سامانه ثبت شرکت نیک

در این حالت ارزش و اهمیت یک موسسه ثبت شرکت حقوقی مشخص می‌شود. برای این کار معمولا مراحل متعددی گذرانده می‌شود و بسیاری افراد حتی مدیران با آن آشنا نیستند. سامانه ثبت شرکت نیک ، ارائه دهنده خدمات ثبت شرکت و موسسه ، ثبت برند و علامت تجاری ، ثبت تغییرات شرکت همانند انحلال و ثبت صورتجلسات و ورود و خروج شرکا ، و همچنین اخذ کارت بازرگانی ، ثبت اختراع ایده و کلیه امور ثبتی در ایران می باشد.

  • مدت زمان اعتبار کارت بازرگانی یکسال می باشد و بعد از اتمام این دوره قابلیت تمدید با پرداخت هزینه های اعلامی دارد.
  • با توجه به ماده ی ۶ نظامنامه ی قانون تجارت وزارت عدلیه و ماده ی ۱۹۷ قانون تجارت در ظرف مدت یک ماه از تاریخ ثبت شرکت، باید خلاصه ی شرکت نامه و منضمات آن،توسط اداره ثبت در روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران و یکی از جراید کثیرالانتشار مرکز اصلی شرکت به خرج خود شرکت منتشر شود.
  • «گروه تهران وکیل» مفتخر است با داشتن گروهی کاملا متخصص در زمینه «ثبت شرکت» «ثبت برند» «تغییرات شرکت» و همچنین خدمات بین المللی و مهاجرتی به هموطنان عزیز خدمت رسانی کند.
  • شما اطلاعات را تکمیل کرده‌اید، پذیرش اینترنتی و تاییدیه آن را نیز دریافت نموده‌اید، حالا صورت جلسات تنظیمی را با همه ضمایم مربوطه با پست سفارشی به آدرس ذکر شده ارسال کنید.
  • ارسال مدارک مورد نیاز (شامل برگه تأیید نام و برگه رسید پذیرش اینترنتی به همراه دو نسخه از مدارکی که توسط اعضاء شرکت امضا شده، کپی مدارک شناسایی افراد و گواهی عدم سوء پیشینه کیفری اعضا) از طریق باجه‌های پست به صورت سفارشی به اداره ثبت شرکت تهران و پس از آن، درج بارکد پستی در سامانه.

بعد از آنکه نام شرکتتان تایید شد شما باید از اوراقی که سایت به شما می دهد ۲ نسخه پرینت بگیرید و به امضا تمامی سهامداران برسانید. فروشندگان کالا یا خدمات جهت دریافت مبلغ مالیات بر ارزش افزوده از مشتریان خود موظف هستند که گواهینامه ارزش افزوده داشته باشند. گواهینامه ارزش افزوده از طرف سازمان امور مالیاتی صادر می گردد. از بین مزایای اخذ کد اقتصادی می­توانیم به پرداخت حقوق دولت تحت نام مالیات، تسهیل و تسریع روند بررسی دفاتر قانونی شرکت، احراز هویت اشخاص در اداره مالیات و ممانعت از رقابت­های ناسالم اشاره کنیم. فارغ التحصیل رشته کشاورزی هستم و مکانی دارم که میخواهم شرکتی ثبت کنم که در زمینه کشاورزی (خدمات کشاورزی، فروشگاه و بسته بندی و ….) و هم در زمینه غیرکشاورزی ( کافی نت، تورگردشگری و زیارتی و …) فعالیت کنم.

ثبت شرکت تعاونی

کارت بازرگانی در حقیقت مجوزی است که از جانب اتاق بازرگانی برای اشخاص حقیقی و حقوقی به منظور انجام کلیه امور بازرگانی و صادرات و واردات کالا صادر می گردد این کالاها می بایست مطابق با قوانین جمهوری اسلامیایران و موازین شرعی باشد. مدت زمان اعتبار کارت بازرگانی یکسال می باشد و بعد از اتمام این دوره قابلیت تمدید با پرداخت هزینه های اعلامی دارد. در مرحله بعدی اطلاعات شخصیت حقوقی و یا حقیقی را به صورت کامل وارد می نمایید. دقت داشته باشید کهکالاهای انتخابی شما می بایست با توجه به مجوزی که قصد دارید ارائه دهید انتخاب گردد.چنانچه از طبقات کالاها اطلاع ندارید می بایست از اطلاعات اشخاص متخصص در این زمینه بهره مند شوید . شما متقاضیان ثبت برند تجاری درتهران اطلاع داشته باشید که کلیه واژگان آرم تجاری ، علامت تجاری ، نشان تجاری و نام تجاری هم معنی با برند می باشد و چنانچه قصد به ثبت رساندن هریک از این موارد را دارید می بایست مراحل ذیل را انجام دهید.

ثبت شرکت در تهران

اتباع خارجی به دو صورت میتوانند در ایران شرکت اقدام به تاسیس انواع شرکتها کنند. هم این امکان را دارند که به همراه اتباع ایرانی شرکت ثبت کنند و هم این امکان وجود دارد که تمامی اعضاء شرکتی که در ایران تاسیس می شود و به ثبت https://sherkatdaran.com/services/%d8%ab%d8%a8%d8%aa-%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa/ می رسد از اتباع خارجی اعم از حقیقی و حقوقی باشند. البته محدودیت های خاصی برای انتخاب موضوع فعالیت شرکت برای اتباع خارجی وجود دارد که میتوانید برای اطلاع دقیق از این محدودیت ها با کارشناسان موسسه حقوقی مشهور تماس بگیرید.

اخذ کارت بازرگانی

هزینه های متفرقه مانند هزینه پاکت ، پوشه و موارد دیگری که در پرونده موجود است باید پرداخت شود. برای این مرحله هیچ زمان خاصی نمی توان پیش بینی نمود، چرا که این زمان تا حدود بسیار زیادی بستگی به خود متقاضیان، شرکاء و سهامداران شرکت دارد. از بین نام‌های انتخابی شما، در صورت رعایت شرایط ذکر شده، به ترتیب اولویت‌های وارد شده یک نام مورد تایید قرار خواهد گرفت. شرکت می‌تواند وظایف و مسئولیت‌های خود را بین چندین نفر تحت عنوان شریک تقسیم نموده تا راحت‌تر و با سرعت بیشتری فعالیت نماید. حداقل هزینه اعمال تغییرات، در موسسه میزان برای هر صورتجلسه ۴۵۰ هزار تومان می باشد.

زمان لازم جهت ثبت شرکت در تهران چقدر است؟

مراجعه به سایت اداره کل ثبت شرکت ها و ثبت نام در سامانه irsherkat.ssaa.ir و پر کردن اطلاعات فرم های مورد نظر. به این ترتیب طبق ماده ۹ آیین نامه قانون تجارت،باید تمامی تغییراتی که بعد از تشکیل شرکت انجام میشود ثبت، ضبط وآگهی گردد.اقدام قانونی فوق باید توسط مدیران شرکت انجام شود. در صورت اهمال، مدیران موظف هستند تا خسارت شخص ثالث را جبران نمایند. به غیر از محکومیت فوق، اشخاص ثالث می‌توانند تغییرات انجام شده را نادیده بگیرند ، زیرا این تغییرات قبلا به اطلاع آنها نرسیده و قابل استناد نیست. در انتها، زمانی که اطلاعات را تکمیل کردید و پذیرش اینترنتی را از طریق سایت دریافت نمودید، باید صبر کنید تا تاییدیه پذیرش را هم ببینید، حالا زمان آن رسیده تا صورت جلسه و ضمایم آن را با پست سفارشی به آدرسی که ذکر شده ارسال کنید. بنابر‌این نیازی نیست تا شما برای تحویل مدارک به صورت حضوری مراجعه کنید. [newline]صفحه ای که روبروی شماست مربوط به اشخاص است، اشخاص عبارت از افرادی هستند که در شرکت دارای سمت هستند.

پس از پایان مراحل ثبت نام، در صورت رعایت شرایط فوق پذیرش نهایی انجام شده و تاییدیه نام شرکت حدود ۴۸ ساعت بعد در سامانه اعلام می‌گردد. موسسه یا شرکت شما می‌تواند به طور رسمی و قانونی فعالیت نموده و به شکلی آسان‌ و قانونی‌ مشکلات ایجاد شده در طول فعالیت خود را حل نماید. طی نمودن این سلسله مراتب در بستر قانون، برای ثبت شرکت موجب می‌شود تا افراد متقاضی در سریع‌ترین زمان ممکن به سوددهی‌ قابل توجهی دست یابند. در این مرحله باید برای شرکتتان نام انتخاب کنید بنابراین در این قسمت حداقل باید ۵ نام را به الویت وارد سیستم کنید. سلام خسته نباشید من الان ۱۷ سالم خیلی دوست دارم که یک شرکت الکترونیک گوشی و لوازم خانگی بزنم به نظرتون میتونم بزنم؟چقدر سرمایه میخواد؟و الان باید چه کارهایی کنم‌ میشه کمکم کنید من میخوام رشته ام رو عوض کنم من کلاس دهم باید برای این کار چه رشته‌ای برم؟و… لطفا من رو راهنمایی کنید وبیش تر به من توضیح دهید.