راهنمای سامانه ثبت شرکتها

پس از بررسی های ابتدایی و تکمیل فرم های مربوطه، درخواست ثبت در اداره مالکیت معنوی ایران ثبت و هزینه های قانونی پرداخت میگردد. هزینه های ثبت شرکت نسب به شرکتی که قصد ثبت آن را دارید می تواند بسیار متفاوتی داشته باشد، زیرا به نسب نوع شرکت ای که می خواهید ثبت کنید (مثلا شرکت مسئولیت محدود یا سهامی خاص یا حتی سهامی عام) هزینه های قانونی که میبایست پرداخت کنید ، هزینه تمبر های ثبتی یا مالیاتی می تواند بسیار متفاوت باشد، لذا پیشنهاد می کنیم، فرمی را که در انتهای صفحه است را تکمیل بفرمایید، تا هزینه نهایی ثبت شرکت تان توسط کارشناسان ثبتی بررسی و به شما اعلام گردد. افرادی که قصد اخذ کارت بازرگانی و یا ارائه اظهارنامه مالیاتی دارند نیز با تکمیل مدارک و اطلاعات مورد نیاز در این سامانه می توانند با طی مراحل مربوطه و پرداختی های نه چندان از این خدمت سامانه بهره مند شوند. ما در این مقاله قصد بر آن داریم تا شما متقاضیان گرامی را بیشتر با سامانه ثبت شرکتها ، بخش های مختلف این سامانه و خدماتی که در آن ارائه می شود آشنا کنیم . برای اطلاعات بیشتر در مورد ثبت شرکت ، کلیه امور ثبتی و مشاوره رایگان با کارشناسان حقوقی از طریق راه های ارتباطی که در سایت وجود دارد ، در ارتباط باشید .

سامانه ثبت شرکت

البته ما حتی در ادامه و حتی بعد از چند سال از تاریخ ثبت شرکتتان باز هم کنارتان هستیم و هرگونه راهنمایی نیاز داشته باشید می توانید از خدمات مشاوره رایگان مجموعه ما استفاده کنید. با تکمیل این فرم با کلیک بر روی گام بعدی صفحه ی مربوط به اشخاص باز می شود. در ایام نه چندان دور (مثلا ۵ سال پیش) اگر شخصی می خواست شرکتی ثبت کند، میبایست به سازمان ثبت شرکتهای استان خود مراجعه می نمود، فرم های ثبت شرکت را دریافت می کرد و پس تکمیل فرم ها و فراهم کردن مدارک مورد نیاز آن را تسلیم اداره و پس پرداخت هزینه های قانونی ثبت شرکت ، منتظر می ماند تا مراحل ثبت شرکت یکی پس از دیگری توسط اداره انجام شود تا در نهایت شرکت به ثبت برسد. می توان اطلاعات را تایپ کرد و یا از نمونه ی متن های موجود در سیستم استفاده نمود. سامانه ثبت شرکتها را ایجاد کرد تا از این طریق ثبت و پیگیری پروسه کاری به صورت آنلاین میسر گردد و افراد در زمان کمتری تمام مراحل را طی کنند. در این سامانه به مانند سامانه مالکیت معنوی به صورت مرحله ای و با استعلام آنلاین از اداره مالیات و همچنین قوه قضائیه مجوز ثبت و تغییرات صادر می شود. This article has been created with GSA Content Generator Demoversion.

در این مرحله منتظر بررسی مدارک فیزیکی و هم محتوای سامانه ای اداره ثبت شرکتها می مانیم. زمانی که اوراق را به پست تحویل می دهید حدوداً ۲ روز کاری زمان می برد که اوراق به اداره ثبت شرکت ها برسد. کاری که در آخر و نهایتا متقاضی ثبت شرکت می بایست انجام دهد، چاپ و صدور آگهی تاسیس شرکت می باشد که آخرین مرحله جهت ثبت شرکت تلقی می شود . ما به شما خواهیم گفت چه نوع شرکتی تاسیس کنید که برای کسب و کار شما بهتر باشد و بهترین و مناسبترین زمینه فعالیت برای شما چیست؟ شما میتوانید جهت اطلاع بیشتر از نحوه سامانه ثبت شرکتها و همچنین مشاوره در زمینه های ثبت شرکت ، ثبت برند تجاری ، ثبت تغییرات شرکت و دیگر امور ثبتی ، با شماره ۰۲۱۸۸۸۸۸۸۲۲ تماس حاصل فرمایید. من جمله آنها راهنمای حقوقی ، راهنمای ورود اطلاعات در حوزه تعیین نام ، قوانین و ممنوعیت های بکار گیری از اسامی ، دستور العمل تعیین نام ، عناوین و اصطلاحات بیگانه ، آیین نامه های اجرایی ، اصلاحیه ها و در آخر لیستی از نام های رد شده و تایید شده در فرهنگ لغت های مورد تایید می باشد . پس از تایید مرحله اول توسط اداره ثبت شرکتها، ما کلیه صورتجلسات و اساسنامه و دیگر اوراق را از سامانه استخراج می نماییم.

پس از افتتاح حساب به مبلغ حداقل ۱۰۰ هزار تومان و امضای اوراق (کلیه صورتجلسات،اساسنامه، اظهارنامه و دیگر مدارک) توسط متقاضی و این باره اوراق را از طریق پست پیشتاز به اداره ثبت شرکتها ارسال فیزیکی می نماییم. رسید سپرده نقدی در بانک و یا اسناد مبنی بر مالکیت اگر مقداری از سرمایه به صورت غیر نقدی از جانب سهامداران تعهد شده باشد، که می بایست این رسیدها و اسناد به گواهی بانک مدکور رسیده و به همراه اظهارنامه به مرجع ثبت شرکت ها فرستاده شود . پیگیری امور مالیاتی و سایر مشاورههای کسب و کار، ثبت برند و برندسازی، تمامی خدمات مورد نیاز کسب وکارتان را به صورت جامع و کامل در اختیار شما قرار خواهیم داد. در گذشته امور مربوط به ثبت شرکت ها به صورت ابتدایی و دستی صورت می گرفته است . به گزارش ایسنا، بنابر اعلام والا نیک کیمیا، در این سامانه انجام تمامی امور ثبت شرکت برای همه افراد امکانپذیر میباشد. در هنگام تاسیس یک شرکت هم اطلاع و آگاهی از همه موارد انجام این کار اهمیت بسیار بالایی دارد.