سامانه ثبت شرکت در اهواز – آراکس

مجموعه نیک از جمله سامنههای ثبت کشور در ایران میباشد که عملکردی قانونمند و نظاممند داشته و به موازات دستورالعملهای سیستم جامع نوین مالیاتی کشور، در قبال ارائه خدمات، صورت حساب رسمی و شفافی به مشتریان عرضه مینماید. را به بهترین و دقیقترین شکل ممکن ارائه مینماید و ۲۰ سال در صدر بودن خود گواهی بر این ادعا میباشد. ثبت ملاصدرا با بیش از سه دهه تجربه مدیریت و ۲۰۰ کارشناس متخصص همه امور ثبتی و حقوقی را در کمترین زمان ممکن انجام می دهد . این سامانه با داشتن نیروی اداری بالا در واحد اداری سازمان موجب شده تا مشتری مستقیما با ثبتنام در سامانه به واحد اداری ما ارجاع داده شود و پس از انجام امور مربوطه کلیه مدارک به مشتری تحویل داده میشود. اگر از این مدارک اطلاعی ندارید اشکالی ندارد ، ما با پشتیبانی ۲۴ ساعته اینجا هستیم تا راهنمای شما در تمامی امور ثبت شرکت ها بدون دردسر باشیم. همچنین میتوانید با ورود به وب سایت نیک با استفاده از راهنمای انتخاب نام شرکت به سهولت اسم شرکت خود را انتخاب نمایید.

ثبت شرکت در تهران

آنچه در نوع صورتجلسه مشاهده می نمایید صورتجلساتی است که با توجه به نوع شرکت می توانید انتخاب کنید. ما با آموزش اصولی نیروهای اداری تمامی خدمات اداری شما را دقیق و اصولی و گام به گام انجام مینماییم. چنانچه دارای نقص باشد برای شما در سامانه ابلاغ رفع نقص ارسال می گردد و باید نقص را رفع نمایید و در صورت عدم نقص اطلاعات، آن را تایید می کند. در این صفحه بر روی سربرگ تاسیس شخصیت حقوقی کلیک کرده و گزینه پذیرش درخواست تاسیس شخصیت حقوقی را فعال نمایید. معاون قوه قضاییه در خصوص آگهیهای ثبتی هم اظهار کرد: در گذشته و درخصوص آگهیهای فراوانی که روزانه در رابطه با ثبت شرکتها ( مقالات مرتبط با ثبت شرکت – سوالات مرتبط با ثبت شرکت ) و ثبت تغییرات آنها به شکل کاغذی و مکاتبهای به روزنامه رسمی ارسال میشد با جعل و خطاهایی مواجه بودیم. رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور همچنین با بیان اینکه از این هفته شماره تلفن همراه دارندگان سند رسمی در متن اسناد رسمی تنظیمی درج خواهد شد، گفت: خلاصه سند از طریق پیام کوتاه برای دارندگان سند ارسال میشود.

سامانه ثبت شرکت

This was generated by GSA Content Generator DEMO!

ها راه اندازی و در استان قزوین پایلوت شده است.

تویسرکانی اضافه کرد: بعد از تنظیم سند رسمی، یک رمز تصدیق در اختیار صاحبان سند قرار میگیرد تا در صورت تمایل بتوانند از طریق درگاه الکترونیکی سازمان ثبت به نشانی www. بر همین اساس هر دو گروه برحسب کارکردی که دارند باید شرکت به ثبت برسانند تا بتوانند فعالیت خود را انجام و گسترش دهند . در صورتیکه در روند ثبت نام در سامانه ثبت شرکت نیک با مشکل مواجه شدید یا سوالی در روند انجام فرایند ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت تغییرات شرکت و ثبت اختراع داشتید میتوانید با بهبخش راهنمای ثبت شرکت در وب سایت مراجعه کرده و یا از طریقتماس با شمارههای پشتیبانی شکایات یا سوالات خود را ثبت شرکت در تهران پیگیری نمایید. فرهنگ واژگان: با توجه به نیاز کاربران به فرهنگ واژگان در انتخاب نام شرکت در زمان ثبت درخواست تاسیس این امکان نیز به این بخش افزوده شده است. پرداخت الکترونیک : امکان پرداخت الکترونیک هزینه حق الثبت تاسیس و هزینه تعیین نام از طریق درگاه پرداخت اینترنتی بدون مراجعه متقاضی به اداره ثبت شرکتها راه اندازی و در استان قزوین پایلوت شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد ثبت شرکت ، کلیه امور ثبتی و مشاوره رایگان با کارشناسان حقوقی از طریق راه های ارتباطی که در سایت وجود دارد ، در ارتباط باشید .

احمد تویسرکانی در گفتوگو با «حمایت» در خصوص ثبت الکترونیک شرکتها و موسسات غیرتجاری گفت: ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری در ۸۰ سال گذشته به صورت کاملا سنتی و غیرمکانیزه انجام میشد که این مسئله به دلیل آسیبهای متاثر از گذشته، شفافسازی اطلاعات اشخاص حقوقی، فعالان اقتصادی و متقاضیان خدمات در این حوزه را ضرورت میبخشید.وی ادامه داد: بر این اساس در راستای اصلاح فرایندها و بهبود سیستمهای موجود و همچنین نظر به تکالیف مقرر در جزء ۳ بند «و» و ماده ۴۶ قانون برنامه پنج ساله پنجم توسعه و بند «ب»ماده ۱۲ قانون ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد، مبنی بر راهاندازی و ارایه خدمات الکترونیکی یکپارچه در پایگاه اطلاعات شرکتها و موسسات غیرتجاری، سامانه جامع ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری طراحی و در تیرماه سال ۹۲ راهاندازی شد. خلاصه سند را ملاحظه کنند؛ کـه این اقدام گام مهمی برای شفافسازی و اطمینان بخشی به مـردم در رابطه با خدمات ثبتی است. تویسرکانی با اشاره به تحولات عظیم صورت گرفته در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در دوره اول ریاست آیتالله «آملی لاریجانی» بر قوه قضاییه افزود: در این دوره با اقدامات و برنامهریزیهای موثر، موفق شدیم فرایند سنتی یکصد ساله این سازمان را پشت سر بگذاریم و امروز با ورود دهها میلیون از سوابق ثبتی بایگانیهای فرسوده در بانکهای الکترونیکی، امکان ارایه خدمات الکترونیک در حوزههای مختلف فراهم شده است.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد سامانه ثبت شرکت لطفا از سایت ما دیدن کنید.