راهنمای ثبت اینترنتی شرکت

ثبت شرکت پایدار یکی از موسسات حقوقی کشور است که خدمات ثبت شرکت را همانند سایت ثبت شرکت ها به صورت آنلاین برای شما انجام میدهد. برای ثبت شرکت همواره نیاز به سامانه ای است تا آن را به صورت آنلاین برای ما انجام دهد. این روش ،روشی آسان، مطمئن ،کم هزینه است که در وقت متقاضیان نیز صرفه جویی می شود و متقاضیان هم به این روش ،اشتیاق بیشتری نسبت به سایر روش های حضوری پیشین از خود نشان می دهند.همان طور که گفته شد،این در حالی است که قبل از این، شخص متقاضی می بایست در طول ساعات اداری تمام توان خود را به کار می برد تا بتواند به اداره ی ثبت شرکت ها مراجعه کند و مدارک خود را تحویل دهد.اما امروزه بدون مراجعه ی حضوری به سازمان، تنها بوسیله ی ارسال مدارک از طریق پست، علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه ی متقاضیان، کاهش اتلاف سوخت و انرژی نیز میسر می شود وارایه ی خدمات برای متقاضیان تسهیل می گردد. هر کدام از انواع شرکت ها برای به ثبت رسیدن نیازمند شرایط مجزا و قابل اطمینان میباشد. Article has been generated by GSA Content Generator DEMO.

ثبت شرکت در تهران

از این رو هزینه ثبت شرکت به طور کلی به موضوعات و موارد مختلفی بستگی دارد که هر کدام از این موارد می تواند در تغییر هزینه ثبتی تاثیر گذار باشد . این را هم بخوانید : ثبت شرکت چند منظوره چه شرایط و مراحلی دارد؟ در شرکت سهامی عام حداقل سهامدار باید ۵ نفر به همراه ۲ نفر بازرس اصلی و علی البدل طبق شرایط قانون تجارت باشد . به عنوان مثال تعداد شرکا در شرکت با مسئولیت محدود باید حداقل ۲ نفر باشد، در صورتیکه تعداد سهامداران در شرکت سهامی خاص کمتر از ۳ نفر نباید باشد و همچنین به ۲ نفر بازرس نیز نیاز می باشد. تاریخ تاسیس این سازمان دولیتی (اداره ثبت شرکتها) به تصویب قانونی با عنوان ثبت شرکتها بر ثبت شرکت در تهران می گردد. به عنوان مثال یک شخص در شرکت می تواند به مدت دو سال مدیر عامل باشد علاوه بر اینکه عضو هیات مدیره شرکت نیز می باشد. لازم به تذکر است که امر تعیین نام، فقط در تهران انجام میشود و شرکتهایی که در سایر شهرها ثبت میشوند؛ نیز جهت تعیین نام به تهران معرفی میشوند. در شرح فعالیت نیز اگر در رابطه با موضوع فعالیت نیاز به توضیح باشد توضیحات لازم را وارد نمایید.

هر نوع قراری بین اعضا برای مدیریت مجموعه نیز باید در این تفاهمنامه قید شود. گفتنی است که برای رسمیت یافتن این جلسات، حضور دستکم نیمی از اعضا الزامی است. حضور مشاورین حقوقی ثبت شرکت در این مرحله برای شما ضروری است. پرسنل اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس، اداره ثبت شرکتها و ادارات مناطق پنجگانه شیراز با حضور در سالن ورزشی امام حسن مجتبی (ع) دوز اول واکسن کرونا را دریافت نمودند. کافیست متقاضیان با ورود به سامانه ی ثبت شرکت ها، فرم مربوطه را تکمیل کنند.متقاضیان می توانند پس از ورود اطلاعات در سامانه ی اینترنتی و دریافت کد رهگیری ،بدون نیاز به مراجعه ی حضوری به اداره ی ثبت ،تصمیمات اخذ شده را دنبال نموده و از محتوای آن مطلع شوند. در صورت کامل بودن مدارک تقدیمی، کارشناس ادارهی ثبت شرکتها اقدام به تهیهی پیشنویس آگهی ثبت نموده و به متقاضیان ثبت یا یکی از شرکا یا وکیل رسمی شرکت تحویل میشود.

سامانه ثبت شرکت

در این نوع شرکتها مسئولیت شرکا در مقابل بدهیهای شرکت، محدود به سرمایهای است که در شرکت دارند. در ایام نه چندان دور (مثلا ۴ سال پیش) اگر شخصی می خواست شرکتی ثبت کند، میبایست به سازمان ثبت شرکتهای استان خود مراجعه می نمود، فرم های ثبت شرکت را دریافت می کرد و پس تکمیل فرم ها و فراهم کردن مدارک مورد نیاز آن را تسلیم اداره و پس پرداخت هزینه های قانونی ثبت شرکت ، منتظر می ماند تا مراحل ثبت شرکت یکی پس از دیگری توسط اداره انجام شود تا در نهایت شرکت به ثبت برسد. فرآیند سریع و ویژه ثبت انواع شرکت ها در کشور تقریبا یکسان است. لازم به ذکر است که این مدارک برای ثبت تمام شرکت های تجاری تقریبا یکسان می باشد. مدارک شناسایی اعضا، گواهی و مجوز های لازم ( در صورتی که موضوع فعالیت شرکت نیاز به مجوز داشته باشد) می باشد . در صورت نیاز به ثبت شرکت و تنظیم صورتجلسات و تغییرات شرکت میتوانید قبل از هر اقدام با موسسه حقوقی ثبت پایدار با برند تجاری ثبت پایدار ارتباط برقرار کرده و مشاوره رایگان دریافت نمایید. با مراجعه به صفحه درخواست ثبت شرکت از مشاوره تلفنی رایگان پایدار بهره مند شوید.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از ثبت شرکت ها دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.