مراحل ثبت آنلاین شرکت

شرکت های سهامی باید اظهار نامه خود را الحاق کنند و شرکت های دارای سهم الشرکه باید تقاضا نامه ثبت شرکت را در سامانه الحاق کنید. در صورتی که شرکتی تاسیس کرده‌اید که چندین شعبه دارد، باید شعبه مرکزی را به صورت دقیق به هنگام ثبت شرکت اعلام کنید. چراکه از لحاظ قانونی، بیشتر شعبه اصلی مورد توجه قرار می‌گیرد و تمامی ابلاغیه‌ها و دادخواست‌های مربوط به شرکت به این شعبه ارسال می‌شود.

ثبت شرکت آنلاین

در قسمت تکمیل شرکتنامه، مانند مرحله قبل با زدن «دریافت متن شرکتنامه» متن آن در کادر پایینی ظاهر می‌شود و قابل تغییر دادن است. همچنین، جهت تعیین اسم شرکت حداقل تعداد سیلاب ها ۳ سیلاب است. این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ثبت شرکت بازرگانی سهامی خاص

شرکت تضامنی شرکتی است که در تحت اسم مخصوص برای امور تجارتی بین دو یا چند نفر با مسئولیت تضامنی تشکیل می شود. اگر دارایی شرکت برای تادیه ی تمام قروض کافی نباشد، هر یک از شرکا مسئول پرداخت تمام قروض شرکت است. هر قراردادی که بین شرکا بر خلاف این ترتیب داده شده باشد، در مقابل اشخاص کان لم یکن خواهد بود. درگذشته عملیات ثبت شرکت به‌صورت سنتی و با مراجعه به اداره‌ی ثبت شرکت‌ها صورت می‌گرفت. به‌منظور سهولت کار، اداره ثبت شرکت‌ها اقدام به راه‌اندازی سامانه‌ای برای ثبت شرکت‌ها کرده است. قبل از مراجعه به سایت برای انجام فرآیند ثبت، باید مستندات و اطلاعاتی که لازم است به‌عنوان اطلاعات در سیستم وارد شود را فراهم کنید.

  • موسسه حقوقی ثبت کریم خان تمامی خدمات اعم از ثبت شرکت، ثبت برند، اخذ کارت بازرگانی، اخذ ایزو، اخذ کد اقتصادی و دیگر خدمات ثبتی را در اختیار شما قرار میدهد.همچنین این موسسه در زمینه تغییرات و انحلال شرکت نیز شما را یاری مینماید.
  • استفاده از مشاوره ثبت شرکت باعث می‌شود، انجام فرآیند و مراحل ثبت شرکت برای صاحبان شرکت‌ها تسهیل شده و در مورد مشکلات حقوقی و مسائل کیفری بدون اتلاف وقت و هزینه راهنمایی شوند.
  • ثبت شرکت در مناطق آزاد از یک سری امتیازات خاص برخوردار است؛ به عنوان مثال در مناطق آزاد خبری از عوارض گمرک، تشریفات ارزی وقتگیر، پروسه کند صادرات و واردات یا تشریفات سخت اداری نیست.

اعتبار گواهی ارزش افزوده بنا بر بررسی متصدی و تشخیص حوزه مالیاتی ۶ماه و یا یک سال می باشد که پس از اتمام تاریخ اعتبار می بایست تمدید گردد. چنانچه این گواهی منقضی شده باشد، خریداران نبایستی هنگام خرید مبلغ مالیات بر ارزش افزوده را پرداخت نمایند. برند شرکت در واقع اسم، نشان یا عبارتیست که در کالاها یا خدمات یک شرکت تحت آن نام به مصرف کنندگان عرضه می گردد. مهمترین هدف ما در سامانه ثبت شرکتهای میزان تعهد و صداقت توامان است.

چــــرا ثبت کاج

اساسنامه و شرکتنامه پیش فرضهایی دارند که باید آنها را پر کنید و سپس تصویر برابر اصل شده آنها را در سایت بارگذاری نمایید . در این مرحله، فرم مربوط به‌صورت جلسه را در سایت باید پر نمود. بدین صورت اگر موردی از موارد بالا برای شما ارسال نشده است با نهاد مربوطه تماس گرفته و کاستی ها را جویا شوید. ارسال فرم ثبتی توسط شما به منزله قبول تمامی شرایط این سایت می باشد. ۲- اگر سهم مراکز علمی (دانشگاه) از پنچاه درصد پایین تر باشد ، شرکت دانش بنیان به عنوان یک شرکت خصوصی محسوب میشود که باید مطابق با قانون تجارت باشد .

در عصر حاضر و توسعه یافتن اجتماع ، با وجود فعالیت های زیاد اشخاص این توانایی را ندارند تا برخی از کارها را خودشان انجام بدهند و یا در آن حوزه تجربه کافی ندارند تاسیس شرکت ها به این اشخاص این فرصت را می دهد تا برخی از این کارها را از طریق آن شرکت ها انجام بدهند. به نحوی که در عرصه های اداری، امروزه کلیه https://vanak.ir/services/%d8%ab%d8%a8%d8%aa-%d8%aa%d8%ba%db%8c%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%aa-%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa/ اداره ها و سازمان های دربردارنده سایت هایی می باشند که مدنظرشان آسان سازی امور درخواست کنندگان است و برای هر چه بهتر انجام شدن این امر تلاش می نمایند. اولین قدم برای ثبت شرکت شما، تعیین نوع فعالیت و تجارت شرکت است. مسلما فعالیت شرکت باید مشروع و کاملا قانونی بوده و مغایر با ارزش‌های اخلاقی نباشد.

همچنین باید اشاره کرد که شرکا می‌توانند مدیر شرکت را از میان خود یا خارج از مجموعۀ خود برگزینند. هر گاه دو یا چند شخص بخواهند فعالیت‌های تجاری خود را تحت یک نام مشترک پیش ببرند، ساده‌ترین شکل شراکت قانونی ثبت شرکت تضامنی است. امروزه در بیشتر کشورها و نظام‌های حقوقی این نوع از شرکت‌ها تعریف شده‌اند و بسیار مورد توجه کارآفرینان قرار دارند. در شرکت‌های تضامنی، مسئولیت پرداخت قرض‌های احتمالی بر عهدۀ تمام شرکا خواهد بود. در صورت ورشکستگی، هیچ یک از اعضا نمی‌توانند با استناد به اینکه میزان قرض‌ها از میزان سهم آنها در شرکت بیشتر است، از پرداخت آنها شانه خالی کنند.

با ثبت شرکت، قراردادهای منعقدشده بین شرکا و مدیران شرکت کاملا رسمی و قانونی بوده و هریک از آن‌ها بر مبنای اساسنامه تنظیم‌شده در سود، زیان و اعتبار شرکت سهیم هستند. در این صفحه فرم مربوط به اساسنامه در اختیار شما قرار می گیرد. در این مرحله، سمت اشخاصی که در مرحله ششم معرفی شدند را تعیین نمایید. آخرین مرحله پس از گردآوری تمامی مدارک ارسال آن از طریق پست پیشتاز برای اداره هاست. شرکتهایی که در پارک علم و حق آوری مستقر می باشند باز هم باید درمراحل ارزیابی قرارگیرند. حضور اعضای هیات علمی درشرکتها می تواند کمک شایانی برای ارزیابی شرکت دانش بنیان کند .

تعداد افراد تشکیل دهنده ی یک شرکت سهامی خاص حداقل ۳ سهامدار و ۲ بازرس می باشند. نکته ی قابل توجه در نام گذاری این گونه شرکت ها این است که حتما باید قبل یا بعد از اسم شرکت عنوان “سهامی خاص” ذکر شود. سامانه ثبت شرکت میزان، یک سامانه خدمات اداری است که به عنوان مشاور شما برای راه اندازی کسب و کارتان از ثبت شرکت تا امور مربوط به حسابداری و مالیاتی و حتی حذب مشتری در کنار شماست. ما از سال ۹۳ سعی کرده ایم که سامانه ای جامع داشته باشیم برای آگاهی بخشی در شروع کسب و کار به شکل قانونی. ثبت شرکت یکی از شرایط لازم جهت شروع یک تجارت و سرمایه گذاری می باشد که صاحبان کسب و کار می بایست پیش از هر اقدامی نسبت به ثبت شرکت اقدام نمایند. به منظور انجام این مهم می توانید به موسسه ثبت شرکت کریم خان مراجعه نمایید و جهت به انجام رساندن ثبت شرکت از مشاوران مجرب این موسسه کمک بگیرید.