سامانه جامع ثبت شرکت ها – ورود به سایت Irsherkat.ssaa.ir

متقاضی ثبت شرکت از طریق سامانه اینترنتی بعد از این که اطلاعات درخواستی در سامانه ثبت شرکت ها را تکمیل نمود می بایست مدرک اصلی صورت جلسات تنظیمی به علاوه ضمائم آن را از طریق پست سفارشی به آدرس ذکر شده در تأییدیه پذیرش ارسال نماید .

ثبت ونک

در انتها با ارسال تمامی مدارک به اداره ثبت شرکت ها از طریق پست ، پرونده مورد بررسی کارشناس اداره قرار می گیرد و در صورتی که نقصی نداشته باشد ، مورد تایید واقع می گردد .

جهت آموزش کامل ثبت شرکت در سامانه ثبت شرکتها “irsherkat.ssaa.ir” به سایت ثبت شرکت نیک مراجعه نمایید.

www.nikregister.com

نماینده مورد نظر، نوع نمایندگی، مستند نمایندگی، شماره و تاریخ مستند نمایندگی. و ارسال آنها به اداره ثبت شرکتها از طریق پست، حدوداً یک هفته کاری زمان لازم است تا شرکت مورد نظر شما به ثبت برسد. لازم به ذکر است برای استفاده از خدمات لازم است در سامانه ثبت نام کنید. چرا که هزینه ثبت شرکت در مناطق آزاد نسبت به هزینه ثبت شرکت در سرزمین اصلی بسیار بیشتر است.

ها و موسسات غیر تجاری، نظر نهایی محسوب می شود.

مناطق آزاد باعث ذخیره ارز و جلوگیری از خروج آن از کشور شده و در مقابل باعث ارز آوری فراوان می شود. ثبت شرکت در مناطق آزاد یا ثبت شرکت در سرزمین اصلی: اینکه شرکت خود را در مناطق آزاد ثبت کنید یا در سرزمین اصلی تا حدود بسیار زیادی در هزینه های ثبت شرکت موثر خواهد بود. ۳. نام های مخالف موازین شرعی، نظم عمومی و یا شامل واژه های بی معنا یا الفاظ قبیح و مستهجن باشد. نظریه مسئول تعیین نام اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری، نظر نهایی محسوب می شود. اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری یک سامانه کامل برای انجام کلیه امور ثبتی شرکت ها طراحی کرده است . به همین دلیل است که انتخاب نوع شرکت به شرایط شما بستگی دارد. بخش تایید نام و برسی آن یکی از مراحل ثبت شرکت می باشد. نتیجتا سامانه ثبت نام شرکت همان سامانه ثبت شرکت می باشد. ثبت کردن شرکت به صورت تجاری ، موسسه ،در تهران و سایر شهرستان ها. در فرآیند ثبت شرکت شما فقط تصمیم ها را خواهید گرفت تنظیم اوراق، ارسال و دریافت اوراق و مدارک، پیگیری پرونده، رفع موانع احتمالی و دریافت آگهی را ما انجام خواهیم داد.

سامانه ثبت شرکت

تغییرات: (راهنما) ممکن است پس از ثبت شرکت، تغییراتی در هرآنچه که مربوط به شرکت است اتفاق بیفتد. اما در ادامه برای تشکیل پرونده ای مالیاتی ممکن است کارشناسان مالیاتی از شما دفتر آماده شده بخواهند. فقط توجه داشته باشید که ممکن است که شرکت و موسسهی حقوقی در اداره ثبت شرکت ها به ثبت برسد، ولی هنوز آگهی آن در روزنامه رسمی کشور چاپ نشده باشد. شرکتی است که برای انجام امور تجاری تحت نام مخصوصی بین ۱ یا چند نفر شریک ضامن و ۱ یا چند نفر شریک با مسئولیت محدود بدون انتشار سهام تشکیل می شود. وضعیت توکیل امضاء کننده: باید وضعیت فرد متقاضی از نظر داشتن یا نداشتن وکیل ذکر شود. پ-۹ : تعهد نامه هیئت مدیره و بازرسین شرکت مبنی بر نداشتن سوء پیشینه کیفری و محدودیتهای قانونی قبول سمت در هیئت مدیره شرکت و بازرسین. به موجب قوانین ایران من جمله قانون تجارت، برخی از تغییرات انجام گرفته در شخص حقوقی همچون تغییر اعضای هیات مدیره، تغییر بازرسان و تغییر اساس نامه یا سرمایه شرکت باید در اداره ثبت شرکت ها ثبت گردیده و در روزنامه رسمی آگهی شود.

شرکت ها ( اشخاص حقوقی) همانند اشخاص حقیقی باید بهترین و مناسب ترین نام را دارا باشند. از جمله مهم ترین گام هایی که موسسین باید بردارند انتخاب نام مناسب است. شرکتها با هدف های مختلفی تاسیس می شوند یکی از مهم ترین هدف ها ایجاد کسب و کار برای افرادی است که نو آوری دارند . نشانی فوق برای سایت ثبت شرکت ها می باشد. برای رسیدگی به مور ثبتی شرکت ها مراجعه به این ادارات الزامی است در ادامه همراه ما باشید. که هرکدام از قوانین کلی سازمان ثبت شرکتها تبعیت می کنند اما برای خودشان نیز با توجه به حوزه ( قوانین موجود در فرمانداری ها ) یک سری قوانین وضع کرده اند که آنها نیز زیر نظر اداره ی ثبت شرکتها می باشد . شما می بایست با توجه به نیاز تجاری خود، ساختار تجاری مناسبی برای شرکت خود انتخاب کنید و بر این اساس شرکت خود را ثبت کنید. درصورتی که تابعیت غیر ایرانی را انتخاب کنید؛ به جای قسمت شماره ملی متقاضی، قسمت”شماره فراگیر” در سیستم نمایش داده میشود؛ که فرد متقاضی باید کد فراگیر خود را در این قسمت درج کند. شماره ملی متقاضی: اگر در قسمت “تابعیت متقاضی” گزینه ایرانی را انتخاب کنید، قسمت “شماره ملی متقاضی”در این صفحه نشان داده میشود که باید شماره ملی فرد متقاضی در آن مرقوم شود.