مدارک لازم و مراحل ثبت شرکت سهامی خاص در شیراز

یکی از شهرستان های حومه در استان تهران محسوب می شود، که به دلیل سکونت و کسب و کار در این منطقه امکانات ثبت شرکت را در دماوند فراهم میکند. حداقل دستمزد جهت ثبت کلیه شرکتها ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ ریال و سایر هزینه ها (حق الثبت – حق التمبر – روزنامه رسمی) طبق واریزی های اداره ثبت که براساس میزان سرمایه و موضوع فعالیت تغییرات ثبت برند شرکتمحاسبه می گردد و زمان ثبت شرکت ۳۰ الی ۴۵ روز است. زمانی که شما کار های ثبت نام برند خود را تکمیل کردید، باید برای انجام شدن سایر مراحل، هزینه ثبت نام در سایت را پرداخت کنید در غیر این صورت شما نمی توانید به انجام ادامه کارها بپردازید.

  • حال آنکه برای خرید شرکت این مراحل پیش تر توسط موسسین طی شده است.
  • ثبت شرکت، غیر از ثبت شرکتنامه است و عمل و دفاتر آن نیز جدا است.
  • ثبت تک نیک همواره کوشیده است خدمات خود را به بهترین شکل ممکن در سریعترین زمان به انجام برساند و مشاوری امین برای مدیران و کارآفرینان عزیز کشورمان باشد.
  • هم چنین در ارائه مدارک باید مدارک اعضا و شرکا نیز باشد.

اگر شرکتی هدفی خاص را مشخص کرده باشد، در صورتی که به آن برسد و یا رسیدن به آن دیگر ناممکن شود، شرایط انحلال شرکت به وجود آمده است. عده‌ای از شرکا که دارای بیش از نصف سرمایه شرکت هستند نیز همیشه می‌توانند تصمیم به انحلال شرکت بگیرند. اگر بنا باشد فوت شرکا نیز به انحلال منجر شود، این امر باید در اساس‌نامه پیش‌بینی شده باشد. حداقل تعداد مدیران برای تاسیس شرکت با مسئولیت محدود یک نفر است که باید از میان اعضا یا خارج از آنها انتخاب شود.

ثبت شرکت در مناطق آزاد

این نوع شرکت نیز بسیار در ایران رایج است و ماهیت این نوع شرکت ( حتی اگر موضوع فعالیت بازرگانی نداشته باشد)، تجاری است و در این نوع شرکت موسسین می بایست تمام سرمایه شرکت را تامین نمایند. البته در زمان ثبت نیاز به تامین ۳۵ درصد سرمایه شرکت است . همانگونه که از نام این شرکت پیداست ماهیت این نوع شرکت سهامی است یعنی هر کدام از موسسین دارای درصد مشخصی از سهام شرکت خواهند بود و در مقابل تعهدات و بدهی های شرکت به میزان درصدی که سهم دارند پاسخگو خواهند بود .

دیدگاه شما لغو

تفکیک سرمایه نقدی و غیرنقدی شرکت و چگونگی مطالبه مبالغ باقی‌مانده که باید حداکثر ظرف پنج سال تأمین شوند. شما برای راه اندازی و تولید نان صنعتی باید از اجادیه نانوایان مجوز کسب دریافت نمایید. سهم الشرکه غیر نقدی شرکت با رضایت همه شرکاء ارزیابی و ثبت شرکت در تهران تسلیم گردیده باشد. و مسئولیت شرکا نامحدود است و هر شریک مسئولیت کامل دارد. اسم ، آدرس و مشخصات شخص یا اشخاصی که ساکن ایران هستند و صلاحت دریافت کلیه ابلاغات شرکت را دارند. ارائه ی گواهی عدم سوءپیشینه ی اعضا ( بسته به شرایط محل ثبت مورد نظر).

مطالب براساس حوزه ها

از حیث اقتصادی، تبریز از شهرهای مهم کشور محسوب می‌شود و حیطه فعالیت‌های اقتصادی آن در چهار بخش صنایع تولیدی سنگین و سبک، صنایع غذایی، صنایع‌دستی هنری، تجارت و خدمات متمرکز، تقسیم می‌شود. از مهم‌ترین ویژگی‌های تبریز که آن را از حیث تجارت دارای امتیاز کرده قرار گرفتن خط راه‌آهن مترو ایران است که از این شهر تا ترکیه و جمهوری خودمختار نخجوان کشیده شده است؛ یعنی تبریز پل ارتباطی تجاری زمینی ایران با این دو کشور محسوب می‌شود. از حیث صنعتی نیز این شهر قابل‌بررسی است و از شهرهای مهم در بخش صنعت در شمال غرب ایران محسوب می‌شود. هم‌اکنون صنایعی چون صنعت سیمان، نساجی، ماشین‌سازی، خودرو، داروسازی و پالایش و پتروشیمی در این شهر مشغول فعالیت هستند.

در این شرکت، مسئولیت شرکا به نسبت سرمایه‌ای‌ست که به شرکت می‌آورند. انتخاب مدیران شرکت مختلط سهامی از سوی شرکای ضامن صورت می‌گیرد. به علاوه این شرکت مانند شرکت سهامی دارای مجامع عمومی‌ست که به جز انتخاب مدیران، سایر قوانین مجمع عمومی را دارد و با حضور تمامی سهامداران تشکیل می‌شود.