روشی آسان برای ثبت شرکت مسئولیت محدود

پاسخ به این سوال بستگی به این موضوع دارد که شما می خواهید چه نوع شرکتی ثبت کنید. به عنوان مثال اگر شما قصد ثبت مهندسی را داشته باشید مسلما نیاز است که مدرک مهندسی داشته باشید. البته استفاده از واژه ها در نام گذاری ثبت شرکت با مسئولیت محدود بسیا مهم است. به عنوان مثال اگر نام شرکت شما واژه مهندسین دارد حداقل باید بیش از یک مدرک مهندسی ارائه شود.

مشخصات فعالیت های مالیاتی شرکت ها را میتوانید با داشتن شماره ملی شرکت در سایت اداره مالیات بر ارزش افزوده (evat.ir) شرکت های خصوصی قابل رهیابی خواهد بود. هزینه حداقلی برای شرکت با مسئولیت محدود با حداقل دو نفر یک میلیون تومان است. اما هزینه های ثبت شرکت شامل موارد ذکر شده در زیر می‌باشد. این نوع از شرکت ها محدودیت فعالیتی ندارند و می توانند در کلیه امور بازرگانی ، مهندسی ، صنعتی ، فناوری اطلاعات و دیگر اصناف فعالیت نمایند.

  • هر سال گزارشی در رابطه با فعالیت و افزایش و کاهش سرمایه شرکت را ارائه دهند.
  • طبق ماده ۱۰۸، روابط بین شرکا در شرکت‌های با مسئولیت محدود تابع اساس‌نامه است.
  • اگر اسم یک یا تعدادی از شرکا در اسم شرکت قید شود؛ صاحب اسم مانند شریک ضامن در شرکت تضامنی، در قبال تمام دیون و تعهدات شرکت مسئول خواهد بود.
  • میزان سرمایه ای که هریک از شرکا برای تاسیس شرکت آورده اند حق رای آن ها را مشخص میکند.

شرکت با مسئولیت محدود، شرکتی است که بین دو یا چند نفر برای امور تجارتی تشکیل شده و هریک از شرکاء،بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد.فقط تا میزان سرمایه خود در شرکت،مسئول قروض و تعهدات شرکت هستند. هزینهثبت شرکت درترکیهبه نسبت سایر کشورهای اروپایی بسیار ارزان تر است همچنین هزینه زندگی و امرار ثبت شرکت معاش در این کشور مقرون به صرفه است. مالیات بر درامد در کشور ترکیه بر اساس میزان درآمد شما محاسبه می شود و احتیاجی به پرداخت هزینه مازاد به دولت به عنوان مالیات ندارید. شرکت با مسئولیت محدود در ترکیه می تواند حداقل دو شریک و حداکثر ۵۰ شریک داشته باشد که برای تمام آن ها ویزای اقامت ترکیه صادر خواهد شد.

ثبت موسسه حقوقی

تعرفه هزینه ثبت شرکت معمولا مشخص و ثابت است و تغییرات قیمت زیادی ندارد. اما ممکن است هزینه های جانبی که در این راه برای شما پیش می آید اندکی زیاد باشد. پیشنهاد ما به شما این است که به کمک گروه حرفه ای قدم در این راه بگذارید. زیرا هم می توانید هزینه های خود را پایین بیاورید و هم با خیال راحت ثبت شرکت خود را به این گروه می سپارید. این روزها با توجه به تحریم های فراوان و متعدد و همچنین حمایت از تولیدات و سرمایه گذاری های داخلی ثبت شرکت در ایران بسیار رونق دارد و از طرفی شرایط ثبت شرکت بسیار راحت تر شده است و شما می توانید با هر میزان سرمایه ای که دارید می توانید ثبت شرکت انجام دهید.

خدمات اطلاعات اقتصادی خانوار یارانه

دریافت کد کارگاهی و بیمه تامین اجتماعی برای تمام پرسنل از دیگر ویژگی هایی است که با ثبت شرکت امکان پذیر خواهد شد. شرکت های بزرگ و معروف برای عقد قرارداد همیشه به سراغ شرکت های ثبت شده خواهند رفت و از اخذ قرارداد با اشخاص حقیقی خودداری می کنند. در این نوع شرکت باید سرمایه در اختیار مدیر عامل قرار گرفته و او اقرار به دریافت آن داشته باشد. حداقل میزان سرمایه برای ثبت شرکت مبلغ ۱۰۰ هزار تومان است. گروه مشاوران حقوقی پرشین ثبت ارائه دهنده خدمات ثبتی و حقوقی به متقاضیان در کوتاه ترین زمان می باشد، رضایت متقاضیان محترم، مشاوره رایگان و پاسخگویی به سوالات شما از افتخارات این مجموعه می باشد. ۲-موسساتی که هدفش جلب منافع مادی و تقسیم منافع مزبور بین اعضاء خود یا غیر باشد مانند کانون های فنی، حقوقی، صنفی و موسساتی که هدفشان ارائه خدمات شهری از قبیل نظافت و فضای سبز می باشد.

خدمات ثبتی

شرکت های مسئولیت محدود طبق قانون تجارت محدودیت و یا معایبی ندارند و طبق اساسنامه و موضوع فعالیتی که در آنها در بدو تاسیس توسط هییت مدیره در نظر گرفته شده میتوانند بصورت گسترده فعالیت کنند . نام ایمیل و وب سایت های من در این مرورگر برای دفعه بعد من نظر ذخیره کنید. ج – تمامی شرکاء چه آنهایی که سهم الشرکه خویش را انتقال داده اند و چه اعضای جدیدالورود , بایستی ذیل صورت جلسه را امضاء کنند . این iframe حاوی منطق مورد نیاز برای پردازش فرم های گرویتی مبتنی بر Ajax است. اصل مجوز فعالیت از مراجع ذیربط در مواردی که ثبت موضوع نیاز به مجوز داشته باشد باید ارائه گردد. تصریح بهای تقویم (ارزیابی شده سهم الشرکه غیرنقدی در شرکت نامه.

مرجع حقوقی ایران از سال ۱۳۹۴ با هدف جمع آوری و انتشار اطلاعات علمی حقوقی صحیح، جامع و دقیق به عنوان عضوی از زیر مجموعه مرجع دانش ایران (سیویلیکا) فعالیت می کند. نقص پرونده، زمانی که برخی مدارک کامل نیست یا دارای نقص است از متقاضی درخواست ارسال مجدد می‌کنند. حتی با وجود نظر اکثریت شرکا برای افزایش مقدار سهم باز هم اجباری برای این کار نیست. کثیرالانتشار، انتخاب بازرسین و مجمع عمومی سالیانه در هر سال نیازی نیست. در مورد فوت یکی از شرکا اگر دراساسنامه پیش بینی شده باشد. در روز اول پس از دریافت مدارک از مشتری، پرونده تکمیل و ارسال خواهد شد.

ثبت‌یار با بهره‌گیری از کارشناسان متخصص، می‌تواند شرکت مورد نظر شما را در کمترین زمان ممکن و با حداقل هزینه، به ثبت برساند. برای دریافت مشاوره رایگان در ارتباط با ثبت شرکت می‌توانید همین حالا با متخصصان ثبت‌‌یار تماس بگیرید. در شرکت های با مسئولیت محدود برخلاف شرکت های سهامی، کل سرمایه نقدی می بایست در ابتدا پرداخت شده و سهم الشرکه غیرنقدی نیز ارزیابی و تسلیم شده باشد. برای شرکت با مسئولیت محدود بر خلاف شرکت سهامی خاص و عام هیچ سرمایه اولیه ای تعیین نشده است.