سامانه ثبت اداره ثبت شرکت ها Irsherkat Ssaair

در صفحه جدید پذیرش درخواست تاسیس شخصیت حقوقی را انتخاب می کنید و مراحل ثبت شخصیت حقوقی خود را به ترتیب جلو می روید. پس از آن با کلیک بر روی گام بعدی وارد صفحه ی اساسنامه می شوید. شرکت نامه ها و اساسنامه ها، فرم های پیش فرضی دارند که فقط باید آنها را پر کنید و در نهایت اگر تمایل داشتید می توانید قوانین مخصوص شرکت خودتان را نیز به آن اضافه کنید. در قسمت اطلاعات مرکز اصلی می بایست مشخصات مربوط به کد پستی و شماره ی تلفن و نشانی مرکز اصلی تکمیل گردد.

کپی کارت ملی هر یک از اعضای شرکت از قبیل هیئت مدیره، بازرسین و سهامداران. حالا باید وارد وبسایت sherkat.ssaa.ir شده و در آن ثبت نام کنید. پس از بحث وبررسی محل قانونی مؤسسه ازتهران ……………….خیابان …………..کوچه ……………..پلاک……. کدپستی پیگیری ثبت تغییرات شرکت ……………… به تهران ……….خیابان …………..کوچه ………….پلاک…………کدپستی …………………………….انتقال یافت. ۳-در صورتیکه جلسه هیئت مدیره با حضور اکثریت اعضاء می باشد ارائه مستندات دعوت و یا تعهد هیئت مدیره مبنی بر دعوت از غایب جلسه وفق اساسنامه .

  • این نام حتماً باید دارای پسوند یا پیشوند نوع شرکت شما بوده و همچنین خلاف عرف جامعه و مقررات جمهوری اسلامی ایران نباشد.
  • در هر حال مدیر شعبه و یا کسی که از طرف شرکت در شعبه ی مزبور حق امضا دارد یعنی امضای او برای شرکت الزام آور است باید معرفی و آگهی شود.
  • ثبت شرکت و مراحل و اقدامات لازم جهت امور ثبتی در شیراز – امروزه ثبت شرکت با …
  • در مراحل آخر به ترتیب شعبه و روزنامه کثیرالانتشار شرکت را مشخص نموده ودرپایان با زدن دکمه ثبت، ثبت شرکت در سامانه جامع ثبت شرکتها irsherkat.ssaa.ir نهایی خواهد گردید.
  • در این قسمت ، در شرکت های با مسئولیت محدود باید حداقل سرمایه ی مورد نظر و در شرکت های سهامی باید تعداد سهم وارزش اسمی آن وارد گردد.

این امر باید در ظرف ماه اول ثبت شرکت و توسط اداره ی ثبت محل یا جانشین آن، بسته به مورد، در مجله ی رسمی دادگستری و یکی از جراید کثیرالانتشار مرکز اصلی شرکت، به خرج خود شرکت انجام گیرد (ماده ی ۶ نظامنامه ی قانون تجارت وزارت عدلیه و تبصره ی آن). متقاضی محترم جهت کار با سامانه ثبت شرکت ها مناسبتر است از مرورگر های firefox … صورتجلسه تغییرات شرکتها و مؤسسات غیر تجاری را تکمیل کنند. شرکت ها باید قبل از آغاز فعالیت خود در سال مالی جدید اظهار نامه پلمپ دفاتر سال ۹ ۸ را تنظیم نمایند.

چنانچه قصد دارید تا اقدام به استعلام اطلاعات هویتی یک شخص حقوقی اعم از شرکت یا موسسه نمایید، بخش اطلاعات عمومی شخصی حقوقی سامانه جامع ثبت شرکت ها به آدرس irsherkat.ssaa.ir این امکان را برای شما فراهم می کند تا با وارد کردن شناسه ملی شخص حقوقی مورد نظر به اطلاعات هویتی وی دست رسی یابید. ۱-کلیه صورتجلسات می بایست روی سربرگ شخصیت حقوقی مربوطه پس از امضاء اشخاص ذی سمت و با مهر آن شخصیت حقوقی در سه نسخه و ظرف مدت سه روز از طریق پست به اداره ثبت شرکتها ارسال و سپس بارکدپستی را در سامانه درج نمائید . همانطور که شرکت ها و سایر اشخاص حقوقی ایرانی ملزم به دریافت شناسه ملی می باشند، شرکت ها ی خارجی که در ایران فعالیت داشته نیز ملزم هستند تا با مراجعه به سایت جامع ثبت شرکتها به آدرس irsherkat.ssaa.ir برای دریافت کد فراگیر اقدام نمایند. طبق ماده ۱ دستورالعمل مزبور، متقاضیان ثبت تاسیس و تغییرات شرکت ها و موسسات غیرتجاری باید اطلاعات مورد نیاز را بر اساس فرم های موجود در سامانه جامع وارد نموده و پس از پذیرش نهایی درخواست، از طریق سامانه نسبت به دریافت کد پیگیری یکتای پرونده تشکیل شده در سیستم اقدام نمایند. مدیر کل ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در دومین همایش ملی بهبود فضای کسب‌ وکار گزارشی از عملکرد و فعالیتهای انجام شده در راستای بهبود فضای کسب و کار در این سازمان را ارائه داد. این گونه شرکتها(موسسات) محدودیتی برای مدت تصدی اعضا ندارد و باتوجه به عدم وجود بازرسین به طبع از تمدید یک ساله نیز محروم می باشد.

ثبت انواع شرکت

شماره ای که جهت ثبت شرکت در نظر گرفته شده و تاریخ ثبت آن و محل و اقامتگاه شرکت با تعیین نام و نوع آن و موضوع شرکت. ثبت شرکت در شیراز, ثبت برند در شیراز, خدمات ثبت شرکت در شیراز پدیده … و بسیاری از اقلام در گروه مواد غذایی می باشد غالبا شرکتهای پخش با گرفتن مجوز از …

سپس با کلیک بر روی گزینه ی گام بعدی وارد صفحه ی اطلاعات مرکز اصلی شوید. حق امضاء اعضاء هیئت مدیره ، تکمیل مواد اساسنامه ، انتخاب روزنامه کثیر برای درج آگهی های شرکت از دیگر مواردی است که باید با دقت تمام در سامانه تکمیل شود تا بعدا مجبور به صرف هزینه مجدد برای ثبت تغییرات شرکت تان نباشید . پلمپ دفاترشامل اشخاص حقیقی و حقوقی می شود.اشخاص حقیقی و حقوقی باید سال مالی،ماه مالی و روز مالی شرکت خود را تعیین نمایند.جهت دریافت دفتر باید یک آدرس درست و دقیق را در سامانه وارد نمایید. در این مطلب به طور کامل به مدارک مورد نیاز، شرایط و همچنین نکات مهمی در خصوص ثبت شرکت در شرق تهران پرداختیم و آن‌ها را به طور کامل مورد بررسی قرار دادیم. به طور کلی انجام هرگونه فعالیت تجاری و غیرتجاری در یک شرکت، مستلزم به ثبت رسیدن آن است تا بتوانید به صورت قانونی و رسمی فعالیت‌های خود را آغاز کنید. به منظور ثبت شرکت سهامی خاص باید حسابی را در یک بانک افتتاح کنید و ۳۵ درصد از سرمایه کل شرکت را تا زمانی که آگهی شرکت در روزنامه رسمی ثبت شود در آن نگه دارید.

ssaa.sherkat

پس از تکمیل کردن فرمی که در اختیار شما قرار می گیرد، نام و سمت کسی که متقاضی تاسیس شرکت یا موسسه است را وارد می کنید. شرکت با مسئولیت محدود شرکتی است که بین دو یا چند نفر برای امور تجارتی تشکیل شده و هریک از شرکاء بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد فقط تا میزان سرمایه خود در شرکت مسئول قروض ثبت شرکت و تعهدات شرکت است (م۹۴ ق ت … شرکت با مسئولیت محدود سنگ مورد استفاده ماشین آلات معدن هزینه سنگ زنی ایمیل برای فروش در غنا Read More gt gt noori siasi2 ariaye سیاه و سفید خرد شرکت با مسئولیت محدود شرکت معدنی محدود … در شرکت با مسئولیت محدود می توانند در اساسنامه ترتیب دیگری برای تقسیم سود مقرر دارند .

در این بخش اطلاعاتی مثل اطلاعات هویتی، آدرس پستی و اطلاعات تماس افراد باید ثبت شود. بنابراین بهتر است این اطلاعات را از قبل جمع آوری کرده باشید. همچنین اطلاعات دیگری همچون میزان سهام و مسئولیت هر کدام از آن ها تعیین می شود. حوزه فعالیت از قبل باید تعیین شده باشد و در این مرحله فقط در سایت ثبت شود. پس از ثبت اطلاعات مربوط به متقاضیان، نوبت به انتخاب نام شرکت می رسد.

پس از مراجعه به سامانه مذکور و انتخاب نوع شخصیت حقوقی ، اطلاعات هویتی نماینده ، وکیل ، حوزه ثبتی شرکت ، آدرس شرکت و تاریخ شروع سال مالی را درج نمایید . در این وضعیت با مراجعه به این بخش از سایت تمامی موارد مندرج در صورتجلسه من جمله تاریخ جلسه ، نوع تصمیم و دیگر اطلاعات مورد نیاز را در سامانه تکمیل نموده و در انتها ، رسید پذیرش به همراه مدارک در پوشه مخصوصی به اداره تسلیم می گردد که مراحل بعدی را طی کند و در انتها به صدور آگهی ختم شود . ثبت برند تجاری در ادامه این مطلب به بررسی نحوه ورود به سامانه اداره ثبت شرکت ها و مراحل آن می پردازیم. در صورت تمایل به دریافت مشاوره تخصصی در زمینه ثبت انواع شرکت‌ها و ثبت برند می‌توانید از طریق بخش درباره ما با مجموعه تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان مربوطه به طور کامل شما را راهنمایی کنند. هنگام ثبت شرکت در شرق تهران در صورتی که هر یک از اعضای شرکت جزو سهامداران حقوقی باشند می‌بایست کپی آگهی تأسیس شرکت، کپی کارت ملی و کپی شناسنامه افراد ارائه شود.

جواب کارشناس سامانه پلمپ دفاتر

بعد از اینکه مدارک را تکمیل کردید باید آن‌ها را در پاکت مخصوصی قرار داده و از طریق پست به سازمان ثبت شرکت‌ها ارسال نمایید. از آنجا که استفاده ازاین امکانات مستلزم آشنایی با این سامانه می باشد، در این مقاله به معرفی سامانه جامع ثبت شرکتها irsherkat.ssaa.ir پرداخته، امکانات سامانه جامع ثبت شرکت ها و نحوه ثبت شرکت در سامانه جامع ثبت شرکتها irsherkat.ssaa.ir را توضیح خواهیم داد. به ……………………….(احدی از شرکاء یا مدیران یا وکیل رسمی مؤسسه)وکالت داده شد که ضمن مراجعه به اداره ثبت شرکتها نسبت به ثبت صورتجلسه وپرداخت حق الثبت وامضا ذیل دفاتر ثبت اقدام نماید.

تبصره ۱- پس از پذیرش هر تقاضا توسط سامانه، یک کد پیگیری اختصاص داده خواهد شد و در تمامی مراحل، نتایج اقدامات از طریق پیام کوتاه با ذکر کد پیگیری به اطلاع متقاضی می رسد. در این صورت متقاضیان می بایست با ورود به سامانه وجه تعیین شده را به صورت اینترنتی پرداخت نمایند. شماره پیگیری و تاریخ تحویل مدارک به پست را در سامانه درج نمایید و در انتها بر روی گزینه ی پذیرش نهایی، کلیک کنید و وارد مرحله ی بعدی شوید.

در این قسمت ، در شرکت های با مسئولیت محدود باید حداقل سرمایه ی مورد نظر و در شرکت های سهامی باید تعداد سهم وارزش اسمی آن وارد گردد. بعد از آگهی شدن کار به اداره ثبت شرکت ها مراجعه و اوراق تائید شده توسط اداره ثبت شرکت ها و آگهی ثبتی خود را تحویل می گیرید. بعد از تکمیل صفحات اعلام شده به صورت آنلاین و پست اوراق فیزیکی به اداره ثبت شرکت ها, می بایست منتظر نظر کارشناسان اداره ثبت شرکت ها باشید. بعد از آن سال مالی مد نظر را مشخص می کنید و بعد از آن شخص متقاضی اخذ پلمپ دفاتر می بایست مشخصات خود را تکمیل کند. چون ثبت شرکتنامه در دفاتر اسناد رسمی با وجود ثبت خود شرکت در اداره ی ثبت، موجب پیچیدگی کار می شود، از این جهت به موجب مقررات مورخه ۱۰ اسفند ۱۳۲۷ وزارت دادگستری به دوائر ثبت شرکت ها در مرکز و شهرستانها اجازه ی ثبت شرکتنامه داده می شود. این سمت می تواند مدیر عامل یا رئیس هیئت مدیره و… باشد.

موسسه ثبت نوول با بهره مندی از متخصص ترین کارشناسان ثبت شرکتها در سراسر کشور آماده انجام تمام امور ثبتی شرکت ها می باشد . اگر متقاضی ثبت تخصصی در کرج و تهران و تمامی شهرهای کشور می باشید می توانید با یک تماس با مشاوران ثبت نوول در ارتباط بوده و از سابقه مفید آن ها در انجام امور ثبت شرکت ها بهره بجویید . قسمت شروع سال مالی و شروع ماه مالی نیز تکمیل می گردد..منظور از شروع سال، ماه و روز مالی انتخاب آن ها بر اساس مراتب مشخص شده در اساسنامه شخصیت حقوقی که ثبت گردیده شده است.تاریخ پایان سال مالی،نیز توسط سامانه محاسبه می گردد.بدیهی است تاریخ ثبت شخصیت حقوقی و درخواست پلمپ مبنای شروع سال، ماه و روز مالی نیست. سپس، تابعیت و شناسه ملی و شماره تلفن ثابت و کد پستی شخصیت حقوقی را در سامانه وارد نمایید.