راهنمای ثبت شرکت سهامی خاص ۱۴۰۰【راهنمای ویدیویی】️️

در صورت داشتن سهامدار خارجی برای اشخاص حقیقی ارائه کپی برابر پاسپورت و برای اشخاص حقوقی ارائه گواهی ثبت شرکت نزد مرجع ثبت شده حاوی آخرین وضعیت شرکت و همچنین ارائه اصل ترجمه وکالتنامه و اختیارنامه وکیل سهامدار خارجی ( اعم از حقیقی و حقوقی ) . مدارک هویتی شرکا به اضافه گواهی عدم سوء پیشینه اعضای هیئت مدیره و مدیر عامل اخذ می شود . کپی شناسنامه و کارت کلی برابر اصل شده تمامی اعضای هیئت مدیره و سهامداران و بازرسین در دفاتر اسناد رسمی و یا وکیل رسمی شرکت. در این قسمت روی گزینه اساسنامه پیشنهادی سامانه کلیک نمایید. حداقل سرمایه برای تشکیل شرکت سهامی خاص a hundred هزار تومان است.

هنگام ثبت باید ۳۵ درصد از سرمایه شرکت را در حسابی به نام خود شرکت قرار دهید. تعیین آغاز و پایان سال مالی شرکت و موعد تنظیم ترازنامه و حساب سود و زیان و تسلیم آن به بازرسان و به مجمع عمومی سالانه. البته این نکته فراموش نشود که برخی شرکت ها بخاطر نوع موضوع فعالیت، ثبت شرکت نیاز دارند تا تحصیلات مرتبط وجود داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سرمایه ثبتی شرکت و سرمایه ثبت شده شرکت می توانید با ثبت شرکت ایلیا تماس بگیرید. برای تشکیل جلسات هیات مدیره حضور بیش از نصف اعضاء لازم بوده و تصمیمات با اکثریت آرا حاضرین اتخاذ میگردد.

  • در این مطلب، شما را با نکات لازم برای ثبت شرکت سهامی خاص و مزایای انتخاب این نوع شرکت برای انجام فعالیت‌‌های تجاری آشنا کردیم.
  • شرکت ها و موسسات غیر تجاری در سامانه اینترنتی نیز به صورت اصولی قابل دسترسی هستند.
  • حال اگر موردی وجود داشته باشد که باعث اخطار گردد پرونده مجدد از سوی کارشناسان رفع نقص می شود.
  • ثبت افرا، تمامی خدمات مورد نیاز شما را مطابق آنچه انتظار دارید در اختیار شما قرار می‌دهد.

به عنوان مورد آخر، آورده غیر نقد شرکت و توضیح و مشخصات آن است که باید در اظهارنامه شرکت جهت اطلاع ذکر شود. میزان مبلغی که هر یک از موسسین متعهد به پرداخت آن شده اند به همراه نام بانک و شماره حسابی که وجوه پرداختی در آن واریز شده است باید در اظهارنامه شرکت ذکر شود. در اساسنامه بایستی نام شرکت و نوع فعالیت آن به طور کاملا صریح و آدرس شرکت مرکزی همراه با کد پستی دقیق و تمام شعب آن ( در صورت داشتن شعبه ) قید شود. ۲-تکمیل دو نسخه اساسنامه شرکت سهامی خاص که به امضای کلیه سهامداران رسیده باشد. تعیین میزان آورده غیرنقدی در شرکت‌های سهامی خاص با کارشناس رسمی دادگستری‌ست.

ثبت فردا

بازرسان شرکت به هیچ وجه نباید با اعضا هیئت مدیره شرکت نسبت فامیلی داشته باشند. برکناری مدیران در این حالت در اختیار شرکا یا سهامداران است و خود آنها نیز حق استعفا دارند. بله خدمات مجتمع ثبت آراکس می تواند در اسرع وقت نسبت به ثبت شرکت شما در تهران نیز اقدام نماید. کلیه اوراق و اسناد بهادار و تعهد آور شرکت از قبیل چک، سفته، بروات، قراردادها، عقود اسلامی با امضا ……………………… با مهر شرکت و کلیه نامه های عادی و اداری با امضاء ………………………………. این اساسنامه در sixty four ماده و eleven تبصره در جلسه مورخ ………………………………… به تصویب مجمع عمومی مؤسس رسید و ذیل تمام صفحات آن امضاء شد. تصویب ترازنامه از طرف مجمع عمومی برای هیأت مدیره به منزله مفاصای آن سال مالی خواهد بود.

مراحل ثبت آنلاین شرکت سهامی خاص

شرکت ها انواع مختلفی دارند بنابراین می بایست شرکتی به ثبت برسد که بر اساس هدف آن سازگار باشد. آیا خودمان میتوانیم ثبت شرکت نماییم؟امتیازات برای ثبت برند از دیگر موارد مهم است. بله کارشناسان ما با توجه به نیاز نوع شغل شما، شرکت مناسب رو برای ثبت معرفی می کنن. من یه تولیدی دارم در زمینه کودهای شیمیایی حالا میخوام کارمو گسترش بدم که بتونم با سازمان های دولتی هم فعالیت داشته باشیم.

مراحل تشکیل و ثبت شرکت سهامی

شرکت هایی که در زمینه واردات و صادرات و خرید و فروش فعالیت می کنند. تاسیس شرکت هایی که مربوط به فعالیت شبکه های مخابراتی و خدمات مخابراتی هستند. رئیس و نائب رئیس از بین اعضا در جلسه نخست توسط هیات مدیره مشخص می شوند. ما برای حل این مشکل بهترین کارشناسان را استخدام کرده و برای اعزام به محل شما برای مشاوره و عقد قرار داد آماده کرده ایم.