راهنمای قطعی پلی یورتان صنعتی

پلی یورتان صنعتی ورق ها پلی اروتان به عنوان عایق های حرارتی و صوتی در دیوارهای ساختمان و زیر سقف و ضمنا به عنوان پر کننده دیواره های کناف به کار گرفته می شود.

طرح پیشنهادی گرند دکور با کادر مجرب دیزاین و طراحی ۳D قبل اجرا

کفپوش صنعتی رزینی از جمله کفپوش هایی است که به شکل مایع مورد استفاده قرار می گیرد.

پوشش صنعتی یک رنگ که بیشترین کاربرد آن کنترل خوردگی فولاد یا بتن است .

نکته ایی که می بایست در نظر داشت، خاصیت جذب رطوبت توسط رزین پلی اورتان است. این نکته به هنگام اجرا بسیار حائز اهمیت می باشد.

همچنین بخوانید: ماستیک آب بند پلی یورتان چیست و قیمت آن چقدر است؟

#دکراسیون_منزل #دکوراسیون_داخلی #کفپوش_سه_بعدی #کفپوشاپوکسی #کفپوش

این ماستیک ها به نحوی تولید می‌شوند تا برای درزگیری‌های خارجی و محیطی بکار برده شوند و در برابر عوامل تهاجمی نظیر نفت و بنزین و مواد روغنی مقاوم باشند. 

ورق پلی یورتان در شرکت مهار انرژی هر گونه و هر نوع عایق و ورق و فوم پلی یورتان ( پلی اورتان ) به فروش می رسد برخی از فوم های موجود در این شرکت به شرح زیر است :

این کفپوش ها دارای دوره های گارانتی و ضمانت مختلفی می باشند.

شرکت پی پل سازان مجری پروژه های انبوه سازی در سرتاسر میهن

#کفپوشاپوکسی #رنگ #رنگترافیکیتکجزئی #رنگترافیکی #رنگاپوکسی #رنگپلیاورتان #پلیاورتان #رنگجدولی #کارخانهرنگ #کفپوشورزشی

کفپوش ورزشی پلی یورتان خاصیت ارتجاعی کمی دارد اما وجود همین ویژگی از آسیب دیدگی ورزشکاران در هنگام برخورد با سطح ورزشی جلوگیری می کند.

================= #کناف #کناف_سقف #سقف_کاذب #سقفکناف #سقفکاذب #شبکه #کابینت #کاغذدیواری #دکور #دکوراسیون_داخلی #آینه_دکوراتیو #کفپوشاپوکسی #کفپوش #دیوارپوش #طراحی #طراحی_معماری #طراحی_دکوراسیون #آشپزخانه #طراحی_دکور #طراحی_داخلی #دیزاینر_منزل #دیزاین #چیدمان_منزل #چیدمانمنزل #چیدمان_داخلی #پوستردیواری_سه_بعدی #پوستر #پیمانکار #دیزاین_خانه #پارتیشن_چوبی