شرکت های سهامی خاص

بعد از آنکه مجوز گرفته شود باید وارد تمام مراحل بالا شد و مرحله به مرحله آن را به اتمام رساند . در ادامه به برسی هر کدام از روش ها و مراحل به صورت مجزا می پردازیم. شما میتوانید برای این کارمقاله انتخاب نام شرکت را مطالعه کنید. [newline]اگر موضوع فعالیت مورد نظر شما نیازی به اخذمجوز نداشته باشد، ثبت آن موضوع فعالیت شرکت بلامانع است. حداقل هزینه اعمال تغییرات، در موسسه میزان برای هر صورتجلسه ۴۵۰ هزار تومان می باشد. تاسیس و راه اندازی شرکت های حقوقی ممکن است در ابتدا بسیار ساده به نظر برسد.

کامل ترین نوع شرکت های سهامی می باشند که برای امور تجاری نظیر انواع تجارتهای داخلی و خارجی، استخراج معادن، ساخت سد، کارخانه ها، بانک ها و مؤسسه های اعتباری تشکیل می شوند. برای ثبت این نوع شرکت ها، می بایست مراحل تشکیل شرکت، پذیرش سهم یا پذیره نویسی، تعیین میزان سرمایه و تخصیص سهام و تشریفات نهایی تاسیس شرکت، مرحله به مرحله صورت پذیرد. اما شرکت نامه مخصوص شرکتهای با مسئولیت محدود، تضامنی و نسبی است و شرکتهای تعاونی و سهامی نیازی به شرکت نامه ندارند. شرکتنامه هم یک سند تجاری است که بین دو یا چند شریک امضا میشود و پس از ثبت شرکت باید یک نسخه از شرکتنامه به وزارت وزارت دادگستری ارسال شده و یک سند قابل قبول و رسمی و قانونی میباشد. موسسه خدمات اداری کاج با علامت تجاری ثبت شده، با سالها تجربه موسسان خود در حوزه های مشاوره و راه اندازی و ثبت شرکت و اخذ مجوزات همواره خدمات خود را با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت ها اجرایی نموده است. ارائه مشاوره به شرکتها در حوزه ثبت شرکت و تغییرات آنها، ثبت برند، پیگیری امور اداری شرکتها و مشاوره مدیریت از مهترین خدمات ما می باشد.

مراحل ثبت شرکت

اعضا و شرکای شرکت براساس نوع فعالیت شرکت و مدت آن تصمیم می گیرند که چه موضوعی را انتخاب نمایند.در برخی از موضوعات نیاز به اخذ مجوز از ارگان های مربوطه می باشد. به دلیل اینکه شرکت های سهامی خاص از پشتوانه محکمی برخوردار هستند.برای شرکت در مناقصات و مزایده ها و نمایشگاه ها و اخذ نمایندگی ثبت شرکت ها دارای اعتبار نسبتا بالایی نسبت به سایر شرکت ها می باشند. همچنین باید قراردادی با شرکت های بیمه کانادا برای بیمه کارکنان و همچنین بیمه کالا و خدمات شرکت تهیه نمایید. در برخی از ایالت ها مدت زمان ثبت شرکت محدود می باشد و مثلا باید در هر ۵ سال یک بار دوره شرکت دوباره تمدید شود.

مشتریان ثبت شرکت میزان

از بارزترین تفاوت های موسسات با شرکت ها در زمان ثبت، ارائه گواهی عدم سوء پیشینه کیفری می باشد که در زمان دیگر شرکت ها نیازی ندارید. تمامی مراحل را تکیمل کنید و سمت های اشخاص حقیقی و حقوقی شرکت سهامی خاص را تکمیل کنید. تمامی موارد مربوط به شخصیت حقوقی از جمله سرمایه, تعداد اعضاء هیئت مدیره, نحوه تشکیل جلسات, نحوه انحلال, اقامتگاه شرکت سهامی خاص و در کل تمامی موارد مربوط به شرکت سهامی خاص مدنظر را تکمیل کنید و سپس تعیین سمت و حق امضاء و به طور کل اعضاء هیئت مدیره را تعیین و تکلیف کنید.

  • در این قسمت همچنین وکیل یا اصیل بودن متقاضی باید مشخص شود.
  • در مرحله ثبت کمپانی باید ثابت کنید که شرکای کاری شما هیچ کدام شغل رسمی در اداره های دولتی ندارند.
  • اما به غیر از این موضوع، دلیل های دیگری نیز، برای ثبت قانونی شرکت، وجود دارد.
  • بله امکان کارمندان رسمی امکان ثبت شرکت رو دارن ولی همونطور که فرمودین اجازه مدیرعامل شدن رو ندارن، در مورد سوال دوم هم بله شما می تونید جز ۳ نفر اصلی باشید.
  • میزان سرمایه اولیه شرکت ارزش و اعتبار آن را مشخص می‌کند.
  • در هر صورت یک سری فعالیت ها و تغییرات نیاز است که مربوط به اساسنامه و سرمایه و سطح سهام مربوط به سهامداران است.

البته این حالت معمولا استثنا بوده و غالبا افراد کمتر از این مقدار هستند. در این مرحله از مراحل ثبت شرکت اطلاعات مربوط به متقاضی تکمیل می‌شود. اطلاعات شخصی از قبیل نام و نام خانوادگی و سایر مشخصات هویتی در اینجا باید ثبت شود. انتخاب اسم برند می تواند ساده و کوتاه باشد تا در ذهن مشتری بهتر باقی بماند. مسلما با انجام اصول درست برندسازی شما زمانی شناخته می شوید و اگر برای ثبت برند خود اقدامی نکرده باشید، شخص دیگری آن را می گیرد و به سادگی می تواند از اسم و اعتباری که برای خود دست و پا کرده اید سوء استفاده کند.

ثبت اینترنتی شرکت

مسئولیت محدود کفایت می کند و در حالتی که شرکت تان را بخواهید به صورت مسئولیت محدود ثبت نمایید نیاز به ۲ نفر جهت تاسیس شرکت دارید که دارای بودن مدرک تحصیلی ضروری نمی باشد. هزینه ها تا حدودی نزدیک به ثبت شرکت های عادی (مسئولیت محدود) می باشد و از لحاظ زمانی نیز مانند دیگر ثبت شرکت ها می باشد. در صورتی که سند مالکیت هم وجود داشته باشد، به مدیران تحویل می گردد و نسخه ی دیگر اظهارنامه و اساسنامه و شرکتنامه و پیش نویس آگهی را که تشکیل پرونده گردیده، جهت تحریر به اتاق تایپ ارسال می دارد.

لازم به ذکر است که هزینه ثبت شرکت سهامی خاص بسیار مناسب تر می باشد. شرکت ها از لحاظ سهامی به دو دسته شرکت سهامی عام و شرکت سهامی خاص تقسیم می شوند که ثبت و نحوه کار هر یک متفاوت می باشد. شرکت سهامی سامانه ثبت شرکت خاص٫ اگر تعداد شرکاء بیشتری دارید و اینکه دایره فعالیت شرکتی که می خواهید تاسیس کنید بزرگ است؛ می تواند گزینه بهتری باشد. اما برای فعالیت های محدود بهتر است شرکت با مسئولیت محدود تاسی کنید .

درقانون تجارت کشورذکر شده است که نامی که برای شرکت خود انتخاب می کنید باید حداقل دارای سه واژه خاص باشد که عین یا مشابه به آن قبلا ثبت نشده است. این موضوع در زمان های گذشته وجود نداشت و نام شرکت ها حتی تک واژه ای بود اما با گسترش و افزایش تعداد شرکت ها سه واژه ای بودن نام آنها جزو قوانین و از ملزومات بسیار مورد توجه قرار گرفت. برای تعیین نام شرکت، بین ۱ الی ۲ روز زمان لازم است و پس از امضاء مدارک توسط سهامداران و شرکاء و ارسال مدارک به اداره ثبت شرکتها، حدوداً بین ۵ الی ۷ روز کاری زمان لازم است تا شرکت به ثبت برسد.

در این مدل از شرکت ها شرایط انتشار برای اوراق قرضه وجود ندارد. این مدل شرکت ها نیاز به سرمایه حداقل یک میلیون ریالی دارند. شرکت نیاز به بررسی هزینه چاپ آگهی دارد و این موضوع بخش مهمی از هزینه چاپ را ارزیابی می کند.

misc