راهنمای ثبت درخواست انحلال اینترنتی شرکت

سامانه تخصصی ثبت شرکت کریم خان که شامل کارشناسان مجرب در زمینه های ثبت شرکت با مسئولیت محدود ، ثبت شرکت سهامی عام ، ثبت شرکت سهامی خاص ، اخذ کارت بازرگانی ، ثبت برند ، ثبت اختراعات ، ثبت تغییرات شرکت و ثبت انحلال شرکت آماده ارائه انواع خدمات به مشتریان خواهد بود همچنین سامانه ثبت شرکت کریمخان ضمن ارائه مشاوره رایگان به مدیران محترم ، نهایت سعی خود را در راستای جلب رضایت آن ها نموده و تمامی خدمات ثبت شرکت در ایران را در کمترین زمان و به صورت آنلاین در اختیار مشتریان قرار می دهد.ثبت شرکت کریم خان در طی روند اخذ کلیه مجوزهای لازم برای یک شرکت مشتریان را همراهی نموده و در تمامی امور جهت به ثبت رسیدن شرکت و ثبت برند متقاضیان را یاری می نماید. به لحاظ عامیانه شرکت همان شراکت و شریک شدن دو یا چند نفر می باشد. بعد از آن سال مالی مد نظر را مشخص می کنید و بعد از آن شخص متقاضی اخذ پلمپ دفاتر می بایست مشخصات خود را تکمیل کند. جهت اخذ مشاوره رایگان از موسسه ثبت شرکت کریمخان با شماره ۰۲۱۸۷۱۴۶ تماس حاصل فرمایید. و حتما باید تحت عنوان شرکت یا شخصیت حقوقی شرکت کنند. This data was generated with GSA Content Generator Demoversion!

سامانه ثبت شرکت

تشکیلات و موسسات مزبور می توانند عناوینی از قبیل انجمن، کانون یا بنگاه و امثال آن اختیار نمایند ولی اتخاذ عناوینی که اختصاص به تشکیلات دولتی و کشوری دارد از طرف موسسات مزبور ممکن نخواهد بود. موسسه غیر تجارتی، به کلیه تشکیلات و موسساتی اطلاق میشود که برای مقاصد غیر تجارتی از قبیل امور علمی یا ادبی یا امور خیریه و امثال آن تشکیل شده است، اعم از آنکه موسسین و تشکیل دهندگان قصد انتفاع داشته یا نداشته باشند. طبق قانون تجارت ثبت شرکت ها میتوان گفت که شرکت تجاری عبارت است اجتماع دو یا چند نفر (حقیقی یا حقوقی) به منظور انجام عملیات تجاری و کسب سود توانایی های شرکا را اعم از سرمایه تخصص و ارتباطات در کنار یکدیکر قرار دهند که مجموع این توانایی ها در کنار هم می بایست تحت قوانین مشخصی با عقد قراردادی بین این کسان صورت پذیرد. در این نوع شرکت ها هر یک از شرکاء به میزان سهامشان در شرکت مسئولیت دارند. روزنامه رسمی جزء اصلی ترین اوراق شما میباشد به این معنی که شما برای هر کاری ( عقد قرارداد با شرکتها ، افتتاح حساب و…..) اولین مدرکی که از شما درخواست میکنند روزنامه رسمی میباشد.

ها به صورت حقیقی و حقوقی انجام می گیرد.

حال که دانستیم ثبت شرکت، هزینه ثابت و مشخصی ندارد، به این نکته هم می بایست اشاره نماییم که بخش زیادی از هزینه های ثبت کردن شرکت مربوط می شود به پرداخت مقدار مشخصی پول به اداره ها و همچنین درج آگهی در روزنامه رسمی کشور و الباقی هزینه ثبت شرکت، کارمزد موسسه ای است که شرکت در خواستی شما را ثبت کرده است . شرکت …………….. به شماره ثبتی … عدم ثبت شرکت برابر با غیر مجاز بودن آن شرکت می باشد. داشتن سوء پیشینه اعضاء شرکت باعث عدم تاسیس شرکت شما خواهد شد ، در زمان تایید نام شرکت شما باید حداقل ۳۵% سرمایه اولیه شرکت که در اساسنامه قید شده است را در بانک بلوکه کرده و مدارک آن را به اداره ثبت شرکتها ارسال نمایید. در شرکت تجاری اشخاص سرمایه می­آورند که هم میتواند نقدی باشد و هم غیرنقدی همچنین ثبت شرکت ها به صورت حقیقی و حقوقی انجام می گیرد. ثبت طرح صنعتی : یکی از تخصصهای ما ثبت طرح های صنعتی و ایده و اختراع می باشد. هزینه ثبت این نوع شرکت نیز بستگی به سرمایه اولیه شرکت شما داشته و همچنین تعداد خط های روزنامه رسمی دارد به این صورت که هرقدر تعداد کلمات موضوع فعالت بیشتر باشد به نسبت آن هزینه روزنامه رسمی افزایش میابد،در این نوع شرکت پس از تایید کارشناس نیازی به پرداخت روزنامه کثیر الانتشار ندارید و هزین اتاق بازرگانی دریافت نمیگردد ، فقط پس از دریافت اوراق اصلی شرکت حتما روزنامه رسمی باید پرداخت گردد.

Post has been generated by GSA Content Generator Demoversion.

واحـد ثبتـی اداره ثبت شرکت، محلی است که شرکت باید در آنجا ثبت شود. سـایر اطلاعـات شـامل شـماره ملـی متقاضی، نام متقاضی، نام خانوادگی متقاضی و شماره همراه متقاضـی است. اگر گزینه ایرانی انتخاب شود باید حتماً شماره ملی شخص وارد شود و در صـورتی کـه غیـر ایرانی انتخاب شود باید شماره گذرنامـه وارد اطلاعـات شـود. زمان تاسیس شرکت شناسه ملی شرکت شما به اداره مالیاتی مربوطه ارسال میگردد و حتما برای دریافت کد اقتصادی باید اقدام نمایید در غیر این صورت مشمول جرایم مالیاتی خواهید شد ، تمامی شرکتها پس از تاسیس موظف به دریافت کد اقتصادی خود جهت فعالیت خود میباشند. کارشناسان اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری مدارک ارسالی متقاضیان را بررسی نموده و در صورت نبودن نقص در مدارک و محتوای سامانه ای، آن اداره پیش نویس تاسیس شرکت را از طریق سامانه صادر می نماید.و نسبت به تخصیص شماره ثبت و شناسه ملی به شرکت تقاضا شده اقدام نمایند. بحث جلب اعتماد اشخاص ثالث نیز دلیل دیگری است که لزوم ثبت شرکت را توجیه می کند؛ با این توضیح که، اشخاص ثالث تنها در صورتی حاضر به برقراری روابط مالی با یک شرکت و انجام معاملات با آن بوده که از وجود هویت قانونی آن شرکت مطمئن شوند که اثبات این هویت قانونی جز با ثبت شرکت امکاان پذیر نمی باشد.