مدارک جهت ثبت شرکت در مناطق آزاد ایران

برای همین ما در دپارتمان پارماتیک آماده ثبت کردن شرکت های مختلف هستیم. در کنار اینها شما می توانید از مشاوره های پیش و پس از ثبت توسط کارشناسان ما نیز بهره ببرید. برای همین اگر مسئله ای در زمینه دارید، حتما با کارشناسان ما در پارماتیک در میان بگذارید تا در کوتاهترین زمان به آن پاسخ داده شود.

  • در مواردی که دستگاه‌های دولتی در تأسیس تعاونی، شریک می شوند؛ ظرف مدتی که با موافقت طرفین درضمن عقد شرکت، تعیین خواهد شد، سهم سرمایه‌گذاری دولت به تدریج بازپرداخت و صددرصد سرمایه به تعاونی تعلق خواهدگرفت.
  • برای همین ما در دپارتمان پارماتیک آماده ثبت کردن شرکت های مختلف هستیم.
  • مراحل ثبت شرکت نیز مانند بقیه کارهای اداری که این روز ها انجام می دهیم پیچدگی هایی دارد که به آن می پردازیم.
  • در گام دوم، با توجه به موضوع فعالیت باید یکی از انواع شرکت‌های تجاری در قانون تجارت را انتخاب نمایید.
  • یعنی هر یک از اعضا باید به تنهایی کل بدهی شرکت را پرداخت نماید.
  • پس ابتدا کسب و کار خود را بررسی کنید تا از بین انواع شرکت هایی که وجود دارد مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید، سپس به نحوه این نوع شرکت دقت کنید تا به بهترین شکل این کار را انجام دهید.

موجب می شود که یک شرکت معرفی شده و در سطح ملی و حتی بین المللی مطرح گردد. با توجه به تغییرات جدید سامانه ثبت شرکت ها، مشخصات شرکت شما دچار مغایرت شده و می بایست نسبت به اصلاح آن اقدام شود. بنده موسسه کاریابی با مجوز از وازرت تعاون کار و رفاه اجتماعی دارم .یک شریک دارم و میخواهم شرکتی به ثبت برسانم و شریکم را بعنوان مدیر عامل معرفی کنم . جهت اطلاعات بیشتر لطفا شماره تماس خود را ارسال کنید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند یا خودتان می توانید با خطوط شرکت تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید. من میخوام ی شرکت عمرانی بزنم و کار بگیرم اجرا کنم الان میخوام از کارهای کوچیک شروع کنم و انشالله بعدش پروژه های بزرگ بگیرم خواستم بدونم چ نوع شرکتی بزنم سهامی محدود یا سهامی خاص یا….

۵۰ شرکت برتر تابستانِ بورس شناخته شدند

و باید از طریق سایت اداره مالکیت معنوی iripo.ssaa.ir انجام گیرد . برای تنظیم این مدارک باید دقت لازم را انجام دهید .اگر ایرادات مدارک شما قابل رفع نباشد ، شما نمی توانید شرکت خود را ثبت کنید. با توجه به نوع فعالیت شرکت باید موضوع آن در ادامه وارد شود و محدود و نامحدود بودن آن نیز تعیین گردد. تشکیل شرکت در ایران باید در مرجع قانونی که طبق قوانین تعیین شده است باید انجام شود. هر یک از شرکت هایی که به آنها اشاره شد، برای ثبت هزینه های متفاوتی را دارند.

خدمات بعد از تاسیس شرکت

شما باید طبق ابلاغیه‌ای که برایتان ارسال می‌شود نسبت به رفع نقص مدارک خود اقدام کنید. شرکت،ناشی از فروش فناوری،کالا و یا خدمات دانش بنیان(شامل خدمات تحقیق و توسعه و طراحی مهندسی مرتبط با فهرست کالاهای دانش بنیان و خدمات تخصصی دانش بنیان)آن شرکت از طریق قرارداد باشد. حداقل three سال سابقه فعالیت کاری یا علمی در حوزه فعالیت شرکت و یا سابقه مدیریتی داشته باشند. مدیران عامل و رئیسان هیئت مدیره شرکت ها باید دارای پروانه کار و اقامت معتبر بوده و سابقه ی محکومیت موثر کیفری نداشته باشد.

اما به دلیل پیچیدگی و اهمیت و قانونی بودن و همچنین زمانبر بودن این پروسه ، میتوانید جهت مشاوره و ثبت شرکت از خدمات سامانه راهنمای ثبت شرکت داران استفاده نمایید. شرکتی است که از مالکینی حقیقی و حقوقی با سهام شراکت نقدی و غیر نقدی تشکیل یافته است. بعد از تسلیم تمامی مدارک برای بررسی نتیجۀ نهایی مدت زمانی لازم است که این مدت تقریبا ۷ الی ۱۴ روز کاری طول می‌کشد. طبق ماده ۱۹۵ قانون تجارت «ثبت کلیه شرکت‌های مذکور در این قانون الزامی و تابع جمیع مقررات قانون ثبت شرکت‌ها است» پس بر این اساس، ثبت‌اسناد و ثبت شرکت‌نامه‌ها اجباری و ضروری است. ثبت برند تجاریکالای خود را از سایرین جدا و به شکلی اختصاصی درآوردند.

به طور مثال اگر شخص حقوقی دارای۳ شریک و سرمایه ۳۰۰هزار تومان باش و بدهی آن چهارصد هزار تومان، تمام شرکا (هر سه نفر) متضامناً مسئولیت پرداخت چهارصد هزار تومان را خواهند داشت یعنی طلبکاران از هر کدام از شرکاء که بخواهند میتوانند طلب خود را مطالبه کنند. پس از پذیرش اینترنتی مرحله دیگر از مراحل ثبت شرکت این است که از طریق سامانه و اخذ تاًییدیه و پذیرش، باید نسخه اصلی صورتجلسات تنظیمی و ضمائم آن ها را امضا و از طریق باجه های پست ثبت شرکت به صورت سفارشی به آدرس ذکر شده در تاًییدیه ی پذیرش ارسال فرمایید. ثبت شرکت در آلمان یک پروسه حقوقی به منظور شروع به فعالیت قانونی در آلمان می باشد که بر اساس آن متقاضی می تواند جهت دریافت اقامت بلند مدت در آلمان برای خود و افراد خانواده اقدام نماید و پس از دریافت اقامت از مزایای کار و زندگی در آلمان برخوردار شود. برای ثبت شرکت غیرتجاری که به آنها موسسات غیرتجاری هم گفته می شود معرفی فقط ۲ عضو برای هیئت مدیره کافی می باشد.

اقلامی مانند هزینه تعیین نام شرکت، هزینه تهیه پوشه، گیره، پاکت و همچنین هزینه پست مدارک به اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری از طریق ادارات پستی منتخب را در بر می گیرد. در واقع معیاری برای سنجش توانایی های مختلف یک شرکت برای انجام پروژه های مختلف است. توانایی های یک شرکت مواردی نظیر قدرت مالی، توانایی های علمی و فنی که از طریق بررسی مدارک تحصیلی و بیمه مهندسین و نیروهای امتیاز آور شرکت صورت می گیرد، تجارب مرتبط و نظایر آن است. رتبه بندی شرکت شامل رتبه پیمانکاران، رتبه مشاور، رتبه انفورماتیک، رتبه انبوه سازی و رتبه طراحی و ساخت است.