواستی جدید و اطلاعات مرتبط با آن باید این گزینه را انتخاب کنید تا به قسمت پایین این فرم افزوده شود.

در این مقاله سعی کردیم به طور کامل مراحل و اقدامات لازم جهت ثبت شرکت سهامی خاص در اداره ثبت شرکت ها را برایتان شرح دهیم با این حال در صورتی که سوالی داشته باشید میتوانید با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید. اوراق ثبتی شرکت مانند اساسنامه، شرکت نامه و اظهارنامه یا تقاضانامه، باید در گزینه های تعریف شده بار گذاری شود که هم می توانید از اساسنامه پیش فرض استفاده کنید و اگر اساسنامه اختصاصی شرکت خود را دارید متن آن را بار گذاری نمایید. در نهایت باید با ثبت نهایی اطلاعات در انتظار تایید کارشناس باشید و در آخر نیز مدارک را به اداره ثبت شرکت ها پست نمایید. این نوع شرکت نیز همانند شرکت سهامی خاص ، یکی دیگر از انواع شرکت های بازرگانی در ایران است که سرمایه آن به سهام مختلف منقسم شده با این تفاوت که بخشی از سرمایه شرکت به روش فروش سهام به مردم تامین میگردد .

با ارسال مدارک به اداره ثبت شرکتها با سه حالت روبرو می شوید:

بعد از اتمام، سامانه یک شماره ثبت می دهد که برای چاپ در روزنامه به آن احتیاج خواهد بود. مضوع فعالیت بسته به اساسنامه تعیین می شودو هر موضوعی که در نظر داشته باشید قابل انتخاب است. من میخوام ی شرکت عمرانی بزنم و کار بگیرم اجرا کنم الان میخوام از کارهای کوچیک شروع کنم و انشالله بعدش پروژه های بزرگ بگیرم خواستم بدونم چ نوع شرکتی بزنم سهامی محدود یا سهامی خاص یا….

مسئولیت محدود یا سهامی خاص

بکارگیری نیروی انسانی مجرب و متخصص با توجه به نوع کسب و کار شرکت. سهامداران شرکت باید در حوزه کاری شرکت مشغول فعالیت باشند و مجوزهای لازم را داشته باشند. باید کمترین مقدار سهامی که در اساسنامه مشخص شده را خرید کنند. شما نمی توانید اسم دانشمندان قرن معاصر را برای شرکت خود انتخاب کنید.

مدیریت شرکت‌های با مسئولیت محدود

بنابر این می توان گفت هر فرد حقیقی قابلیت این را دارد که شرکت به نام خود ثبت نماید. ارائه صورت جلسه از اولین جلسه هیئت مدیره که به انتخاب رئیس،نائب رئیس،منشی هیئت مدیره و مدیرعامل و تعیین افراد مجاز به امضا منجر شده است. جهت دریافت مشاوره و راهنمایی در خصوص ثبت شرکت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

اطلاعات کامل درباره ثبت برند

قبل از اینکه به موضوع ثبت برند برسیم باید گفت که هدف اصلی از ثبت علامت برای جلوگیری از تقلب […]

Posted: Wed, 08 Sep 2021 09:21:35 +0000 [source]

با توضیحات کاملی که در همین مقاله در ارتباط با تفاوت‌ها، مزایا و معایب هر دو شرکت سهامی خاص و با مسئولیت محدود ارائه کرده‌ایم، خودتان انتخاب نمایید که کدام نوع از شرکتها را ثبت نمایید. همچنین می‌توانید با کارشناسان مجرب موسسه حقوقی مشهور مشاوره تخصصی رایگان داشته باشید. در روش اول، تمامی خدمات در سامانه اداره و به‌صورت غیرحضوری انجام می‌شود که به مدت زمان بیشتری هم نیاز دارد. در روش دوم مراحل ثبت به صورت حضوری و در مدت زمان کمتری انجام می‌شود. مزیت ثبت شرکت از طریق خدمات پنجره واحد، سرعت بیشتر در انجام مراحل ثبت است ولی به چند بار مراجعه حضوری نیاز دارد.

ثبت شرکت آنلاین یعنی به جای تحویل مدارک شرکت به صورت حضوری، آن ها را از راه دور و از طریق سایت سازمان تاسیس شرکت ها آپلود کنیم. تمام مراحلی که برای ثبت حضوری شرکت لازم است، در قسمت آنلاین هم اهمیت خواهند داشت و تنها تفاوت کار در نحوه ارسال مدارک ثبت کمپانی خواهد بود. در این مرحله با حساس ترین قسمت شروع کار یک شرکت روبه رو می شوید. شما در این زمان باید شریک های کاری سامانه ثبت شرکت خود در شرکت را انتخاب کنید که یعنی در آینده هر زمان شرکت با چالشی روبه رو شود، شما این افراد را در کنار خود خواهید داشت. باید یک شرکت در اداره ثبت شرکتها به ثبت برسد .و یک سال از تاریخ ثبت آن بگذرد . در اخر بعد از پر کردن فرم‌های بالا باید همه ی مدارک لازم را آماده و به امضای همه‌ی شرکا برسد و برای اداره‌ی ثبت شرکت‌ها در تهران و از طریق پاکت‌های مخصوص ارسال کنید.

اداره ثبت شرکت ها

در این مقاله قصد داریم تا شما متقاضیان امور ثبتی را با اداره ثبت شرکت ها ، وظایف اداره ، […]

Posted: Sat, 24 Jul 2021 08:34:18 +0000 [source]