سامانه ثبت شرکت – سایت ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری

مجدد به سایت اعلام شده مراجعه می کنید در قسمت منوی افقی وارد میز خدمات الکترونیک می شوید و وارد قسمت صورتجلسه تغییرات می شوید. در این صورت طی تنظیم صورتجلسه انحلال شرکت و انتخاب مدیر تصفیه توسط مجمع عمومی فوق العاده، رسما اعلام شده و به اداره ثبت شرکت ها ارسال می شود و سپس در روزنامه رسمی آگهی شده و منتشر می شود تا تمام افراد ذی صلاح از منحل شدن شرکت مطلع شوند. پیش از شروع فرایند بهتر است. در این مورد نیز هزینه چاپ آگهی تاسیس در روزنامه کثیرالانتشار، از ۲۶۸/۰۰۰ شروع شده و با افزایش تعداد کلمات و حروف زیاد تر هم خواهد شد. این افراد ترجیه می دهند قبل از شروع کار خود اطلاعاتی در خصوص شرکت داری داشته باشند. به هنگام تصمیم به ثبت شما باید میزان هر یک از این سرمایه ها را مشخص نمایید. به طور مثال اگر قصد تغییر آدرس از تهران به شهرستان را دارید باید ابتدا بعد از پست صورتجلسه جهت دریافت آگهی تغییرات به اداره ثبت اسناد تهران در خیابان میرداماد مراجعه کنید ( مدیرعامل ) سپس به شهرستان جدید مراجعه تا مراتب ثبت گردد. گاهی تغییر آدرس از یک شهر به شهر دیگر می باشد، این نوع تغییر آدرس در واقع تغییر در واحد ثبتی می باشد.

نام و نام خانوادگی و سمت امضاء کننده دفتر باید مشخص شود.

انصراف نیز به این معنی است که از تغییر اطلاعات منصرف شده اید. در صورتی که صورتجلسات ارسالی نیاز به رفع نقض باشد ، برای شما ارسال می شود و در غیر این صورت اگر مورد تایید باشد ، صورتجلسه تایید شده برای صدور آگهی به روزنامه رسمی ارسال می شود . که در قسمت بالا برای شما شرح داده ایم . ت-۷ : تعهدنامه کلیه اعضاء هیئت مدیره مبنی بر نداشتن سوء پیشینه کیفری و نداشتن محدودیتهای قانونی برای عضویت در هیئت مدیره و همچنین قبول سمت در هیئت مدیره شرکت. اگر در تصمیمات جلسه شما انتخاب بازرس یا هیئت مدیره یا مدیران وجود دارد باید اسامی اشخاصی که در حال حاضر دارای سمت هستند و اشخاصی که جانشین شده اند را تک تک در سیستم وارد کنید . نام و نام خانوادگی و سمت امضاء کننده دفتر باید مشخص شود. نام و نام خانوادگی، شماره ملی و شماره همراه متقاضی جهت اطلاع رسانی و دسترسی در مواقع خاص نیز باید در این قسمت وارد شود. نکته ۲: چنانچه آورده هر کدام از شرکاء و سهامداران بصورت غیر نقدی باشد، لازم است نظر کارشناس رسمی دادگستری در رابطه با ارزش ملک، خودرو، ماشین آلات و غیره ای که تصمیم است به عنوان سرمایه غیرنقدی به شرکت آورده شود، بصورت رسمی اخذ و همراه با مدارک دیگری که در ادامه به تمامی آنها اشاره خواهیم نمود، به اداره ثبت شرکتها ارسال گردد.

سامانه ثبت شرکت

Article has been generated by GSA Content Generator DEMO!

اطلاعات آن ها نیز وارد می گردد.

چون ثبت شرکتنامه شرکت چند منظوره در دفاتر اسناد رسمی با وجود ثبت خود شرکت در اداره ی ثبت، موجب پیچیدگی کار می شود، از این جهت به موجب مقررات مورخه ۱۰ اسفند ۱۳۲۷ وزارت دادگستری به دوائر ثبت شرکت ها در مرکز و شهرستانها اجازه ی ثبت شرکتنامه داده می شود. همانطور که عرض کردم ابتدا وارد سایت ثبت اسناد و املاک کشور میشوید و بر روی گزینه ثبت تغییرات کلیک میکنید . ثبت شرکت: در سال های اخیر سیاست اقتصادی کشور در چهارچوب برنامه های توسعه اقتصادی به طرف خصوصی سازی گام بر داشته و واگذاری فعالیت ها به بخش خصوصی مستلزم آن است که افراد به ثبت شرکت های مختلف مبادرت نمایند. وارد نمودن موضوع شرکت بر اساس نوع فعالیت و مدت آن. اطلاعات آن ها نیز وارد می گردد. همچنین «سمت متقاضی» که نشان می دهد شخص درخواست کننده اصیل است یا وکیل. نصاب جلسه نیز مشخص می نماید که جلسه با حضور تمامی اعضا تشکیل شده یا اکثریت اعضا حضور دشته اند که در این حالت نیز باید آیتم مورد نظر مشخص شود. تذکر۳: شرکتنامهی مذکور باید به صورت رسمی باشد. به این صورت ثبت کرده و به مرحله بعد میروید . ۸. بعد از مرحله پیش نویس آگهی تغییر آدرس بعد از یک هفته منتشر خواهد شد.

ها و موسسات غیرتجاری به سادگی انجام دهند .

بعد از ثبت نام اینترنتی چه اقداماتی لازم است ؟ ثبت طرح صنعتی : یکی از تخصصهای ما ثبت طرح های صنعتی و ایده و اختراع می باشد. تکمیل و ارسال اظهارنامه مالیاتی: تکمیل و ارسال اظهارنامه مالیاتی یکی از مهمترین تکالیف تمام مؤدیان اعم از مؤدیان حقیقی و مؤدیان حقوقی است. در این سامانه با وارد نمودن حداقل یکی از اطلاعات خواسته شده مانند نام شرکت / شماره ثبت شرکت / شناسه ملی شرکت می توان اطلاعات شرکت را جستجو کرد. را از طریق سامانه ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری به سادگی انجام دهند . شماره ثبت شرکت شماره ای منحصر بفرد است که از سوی مرجع ثبتی به اشخاص حقوقی اعم از شرکت ها و موسسات غیرتجاری تعلق میگیرد البته پس از ثبت نهایی آنها ! ۱. تشکیل مجمع عمومی فوق العاده که متشکل از تمام و یا اکثریت شرکا باشد. ذکر این نکته ضروری است که تقدم و تاخر ساعات جلسات را در صورتی که چند جلسه در یک روز تشکیل شده باشد رعایت فرمایید. شرکت زمانی به وجود می آید که دو یا چند شخص حقیقی یا حقوقی در مال یا کاری با یکدیگر سهیم باشند . This content was written by GSA Content Generator DEMO.