مراحل ثبت شرکت سهامی خاص در سامانه ثبت شرکت‌ها در ۷ گام

از مزیت های تشکیل شرکت مختلط غیر سهامی میتوان به تامین سرمایه به طور مستقیم از شرکا جهت انجام امور تجاری و مدیریت یکدست در آنها، اشاره کرد. به عبارتی اگر شرکت مذکور دچار ورشکستگی شود و نتواند پاسخگوی طلبکاران باشد فقط سرمایه ی سهامداران از بین می‌ رود و طلبکاران نمی‌توانند مطالبات باقی مانده خود را از اموال شرکای شرکت درخواست نمایند. همانطور که پدر و مادر در تعیین نام فرزندشان حساسیت زیادی دارند، صاحبان و شرکای یک شرکت نیز باید در انتخاب نام شرکت بسیار فکر شده عمل نمایند. شرکت هایی که موضوع فعالیت شان توسط عموم مردم ثبت نمی شود و نهادها و ارگان های دولتی در این موضوع دخالت دارند. در مورد آورده های غیر نقدی شرکا نیز که می تواند شامل ملک، ماشین آلات، خودرو و … باشد میزان ارزش آنها توسط نظر کارشناسان تعیین می شود.

۲-مقدار سرمایه (با تشخیص این که چه مقدار پرداخت و چقدر تعهد شده). ۱-ایجاد و تامین شرایط و امکانات کار برای همه به منظور رسیدن به اشتغال کامل. فتوکپی کارت ملی برابر اصل شده تمامی اعضای هیئت مدیره و سهامداران و بازرسین. فتوکپی شناسنامه برابر اصل شده تمامی اعضای هیئت مدیره و سهامداران و بازرسین. تعیین آغاز و پایان سال مالی شرکت و موعد تنظیم ترازنامه و حساب سود و زیان و تسلیم آن به بازرسان و مجمع عمومی سالانه.

  • به عبارت ساده تر، اینکه شرکت مورد نظر در چه قالب و در ارتباط با چه موضوعی فعالیت می نماید، باید مشخص گردد؛ تا براساس آن نوع شرکت تعیین و فرآیند ثبت صورت پذیرد.
  • شرکا نمی توانند در شرکت دیگری با حوزه کاری مشابه عضو باشند.
  • انتقال سهم‌الشرکه نیز به این صورت است که هیچ یک از شرکا نمی‌تواند سرمایه خود را در شرکت به شخص دیگری منتقل کند مگر اینکه همه شرکا نسبت به این امر رضایت داشته باشند.
  • در موقع تأسیس سرمایه شرکت های سهامی عام از پنج میلیون ریال و سرمایه شرکت‌های سهامی خاص از یک میلیون ریال نباید کمتر‌باشد.
  • مثلاً نام شرکت یکی از موارد بسیار مهم است شرکت می بایست نام مخصوص برای خود داشته باشد.
  • ابتدا انتخاب نوع فعالیت بالاتر و سپس مدت فعالیت بر اساس اینکه محدود یا نامحدود باشد و در صورت محدود بودن تعیین حداکثر مدت فعالیت به ماه.

منظور از انحلال شرکت پایان عمر آن می باشد.برای انحلال شرکت باید دارایی اعضا از حالت مشاع خارج شود و بین آن ها تقسیم شود.برای اینکه بتوان دارایی شرکت را تقسیم کرد باید پیش از آن طلب طلبکاران را پرداخت نمود. در پایان مراحل،سامانه یک شماره ثبت ارائه می دهد که برای چاپ در روزنامه مورد نیاز می باشد. شما باید برای شرکت خود یک مکانی را تعیین نمایید.تا آدرس،کدپستی و شماره تلفن دقیق و درست آن را در سامانه وارد نمایید. در صورت داشتن سهامدار خارجی برای اشخاص حقیقی ارائه کپی برابر اصل پاسپورت و برای اشخاص حقوقی ارائه گواهی ثبت شرکت نزد مرجع ثبت شده حاوی آخرین وضعیت شرکت و همچنین ارائه اصل و ترجمه وکالتنامه و اختیارنامه وکیل سهامدار خارجی(اعم از حقیقی و حقوقی).

ثبت شرکت Ug

اعتماد بیشتر مشتریان به شرکت ها به توجه به اطلاع رسانی و پشتوانه بهتر آن ها. تقسیم مسئولیت بین چند نفر که به عنوان شریک فعالیت می کنند . میزان سرمایه گذاری شرکت بازرگانی باید کاملاً به صورت نقدی به مدیر عامل پرداخت گردد. ج) اسم انتخاب شده برای شرکت خارجی، دارای مفهوم و معنا باشد.

بر اساس قوانین موجود، تاسیس شرکت نیازی به مدرک تحصیلی ندارد و شما می توانید شرکت خود را تاسیس کنید. شرکت حسابداری بیلان مهر زنده رود ، با ۱۲ سال سابقه در حوزه حسابداری ، یکی از با تجربه ترین شرکتهای حسابداری در استان اصفهان می‌باشد. افتخار ما همکاری با مشتریانی است که از بزرگترین و موفق ترین شرکت ها و مراکز در سرار کشور می‌باشد . داشتن مجوز(قرارداد قانونی) با یکی از وزارتخانه ها یا سازمان های دولتی و یا چنانچه شرکت خارجی باشد شرایط عملیات آن باید به موجب امتیازات صحیح و منطقی مقرر گردیده باشد.

موجب می شود کلیه قراردادها و اسناد شرکت رسمیت پیدا کند. _ وارد کردن آدرس مرکز اصلی شرکت با کد پستی و یک تلفن ثابت. در تشکیل آن ها نظارت نماید تا وسیله ای برای سواستفاده نباشد. توجه-طبق ماده ۴۸ قانون مالیاتهای مستقیم مراجعه به دارائی جهت پرداخت دودر هزار سرمایه اولیه شرکت بابت حق تمبر الزامی است. شما میتوانید برای امور ثبت طرح صنعتی به این صفحه مراجعه فرمایید.

۲: ثبت نام درپرتال ثبت شرکت

شریک ضامن فردی می باشد که سرمایه‌ی وی به شکل سهام در نیامده و مسئول تمام قرض و بدهی هایی میباشد که امکان دارد علاوه بر دارایی شرکت پیدا شود. اگر شریک های ضامن بیش از یک نفر باشد، مسئولیت آنها در مقابل طلب کاران و روابط آن ها با یکدیگر، مطابق مقررات شرکت تضامنی خواهد بود. چنانچه در پرونده نقصی وجود داشته باشد ویا درخواست مجددی پس از تایید نام ،توجه داشته باشید باید در حین درخواست شماره پیگیری و تاریخ تایید نام قبلی را با نام تایید شده وارد کنید .تا تغییرات با تایید نام سابق صورت پذیرد.

برای ثبت نام به سایت ثبت شرکتها رفته و بعد از انتخاب پذیرش باید فرم مورد مورد نظر را به دقت مطالعه و پر کنید و در قسمت اول که عنوان ان (اطلاعات متقاضی) می باشد ، باید مشخصات خودرا کامل و با دقت وارد کنید . در این قسمت موضوع اصلی که فعالیت شرکت می باشد را تعیین نموده و در صورتی که فعالیت شرکت هر موضوعی که باشد باید مجوز فعالیت آن از سازمان مربوطه اخذ گردیده باشد .اطلاعات مجوز فعالیت نیز باید در قسمت مربوطه درج گردد . ✔️ بله با راه اندازی سامانه ثبت شرکت ها به آدرس irsherekat.ssaa.ir می توان به صورت اینترنتی و غیر حضوری شرکت را ثبت نمود که در متن مقاله توضیح داده شده است . درشرکتمختلط سهامی، که از دو گروه شرکای سهام دار و ضامن تشکیل گردیده، حداقل تعداد سهام داران three ثبت شرکت در تهران نفر است (۲ نفر سهام دار و یک نفر، شریک ضامن) و حداقلی برای سرمایه وجود ندارد. حداقل اعضای هیات مدیره یا مدیران می تواند یک نفر یا بیشتر باشد و مسئولیت شرکای ضامن، به میزان کل بدهی های شرکت و شرکا سهامی، به میزان مبلغ اسمی سهام هر شریک می باشد.

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص + کد اقتصادی و کد کارگاهی از طریق پنجره واحد کسب و کار

سلام زهرای عزیز ممنون از همراهی شما با خونواده گوتوتی‌آر، دوست عزیز اقامت سرمایه گذاری بدون شرط حضور و بدون مدرک زبان در کشورهای مکزیک، برزیل، پرتغال و یونان امکان پذیر است. شغل همسر من بازار بورس فارکس هست ومیخواستم بدونم کدوم کشور اروپایی هست ک بتونیم شرکت ثبت کنیم برای این زمینه و آیا امکانش هست بیایم شرکت رو ثبت کنیم و ماه ب ماه هزینه هاش رو واریز کنیم ولی درون کشور حضور نداشته باشیم. بسته به صحت صنعت و اسناد شما، روند ثبت شرکت به‌طور کلی بین ۳ تا ۶ ماه طول می‌کشد. ارسال نام شرکت و مشخصات شخصی خود برای مرحله پیش ثبت‌نام. نسخه اساسنامه شرکت چند منظوره ممهور به مهر شرکت که ذیل آن به امضاء کلیه سهامداران رسیده باشد. خیر متاسفانه در حال حاضر در این زمینه فعالیتی انجام نمیدیم .

نکته مهم اینکه نام های انتخاب شده حتی با سند رسمی قابل انتقال به غیر نمی باشد. جهت ثبت کشور و اخذ اقامت از این طریق، کارشناسان گو توتی ار در کنارتان هستند تا به موفقیت برسید. امضای اوراق ثبتی که از طرف موسسه به موکلین داده می شود.

تکمیل شرکتنامه، اساسنامه، صورتجلسه هیئت مدیره، صورت جلسه مجمع عمومی موسسین که توسط تمام شرکاء و اعضا هیات مدیره امضاء شده باشد. تبصره ۲ ماده ۸ کارکنان رسمی و پیمانی دولت با ارائه گواهی یا حکم کارگزینی از بند ب و ج معافند. تکمیل تقاضانامه، شرکتنامه، صورت جلسه هیئت مدیره، صورت جلسه مجمع عمومی موسسین که توسط تمام شرکاء و اعضا هیات مدیره امضاء شده باشد.