سامانه ثبت شرکتها

پس از تکمیل فرم‌ها و ارسال آنها به اداره ثبت شرکت‌ها، در صورتی که صورت جلسه دارای نقص باشد، برای شما ابلاغیه‌ای جهت رفع نقص ارسال شده و شما ملزم به رفع نقص خواهید بود. علاوه بر این حتی این امکان نیز وجود دارد که صورتجلسه شما رد شود. در این حالت دلایل رد صورتجلسه در طی یک ابلاغیه به شما اعلام می‌شود تا نسبت به صدور صورتجلسه جدید اقدام کنید. با طی کردن مراحل مختلف ثبت شرکت و البته تعیین نوع شرکت می توانید با ارائه مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در کرج به سازمان ثبت شرکت ها مراجعه و درخواست خود را اعلام نمایید . در صورت نیاز به مشاوره های تخصصی در خصوص ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت در کل ایران از جمله در اهر می توانید از کارشناسان مجتمع ثبت شرکت و برند ایلیا اطلاعات لازم را به صورت رایگان کسب نمایید. در مرحله ی بعد اسامی بقیه اعضاء هیات مدیره را به همراه اطلاعات مربوط به آن ها نظیر نام ، نام خانوادگی ، نام پدر ، تاریخ تولد و …وارد نمایید و در انتها با کلیک بر روی گزینه ی گام بعدی وارد مرحله ی بعد شوید.

۴-در موسسات غیر تجاری که هدفشان غیرانتفاعی است می بایستی هنگام درخواست ثبت توسط اداره ثبت شرکت ها مراتب از اداره کل اطلاعات نیروی انتظامی استعلام شود و پس از وصول پاسخ مثبت،نسبت به ثبت اقدام خواهد کرد. ثبت شرکت و برند ، تغییرات شرکت ، اخذ کد اقتصادی و کارت بازرگانی به صورت تخصصی در مؤسسه ثبتی حقوقی نخستین ثبت با بیش از ۱۰ سال سابقه. در این مرحله باید روزنامه کثیر الانتشاری که آگهی شرکت و شخص حقوقی در آن درج خواهد شد مشخص کرده و بعد از تعیین شروع و پایان سال مالی گزینه ی “گام بعدی” را انتخاب نمایید.

تاریخ پایان اعتبار سمت با توجه به تاریخ شروع سمت مشخص می شود. وضعیت حق امضا نیز تعیین می کند که شخص، جزو افراد دارای حق امضا در شرکت است یا خیر. شماره پیگیری و تاریخ تحویل مدارک به پست را در سامانه درج نمایید و در انتها بر روی گزینه ی پذیرش نهایی، کلیک کنید و وارد مرحله ی بعدی شوید. برای اینکه اعتبار و اهمیت و سندیت دفاتر تجاری محفوظ باشد برای تهیه آن ها مقررات خاصی وضع شده است. چنانکه به موجب مواد ۱۱ و ۱۲ قانون تجارت باید دفاتر روزنامه و کل و دارائی ، قبل از ثبت هرگونه معامله از طرف نماینده اداره ثبت شماره گذاری و امضاء و پلمپ شود.

پس از آن، مسئول دفتر تشکیل پرونده داده و بر روی آن از لحاظ تکمیل امضا گواهی می‌کند. پس از ثبت شرکت، متصدی ثبت باید نسخه دوم تقاضانامه را با قید تاریخ نمره ثبت امضا کرده و به مهر اداره ممهور کند و در نهایت به متقاضی بدهد. افراد پس از انتخاب شرکا و نوع شرکت، برای انجام ادامه مراحل ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت ها به این سامانه مراجعه کرده و گزینه «ثبت شخصیت حقوقی» را انتخاب کنند.

  • اطلاعات مربوط به هیات مدیره شرکت را وارد کرده و دکمه گام بعدی را بزنید.
  • برای ثبت شرکت بعد از انتخاب نوع شرکت و قراردادن شرکاء و مدیران در سمت تعیین شده و تعیین میزان سرمایه و تقسیم سهام اعضاء باید ۵ اسم به ترتیب اولویت سه یا چهار سیلابی برای شرکت انتخاب کنید و مدارک اعضاء و اوراق ثبتی را تنظیم نمایید.
  • همانطور که شرکت ها و سایر اشخاص حقوقی ایرانی ملزم به دریافت شناسه ملی می باشند، شرکت ها ی خارجی که در ایران فعالیت داشته نیز ملزم هستند تا با مراجعه به سایت جامع ثبت شرکتها به آدرس irsherkat.ssaa.ir برای دریافت کد فراگیر اقدام نمایند.
  • به منظور پذیرش اظهارنامه پلمپ دفاتر قانونی لازم است که اشخاص اطلاعات مختلفی از جمله هیئت مدیره شرکت، مشخصات شخصیت حقوقی، اطلاعات متقاضی پلمپ دفتر قانونی و …
  • سامانه جامع ثبت شرکتها به آدرس irsherkat.ssaa.ir عنوان سامانه ای است که امکانات متعددی را در رابطه با شرکت های تجاری و موسسات غیر تجاری فراهم نموده و برای اطلاع از جزییات متن مقاله را مطالعه نمایید.

انتشار و درج تغییرات در روزنامه رسمی و روزنامه کثیرالانتشار مستلزم پرداخت هزینه ای مابین ۱۰ تا ۱۵۰ هزار تومان می باشد که بسته به نوع تغییرات این مبالغ متغیر می باشد و هرکدام تعرفه ای جداگانه دارد. ۷- نوع فعالیت شرکت را از زیر گروه انتخاب کنید و بر روی گزینه ثبت کلیک کنید. درصفحه ی مدارک در صورت دسترسی به تمامی مدارک تیک گزینه ی “تایید مدارک”را فعال کرده و به مرحله ی بعد بروید. متنا ساسنامه شخص حقوقی یا شرکت را وارد کرده و به مرحله ی بعد بروید. درصفحه ی صورت جلسه لازم است تا بعد از تایپ متن صورت جلسه به مرحله ی بعدی بروید.می توانید از متن پیش فرض قرار داده شده در سامانه استفاده نمایید. اگر بازنشسته هستی میدونی چطوری به صورت اینترنتی فیش حقوقی خودت رو بگیری و ببینی بابت چه مواردی از حقوقت کم میشه؟ حتما با من تا انتهای مطلبسامانه استعلام فیش حقوقی بازنشستگان همراه باش تا دقیق بگم باید چطوری این اطلاعات رو دریافت کنی.

اکنون ثبت نام کنید

نوع شخص متقاضی را از بین چهار گزینه پیش فرض سیستم انتخاب نمایید. توجه کنید با انتخاب هر یک از این چهار گزینه، اطلاعات مورد نیاز برای این بخش متغیر خواهد بود و متناسب با نوع متقاضی اطلاعات مورد نیاز تغییر می کند. در مرحله دوم نام و اطلاعات شخصی را وارد نمایید لذا ابتدا نوع شرکت را انتخاب نمایید.سپس به ترتیب ۵ اسم را پیشنهاد ثبت شرکت در تهران دهید. در انتخاب نام ها دقت کافی را داشته باشید تا بتوانید به راحتی مراحل را طی نمایید . در صورتیکه نام انتخابی شما مغایر با قوانین انتخاب نام باشد ، با رد صلاحیت همراه خواهد بود و مجددا باید نام جدیدی برای شرکت پیشنهاد دهید . Fish.medu.ir سامانه همگام , سایت همگام مدارس سایت سامانه ضمن خدمت فرهنگیان سایت ثبت نام دانش ….

isherkat.ssaa

پس از تایید نام و ارسال تمامی مدارک به اداره از طریق پست ، پرونده توسط کارشناس مورد بررسی قرار می گیرد و در صورتی که از همه جهت نقصی نداشته باشد ، در دفاتر ثبت شرکت یادداشت می شود و برای اطلاع سایرین در روزنامه رسمی و کثیر الانتشار نیز آگهی می شود . حق امضاء اعضاء هیئت مدیره ، تکمیل مواد اساسنامه ، انتخاب روزنامه کثیر برای درج آگهی های شرکت از دیگر مواردی است که باید با دقت تمام در سامانه تکمیل شود تا بعدا مجبور به صرف هزینه مجدد برای ثبت تغییرات شرکت تان نباشید . اصلی ترین خدمت یعنی ثبت شرکت در این قسمت از سامانه صورت می پذیرد متقاضیان جهت ثبت انواع شرکت ها ( هفت نوع شرکتی که در قانون تجارت مشخص شده است ) ، ثبت شعبه و نمایندگی خارجی ، ثبت موسسه و صندوق سرمایه گذاری باید به این قسمت از سامانه مراجعه نمایند .

توضیحات اولیه سایت

مطابق قانون ثبت شرکتها و تجارت هر اختیاراتی که به جلسه مجمع عمومی عادی یا فوق العاده و…… داده شده است میتواند تصمیمات جلسه باشد. هزینه های آن را میتوان بصورت اینترنتی و از طریق سامانه ثبت شرکت ها پرداخت نمود . این سامانه در برگیرنده کلیه امور ثبتی مربوط به شرکت ها و ثبت تغییرات و … می باشد در اینجا به طور کلی شما را با محدوده خدمات الکترونیک این سامانه آشنا می کنیم و بیشتر به آن می پردازیم . برای اطلاعات بیشتر در مورد ثبت شرکت ، کلیه امور ثبتی و مشاوره رایگان با کارشناسان حقوقی از طریق راه های ارتباطی که در سایت وجود دارد ، در ارتباط باشید .

ثبت شرکت ، ثبت برند تجاری و کلیه امور ثبتی

چون مشخصات مربوط به شرکت در آن ثبت شده و دارای ارزش حقوقی زیادی است و همچنین در برای انجام برخی امور نیاز است. در صورتی که شرکت شعبه به خصوصی داشته باشد، در این مرحله باید اطلاعات مربوط به آن را وارد کنید که معمولا شرکت ها در ابتدای تاسیس، شعبه دیگری ندارند. پس از ثبت اطلاعات مربوط به متقاضیان، نوبت به انتخاب نام شرکت می رسد. در قدم اول اطلاعات عمومی شرکت ها مثل نوع شرکت، نام شهر و استان محل فعالیت، شماره و آدرس و سال مالی ثبت می شود.

حالا باید کپی برابر اصل شده ای از اساسنامه ی خود را در سایت اداره ی ثبت شرکت ها بار گذاری نمایید. در این گام باید نوع شرکت را انتخاب نمایید و سپس نام های پیشنهادی را به ترتیب اولویت از اول تا پنجم ثبت تغییرات را باید به درستی در سامانه وارد نمایید . چنانچه قصد استفاده از یک وکیل را داشته باشید ، باید اطلاعات هویتی وکیل مربوطه من جمله شماره وکالتنامه ، شماره ملی ، شماره تماس و … را تکمیل نمایید .

اطلاعاتی از جمله وضعیت شرکت ، نام ، آدرس ، نوع شرکت ، تاریخ ثبت شرکت ، کدپستی و … برای شما به نمایش گذاشته می شود . پس از پذیرش اینترنتی ، باید نسخ اصلی صورت جلسات تنظیمی و ضمائم آن ها را از طریق باجه های پست به صورت سفارشی به آدرس ذکر شده در تاًییدیه ی پذیرش ارسال نمایید. ۵-در موسسات غیر تجاری که هدفشان جلب منافع مادی است موسسین باید نسبت به اخذ مجوز فعالیت اقدام کنند. _ در صورتی که شماره ثبت و شناسه ملی شرکت یا مؤسسه به دلایلی هم خوانی نداشته یا دارای تعدد شناسه ملی باشد.

اگر هنوز در وب سایت ما ثبت نام نکرده اید با کلیک بر روی دکمه ایجاد حساب کاربری در کوتاه ترین زمان در وب سایت ما ثبت نام کنید و از تمامی امکانات وب سایت بصورت رایگان استفاده کنید. رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر کلمه عبور به ایمیل شما ارسال شود. طبق ماده ۱۲ فصل سوم قانون جرایم رایانه ای هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع مطالب و مقالات از این سایت ممنوع بوده وقابلیت پیگیری قانونی دارد. ثبت درخواست در سامانه و هزینه پست از دیگر هزینه هایی است که باید به فکر آن باشید.

انتخاب سه گروه فعالیتی که باید در دفاتر تجارتی ثبت گردد و همچنین متقاضیان واردات و صادرات که به عنوانی در تجارت خارجی فعالیت می کنند نیز باید از این سامانه اقدام نمایند . قابل توجه است که انجام کلیه امور ثبتی در صورت رعایت نکردن یا ندانستن ضوابط در مراحل ثبت ، شما را با ضرر های مالی بسیاری رو به رو خواهد کرد و ممکن است شما تا چندین سال بعد هم متوجه آن نشوید . سرانجام، همان طور که پیشتر گفتیم، ماده ی ۹ نظامنامه ی قانون تجارت، انتشار تغییراتی را که در وضعیتِ شرکتِ ثبت شده ایجاد می شود، ضروری دانسته است. اقدام نهایی، تحریر و صدور آگهی تاسیس شرکت می باشد که آخرین گام جهت ثبت شرکت تلقی می شود. گسترش فعالیت ها و کسب و کار نیازمند فعالیت قانونی و اطمینان شخص از فروشندگان محصول یا خدمتی می باشد ، این مسئله تنها یکی از جزئی ترین دلایلی است که صاحبین مشاغل را به ثبت شرکت تشویق می کند . باید توجه کنید که باید اصل یا کپی آن شماره از روزنامه را نزد خود داشته باشید.

بدین ترتیب اقدام بعدی، ثبت شرکتنامه در دفتر ثبت شرکت ها می باشد. سپس سمت تکمیل کننده اظهارنامه از فهرست را انتخاب کنید و اطلاعات مربوط ثبت برند تجاری به یکی از اعضاء هیات مدیره را در سامانه قید نمایید. اطلاعات مربوط به هیات مدیره شرکت را وارد کرده و دکمه گام بعدی را بزنید.