سامانه ثبت شرکت نیک

در مبحث ثبت شرکت در قانون تداخلی با مدارک نظام وظیفه وجود ندارد. ثبت شرکت نیاز به شرایط عجیبی ندارد و می توان گفت هر کسی می تواند شرکت به نام خود ثبت کند. به همین دلیل شرکا و سهامداران می کوشند تا با ایجاد تغییر در اساسنامه و شرکت کسب و کار خود را گرم کرده و رونق ببخشند. اصل آخرین روزنامه رسمی که آگهی­ های مربوط به شرکت در آن چاپ شده اند.

  • ۱- یکی از شرایط مهم جهت عقد قرارداد با شرکت ها و سازمانهای دولتی،داشتن رتبه می باشد در غیر اینصورت هیچگونه همکاری از سوی سازمانهای دولتی صورت نمی گیرد.
  • همچنین مدارک مربوط به تادیه وجوه و یا تعهد به پرداخت مابقی سرمایه شرکت می‌بایست امضا شده و تصویر مصدق آن به مرجع ثبت شرکت‌ها ارسال شود.
  • همۀ مراحل تشکیل موسسه و راه‌اندازی شرکت زیر نظر این اداره انجام می‌گیرد.

همۀ مراحل تشکیل موسسه و راه‌اندازی شرکت زیر نظر این اداره انجام می‌گیرد. همچنین نظارت بر مجموعه‌های ثبتی و رسیدگی به امور آنها بر عهده این مرکز است. اداره ثبت شرکت‌ها زیر نظر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور فعالیت می‌کند و وابسته به قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران است.

صفر تا صد ثبت شرکت ها شامل مدارک، مراحل، هزینه و نحوه ثبت شرکت

به علاوه اگر ضررهای مالی شرکت زیاد باشد، بنا به شرایط قانونی امکان کاهش سرمایه هم وجود دارد. در شرکت های سهامی عام قسمتی از سرمایه شرکت از طریق فروش اوراق مشارکت و یا سهام از طریق بورس اوراق بهادار به افراد عام جامعه تامین می گردد و سهام این دسته از شرکت ها در بورس به خرید و فروش می رسد. جهت ثبت و راه اندازی یک شرکت سهامی عام شما به تعداد بیشتری افراد نیاز دارید تا بتوانید از طریق آن ها سرمایه مورد نیاز را جذب سیستم کاری شرکت کنید و از این نظر محدودیتی در تعداد افراد سهام دار وجود ندارد. برای شروع کسب و کار جدید باید با یک برنامه ریزی دقیق وارد این عرصه شوید بطور کلی ثبت شرکتها می تواند تجاری و یا غیرتجاری باشد همچنین در ایران شرکت ها با اهداف متفاوتی تاسیس می شود. می توان گفت که نحوه ثبت شرکت نسبت به زمان قدیم بسیاری آسان شده و خود افراد نیز به تنهایی می توانند شرکت خود را به ثبت رسانند. جهت تعیین حق‌الدرج آگهی باید به «نمایندگی روابط عمومی» ‌مراجعه کرد.

۲- شرکت سهامی خاص به وسیله هیأت مدیره ای که از بین صاحبان سهام انتخاب شده و کلاً یا بعضاً قابل عزل می باشند اداره خواهد شد ۳- اشخاص حقوقی را می توان به مدیریت شرکت انتخاب نمود. ۴- پس از تشکیل و ثبت شرکت سهامی خاص هیأت مدیره باید حداکثر ظرف یک هفته از تاریخ ثبت نسبت به تهیه دفاتر قانونی شرکت و پلمپ دفاتر در اداره ثبت شرکت ها اقدام نماید. پس از اخذ تصمیم در رابطه با نوع شرکت و بسته به تعداد شرکا برای شروع کار می توانید نسبت یه ثبت شرکت به صورت آنلاین و از طریق سامانه اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری مراحل کار را آغاز کنید. بدین ترتیب که در سامانه مذکور ثبت نام کرده و روال را مطابق سیستم طی می کنید. پیش از آغاز فرایند بهتر است مدارک مورد نیاز اعم از تصمیم در مورد نام شرکت (۵ انتخاب)، موضوع و فعالیت شرکت، آدرس و محل کار شرکت (همراه با کدپستی) و سرمایه اولیه را فراهم نمایید.

ثبت شرکت

ما تلاش می کنیم که به بهترین شکل ممکن و البته ” متفاوت ” خدمات خود را ارائه دهیم. خدمات ما شامل ثبت انواع شرکت اینترنتی در سامانه ثبت شرکت ها، پیگیری های مربوطه بدون نیاز به حضور شما، مشاوره مالیاتی، برندسازی امور مالی و حسابداری و مشاوره کسب و کار می باشد. ثبت شرکت بازرگانی مسئولیت محدود مستلزم رعایت نکاتی خاص میباشد ؛ تعداد نفرات تشکیل دهنده شرکت بازرگانی مسئولیت حداقل باید دو نفر باشد، کمترین سرمایه اولیه برای ثبت این گونه از شرکتها یکصد هزار تومان می باشد و تعهد پرداخت برای کل سرمایه از ملزومات ثبت این گونه شرکتها می باشد . زمانی که برندی دارای ارزش مالی شود ، مواردی شامل آن میشود که به طور مثال می بایست انتخاب نام برند برای هر صنف و نوع فعالیت متفاوت است ، یا اینکه نام برند به صورت فارسی و یا انگلیسی ذکر شود باید با در نظر گرفتن مقررات قانونی شرکت انجام بگیرد.

در صورتی که شرکت خود را ثبت کرده باشید می دانید که همه شرکتها بایستی هر سال پلمپ دفاتر انجام دهند. بعد از اینکه شرکت خود را ثبت و یا فعالیت خود را آغاز کردید ممکن است تغییراتی در شرکت مانند خروج شرکا، تغییر نام و تغییر آدرس شرکت، انحلال شرکت، تغییر مدیر یا مدیران شرکت، تغییر حق امضا، تغییر اساسنامه، تمدید مدت شرکت و … اتفاق بیفتد. شما بایستی تمامی این تغییرات را در سامانه اداره ثبت شرکتها ثبت کنید تا تغییرات شرکت اعمال شود. ما در ادامه مطلب سعی داریم که به شما کمک کنیم تا بتوانید شخصا ثبت تغییرات را در سامانه انجام دهید.

مهم ترین هزینه ای که باید پرداخته شود هزینه مشاوره است که کمک می کند همه مراحل را به درستی پیش ببرید. در ادامه نیز، با ارائه کلیه مدارک شناسایی سهامداران، اعضای هیأت مدیره، اعضای شرکت، میزان سهام و سرمایه سهامداران، سمت و جایگاه آنها در شرکت و ثبت شعب یا شعبات دیگر شرکت باید انجام گیرد. اگر قرار است که با شرکتی قرارداد مهم کاری را عقد کنید، می‌توانید با مراجعه به روزنامه https://nikregister.com/service/%d8%ab%d8%a8%d8%aa-%d8%aa%d8%ba%db%8c%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%aa-%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa/ رسمی جمهوری اسلامی ایران و آگهی‌های قانونی تمام اطلاعات لازم برای شناخت شرکت مقابل را به دست آورید. با تاسیس شرکت سهامی می‌توان در توسعه صنعت و تجارت ملی و بین‌المللی یک کشور تأثیرگذار بود. در ایران هم با رشد صنعت و تجارت و همین‌طور واردات، تأثیر شرکت‌ها از منابع داخلی و خارجی رشد کرده است، به‌این‌ترتیب تاسیس شرکت‌های نوپا برای راه‌اندازی کسب‌وکار نیز بیشتر شده است.

آیا ثبت شرکت در تهران و دیگر نقاط کشور برای افراد خارجی در ایران با مالکیت A Hundred % امکان پذیر است؟

در این ایام که همه درگیر کرونا هستیم، مناسبترین نوع همکاری مشاوره ثبت شرکت یا دیگر خدمات ثبتی، از راه دور و آنلاین است. کافیست با ما تماس بگیرید و از طریق شبکه های ارتباطی آنلاین مثل واتسپ مدارک خود را برای ما ارسال کنید و بعد از چند روز بدون نیاز به حضور شما، شرکت خود را ثبت شده تحویل بگیرید. پایه ی اولیه برای انجام فعالیت و تولید کردن محصولات انتخاب نمودن اسم تجاری و ثبت برند مخصوص به جهت جلوگیری از کپی شدن نام به واسطه ی سایرن می باشد، بعد از ثبت برند برای محصول اول به دلیل استقبال به فکر ثبت برند های بعدی هم می افتند. ثبت برند در همه ی زمینه های شغلی از قبیل فعالیت های بازرگانی، تولیدی، فروشگاهی و …. امکان فعالیت را دارد که به صورت مستقیم و رو به رو به روی کالا های قابل عرضه اعتبار می دهند که از حمایت و پشتیبانی دولت برخوردار می شوند. همچنین این امکان وجود دارد که نام برند خود را که ثبت نمودید به صورت انحصاری در صنف خود فعالیت کنید و امکان کپی برداری استفاده را از رقبای هم صنف خود بگیرید.

شرکت‌های تعاونی نوع دیگری از شرکت‌های تجاری هستند که با مجوز وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاسیس می‌شوند. این شرکت‌ها از نظر فعالیت در دو نوع تعاونی تولید و تعاونی توزیع تاسیس می‌شوند و عضویت در آن‌ها به صورت عام یا خاص است. در قانون حداقل سرمایه برای این شرکت تعیین نشده است ولی بر اساس رویه ثبتی حداقل میزان سرمایه یک میلیون ریال در نظر گرفته شده است. این سرمایه می‌تواند به صورت نقدی یا غیرنقدی توسط شرکا تامین شود. چرا که امکان فعالیت در موضوعات گسترده‌ای را برای موسسین آن فراهم می‌آورد.