سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

اگر قصد دارید در کسب و کار خود موفق شوید، به ثبت آن اقدام نمایید تا از مزایای آن بهره مند شوید. با ثبت کردن شرکت، در فروش سهم بیشتری خواهید داشت و در بین رقبا موفق تر عمل خواهید کرد. با وارد کردن ایمیل خود و عضویت در خبر نامه به صورت رایگان مقالات جدید و خبرهای مربوط به ایمل شما ارسال می شود. در این قسمت برای وارد کردن متن اظهارنامه یا تقاضانامه شرکت یا موسسه، شما می توانیـد اطلاعـات را تایپ کرده یا از کلیشه و متون موجود در سیستم استفاده کنید. بـرای ایـن کـار کلیـد دریافـت مـتن تقاضانامه/اظهارنامه را کلیک می‌کنیم. تاریخ پایان اعتبار سمت یعنی اگر مدت تصدی به عنوان مثال ۱۲ ماه باشد تاریخ پایان اعتبار با توجه به تاریخ شروع سمت مشخص می شود.

  • در این بخش هر آنچه که باید در رابطه با تعیین نام شرکت ها ، شرایط و ضوابط و دستورالعمل های آن بدانید ، عنوان شده است .
  • مسئولیت سهامداران در قبال سود و زیان شرکت مستقیماً وابسته به مبلغ اسمی سهام آنهاست.
  • شهروندان این کشورها می توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر به نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران مراجعه نمایند.
  • ثبت شرکت چند منظوره زمانی صورت می گیرد که موضوع فعالیت شرکت در حوزه واردات ، صادرات ، امور بازرگانی ، توزیع و همچنین تأمین و تولید کالا باشد که به علت چند کاره بودن این قبیل شرکت ها ، ثبت آن نیز متفاوت تر از ثبت شرکت به شکل عادی انجام می شود .

در این مرحله کد پستی و شماره تلفن، شماره دورنگار، پست الکترونیک، نشانی تارنما باید به طور دقیق وارد شود. اگر از اعداد استفاده می کنید ، باید به صورت حروف نوشته شوند . در صورتی موضوع شرکت مجوزی است ، پیش از ثبت شرکت باید مجوز از مراجع ذی صلاح اتخاذ گردد . وجود دارد که با کلیک بر روی آن تقاضای تاسیس ثبت نهایی شده و ارسال می گردد. کاربران برای ورود به سامانه جامع ثبت شرکتها باید به سایت irsherkat.ssaa.ir مراجعه کنند.

سامانه ثبت شرکت دیاکو

در این صورت است که حق استفاده از آن برند فقط در اختیار شخص ثبت کننده آن خواهد بود. ثبت شرکت میزان به صورت آنلاین تمامی هزینه ثبت شرکت و سایر نیازهای شما را از ابتدا به صورت شفاف به شما اعلام می کند و هیچگونه هزینه پنهانی در ادامه روند انجام پرونده به موکلان اعلام نخواهد شد. سامانه ثبت شرکتها ی میزان با داشتن سالها سابقه مدیران خود در حوزه های ثبتی، راه اندازی کسب و کار، بازاریابی و جذب مشتری، تنها برای شما یک شرکت ثبت نمی کند تا هزینه آن را از شما دریافت کند و تمام. سامانه ثبت شرکت نیک علاوه بر ثبت شرکت در تهران و کلیه نقاط ایران و همچنین مناطق آزاد ، کلیه امور ثبتی در کشورهای ترکیه ، ارمنستان ، عمان ، امارات متحده عربی و گرجستان را به شما کاربران و مشتریان گرامی ارائه میدهد.

مرحله نهایی ثبت شرکت به صورت آنلاین

قم اگر چه شهر کوچکی است، اما به دلیل آن که مرقد حضرت معصومه در آن جا قرار دارد، اقتصادی پویا دارد و راه اندازی کسب و کاری جدید در آن رونق خوبی دارد. اگر شما هم به دنبال اطلاعاتی در رابطه با ثبت شرکت در قم هستید، پیشنهاد می دهیم که ادامه مطالب را از دست نداده و با ما همراه باشید. یکی از سؤال هایی که بیشتر افراد می پرسد این سؤال می باشد که کدام شرکت برای ثبت مناسب می باشد که در این قسمت می خواهیم پاسخ این سؤال را دهیم. باید بدانید که هر بار پس از وارد کردن یک نام درخواستی جدید و اطلاعات مربوط به آن باید این گزینه را انتخاب کنید تا به قسمت پایین این فرم اضافه شود. توجه داشته باشید چنانچه اشاره گردید مدارک مورد نیاز ثبت شرکت ها می بایست از طریق پست به این اداره ارسال گردند. که آمارها نشان می دهند از میان این هفت قالب، شرکت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی خاص دارای مخاطبین بیشتری هستند.

وارد نمودن پنج اسم انتخابی برای نام شرکت به ترتیب اولولیت. خیر فقط تبدیل شرکت­های سهامی خاص و عام به یکدیگر امکانپذیر است. در سال ۱۴۰۰ و طبق آخرین قوانین ” فقط تصویر مدارک شناسایی اعضا ” مورد نیاز است. از بین مزایای اخذ کد اقتصادی می­توانیم به پرداخت حقوق دولت تحت نام مالیات، تسهیل و تسریع روند بررسی دفاتر قانونی شرکت، احراز هویت اشخاص در اداره مالیات و ممانعت از رقابت­های ناسالم اشاره کنیم.

من شرکت ساختمانی ثبت اینترنتی کردم و مدارک را برایشان ارسال کردم . میخاستم شرکت لوله کشی گاز خانگی و تجاری بزنم از چ شرکتی استفاده کنم و باید از کجاشروع کنم مدارکم تکمیله. قصد دارم یک شرکت تاسیس کنم .کار من تولید بازیهای کامپیوتری هست. خیر متاسفانه – با هیچ گونه دست نوشته ای نمی توانید از خود سلب اختیار نمایید.

قسمت بعدی برای تعیین سمت شخص در شرکت یا موسسه است که چه مسئولیتی را به عهده دارد . من در حال گرفتن مجوز موسسه فرهنگی هنری چند منظوره از وزارت ارشاد هستم و یک مرحله ی کار اینه که ثبت شرکتها را انجام بدم. توی انتخاب نوع شخصیت حقوقی، کدوم مورد رو باید انتخاب کنم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. آیا امکان ثبت شرکت با دفتر کار مجازی هم وجود دارد؟ یعنی از خدماتی که برخی سایت ها برای ارائه فضای کار ارائه میکنن استفاده کنیم بدون اینکه خودمون در دفتر حضور داشته باشیم. درود و وقت خوش.با تشکر از مطالب.میخوام بدونم ثبت شرکت در کشور هدف صادرات بهتره یا در کشور صادر کننده؟مورد دیگه هم اینکه میخوام در زمینه چوب کار کنم.میشه منیعی معرفی کنید تا اگر قوانین و شرایط خاصی داره مطلع بشم. قصد دارم به اتفاق دو تا از بستگان یک واحد گاوداری تاسیس کنیم آیا توصیه شما ثبت شرکت است و دیگر اینکه چه نوع شرکتی رو توصیه میکنید که البته بتوان از تسهیلات دولتی نیز استفاده نمود .