سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

بله، نه تنها در زمینه املاک، بلکه در هر زمینه کسب و کاری اگر برای حفاظت از نامتان اقدام نکنید به راحتی رقبای شما می توانند آن را ثبت کنند و حتی شما را مجور کنند که نام املاک خود را تغییر داده و تابلوی خود را بردارید. دریافت ابلاغیه و ادامه روند ثبت پس از پرداخت هزینه برای ثبت نهایی و اقدام جهت انتشار تاسیس برند در روزنامه رسمی و پرداخت هزینه مشخص شده برای انتشار در روزنامه، اطلاعیه انتشار وارد صفحه کاربری شخص خواهد شد. در تصمیم گیری برای اداره این شرکت، رای اکثریت ملاک است و منظور از اکثریت نیز اکثریت سرمایه است، یعنی عده ای از شرکاء که بیش از نصف سرمایه شرکت را دارا باشند ، ولو آنکه از لحاظ عددی این شرکاء در اکثریت نباشند. مهمترین هدف ما در سامانه ثبت شرکتهای میزان تعهد و صداقت توامان است. تعهد در زمانبندی انجام خدمات و صداقت در مشاوره به مشتریان.

  • به عنوان نمونه نمی توان از اسم البغداد جهت تولید و ارائه کالا در ایران استفاده کرد.
  • در حقیقت دفتر ثبت شرکتنامه در این مورد به منزله ی دفتر اسناد رسمی می باشد.
  • بله، این امر امکانپذیر است، شما نیازی به شریک ترک ندارید .
  • این جلسه به دلایل گوناگونی برگزار می‌شود، اما بیشتر برای تغییر سرمایه شرکت است.
  • مازاد بر این می‌توانید تسهیلات بانکی مختلف و پاسپورت معتبر این کشور را به دست آورید که همگی برای متقاضیان بسیار جذاب است.

برای اطلاع از ثبت بین المللی علامت تجاری به قسمت مقالات مراجعه کنید . ثبت شرکت سهامی عام معتبر ترین نوع شرکت بوده و سهامداران آن می توانند از عموم مردم باشند ؛ سهام شرکت سهامی عام قابلیت عرضه در بورس و پذیره نویسی را داشته و بیشتر برای اجرای پروژه های بزرگ و ملی ثبت می گردد و روال ثبش نیاز به آشنایی حقوقی بالایی دارد . برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قوانین https://sherkatdaran.com/services/%d8%ab%d8%a8%d8%aa-%d8%aa%d8%ba%db%8c%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%aa-%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa/ و شرایط ثبت شرکت در ترکیه از صفحه تماس با ما به کارشناسان ما پیامی در واتس اپ ارسال کنید. بله شما میتوانید پس از ثبت شرکت درخواست اجازه کار خود را به اداره کار ترکیه ارائه کنید. ترکیه هلپر که خود یک شرکت رسمی در ترکیه است در اساسنامه خود بندی با عنوان ” خدمات ثبت شرکت ” دارد که ثبت شرکت را برای مشتریان ما قانونی و انجام خدمات حقوقی را مجاز اعلام کرده است.

تنظیم صورت‌جلسه تغییرات شرکت چگونه انجام می‌شود؟

شرکتها توسط گرید از نظر سطح کیفی خدمات بر اساس استانداردهایی مشخص رتبه بندی می شوند . [newline]یک شرکت پیمانکاری می تواند رتبه پنج تا یک را کسب کند که یک بالاترین و پنج پایینترین است ؛ اما شرکتهای مشاور صرفا رتبه سه تا یک را امکان اخذ دارند که ۱ بیشینه و three کمینه هست . ثبت موسسه غیر تجاری موسسسات غیر انتفاعی صرفا به منظور اموری بجز تجاری و بازرگانی افتتاح می شود مانند آموزشی ، خیریه ، قرض الحسنه و حقوقی . حداقل با ۲ نقر امکان ثبت دارد و سرمایه نقدی اولیه نیز مانند سایر اشخاص حقوقی است . شما میتوانید با ثبت شرکت اقدام به فعالیت و کار در شرکت خود کنید. همچنین در صورت رعایت نکات مربوط به این کار می توانید تبادلات مالی نیز از طریق حساب بانکی شرکت نیز داشته باشید. مالیات در ترکیه حدود ۱۴ درصد بر درآمد شرکت است و شما هزینه محاسبه چی هم هرماه باید پرداخت کنید.

ثبت شرکت املاک

یعنی اگر تمام این هزینه های زمانی و مالی و روحی را پرداخت می کنید، در آخر جمع کنید، به خود می گویید، کاش از اول ثبت شرکت خود را به یک موسسه معتبر ثبتی سپرده بودم و این همه اذیت نمی شدم. به شما ۱۰۰ درصد اطمینان می دهیم که پس از خواندن این مقاله ، به هیچ تحقیق دیگری راجع به ثبت شرکت تان نیاز نخواهید داشت و کاملا می توانید با ذهنی باز و اطمینان خاطر راجع با ثبت مجموعه خود تصمیم گیری نمایید. حالا باید کپی برابر اصل شده ای از اساسنامه ی خود را در سایت اداره ی ثبت شرکت ها بار گذاری نمایید. برای ثبت شرکت نیاز به هیچ مدرک تحصیلی نیست مگر موضوع شرکت نیاز به اخذ مجوز از سازمان مربوطه داشته باشد. سامانه ثبت شرکت میزان به صورت آنلاین تمامی هزینه ثبت شرکت و سایر نیازهای شما را از ابتدا به صورت شفاف به شما اعلام می کند و هیچگونه هزینه پنهانی در ادامه روند انجام پرونده به موکلان اعلام نخواهد شد.

تغییرات شرکت

ثبت قانونی تغییرات شرکت در کوتاه‌ترین زمان ممکن به انجام خواهد رسید. صورت‌جلسه تغییرات شرکت به صورت آنلاین و بسیار دقیق در سامانه آسان‌ثبت تولید و تکمیل می‌شود. آری ، هر شرکتی را می توان خرید یا فروخت ؛ یا اینکه فقط اعضا سهام خود را بفروشند . افرادی با تابعیت خارجی می توانند با گرفتن کد فراگیر ، شرکت خود را بدون عضو ایرانی و با داشتن تمام سهام ثبت کنند . شناسه ملی یازده رقمی همچون کد ملی مختص یک شرکت است و امکان تکرار ندارد ؛ اما شماره ثبت در واحدهای ثبتی گوناگون امکان تشابه را دارند .