مراحل ثبت شرکت در سامانه ثبت شرکتها – ثبت تکسفیر

مثلا برای یک شرکت که کار گردشگری انجام میدهد نام الی گشت را انتخاب نمایند. با کلیک بر “پذیرش نهایی” و نهایی کردن اطلاعات کد رهگیری دریافت میکنید و صفحه نمایش که کد رهگیری شما را نشان میدهد پرینت کنید و همراه سایر مدارک ذکر شده به اداره کل ثبت شرکتها مراجعه کنید. شاید برای شما جالب باشد که بگوییم این مرحله معمولا بیشترین زمان ثبت شرکت را به خود اختصاص می دهد. جهت ثبت انواع شرکت های تجاری با شماره ۰۲۱۸۸۸۸۸۸۲۲ تماس بگیرید. شرکت سهامی خاص و مسئولیت محدود جز شرکت هایی با آمار بالا از نظر تقاضا می باشند. هنگامی که قصد ثبت شرکت را دارید باید مشخص کنید که سرمایه شرکت شما چه مقدار است همچنین باید نوع سرمایه شرکت اعم از نقدی و غیر نقدی را نیز تعیین نمایید. قسمت تعیین نام در سامانه ثبت شرکتها مشتمل بر چندین شاخه می باشد . با ثبت در سامانه ثبت شرکت نیک اعضا و شرکا فعالیت های تجاری قانونی می توانند داشته باشند و سودی که حاصل می شود را بین خود تقسیم کنند.

سامانه ثبت شرکت

طبق قوانین تجاری این تغییر اقامت باید در اولین فرصت به اطلاع سازمان ثبت شرکت برسد و صورتجلسه ای به این منظور تنظیم می شود. شما میتوانید جهت اطلاع بیشتر از نحوه سامانه ثبت شرکتها و همچنین مشاوره در زمینه های ثبت شرکت ، ثبت برند تجاری ، ثبت تغییرات شرکت و دیگر امور ثبتی ، با شماره ۰۲۱۸۸۸۸۸۸۲۲ تماس حاصل فرمایید. شرکت های تجاری و یا موسسات غیرتجاری که در هر زمینه ای که فعالیت می کنند بعد از ثبت شرکت و یا مدتی فعالیت، بنابر شرایط اضطراری و یا به صورت اختیاری مجبور به تغییر آدرس شرکت و یا تغییر کد پستی شرکت می شوند و در صورت انجام هرگونه ثبت تغییرات شرکت باید مراتب آن را به اداره ثبت شرکت ها اطلاع دهند و تغییرات خود را ثبت کرده و اطلاعات پایه خود را بروز رسانی کنند. این سامانه در برگیرنده کلیه امور ثبتی مربوط به شرکت ها و ثبت تغییرات و … با ثبت شرکت در سامانه آینده ای روشن برای خود رقم بزنید و کسب و کار خود را رونق دهید. ۹. مدت زمان تحویل مدارک به اداره ثبت برای انتشار آگهی ۳ الی ۹ روز می باشد. در مرحله آخر متقاضی، باید یک نسخه از آگهی را به «واحد روابط عمومی» مستقر در ادارهی کل ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی و نسخهی دیگر را به دفتر روزنامهی رسمی جمهوری اسلامی ایران واقع در تهران، تحویل دهد.

معمولا مدیران شرکتها زمان کافی برای مراجعه به دفتر موسسات ثبتی را ندارند. شماره ملی امضاء کننده دفتر: این قسمت نیز باید با شماره ملی امضاء کننده دفتر پر شود. نمونه نامه تغییر آدرس درواقع صورتجلسه ای است که در ذیل آماده است اما باید بدانید که تغییر آدرس شرکت های تجاری با یکدیگر متفاوت است و صورتجلسه ای که به این منظور تهیه می شود با یکدیگر تفاوت دارد. مرحله نهم: اساسنامه شرکت در این مرحله وجود دارد. تصور کنید که زمانی را برای رفتن به شرکت مورد نظر صرف می کنید، مدت زمانی هم در همان شرکت منتظر خواهید بود تا نوبت شما شود و سپس زمان دیگری را صرف رسیدن به مقصد خود خواهید کرد. ما با برند یا همان ثبت علامت تجاری یا نشان تجاری شما کسب و کار شما را انحصاری برای شما خواهیم کرد. تغییر ادرس شرکت که در واقع تغییر کد پستی شرکت در همان واحد ثبتی نامیده می شود.

آدرس اولیه شرکت در بند ۳ اساسنامه ذکر و ثبت می شود ولی همانطور که می دانیم تغییر کد پستی شرکت، یکی از تغییرات مرسومی است که شرکت های اجاره ای و یا شرکت هایی که به دلیل کمبود فضا و یا سایر دلایل شخصی، اقدام به نقل مکان می کنند. همچنین میتوانید در تمامی زمینه های ثبتی از جمله ثبت شرکت ، ثبت برند تجاری ، ثبت تغییرات شرکت با مشاورین ما در تماس باشید. در ابتدا باید به این موضوع مهم توجه داشته باشید که ثبت یک شرکت خدمتی است که از طریق شرکتی خاص به شما ارائه می شود. سامانه ثبت شرکت نیک با انجام کلیه مراحل ثبت شرکت در سریع ترین زمان ممکن، امکان حضور شما را در پروژه های بزرگ فراهم می کند تا قادر به بستن قراردادهای مهم در کسب و کارتان باشید و پیشرفت نمایید. درصورتی که پرونده فاقد ایراد و اشتباه باشد پرونده شما آگهی می شود و در صورتی که پرونده دارای نقص باشد پرونده می بایست رفع نقص شود و در نهایت درصورتی که پرونده دارای ایراد باشد پرونده تاسیس شما رد می شود و می بایست مجدد ثبت شخصیت حقوقی را انجام دهید. Data has been created with GSA Content Generator DEMO!