راهنمای ثبت اینترنتی شرکت در سامانه اداره【 ویدیو کامل 】

انتخاب گزینه سرمایه نقدی شرکت در مسولیت محدود ( حداقل صد هزار تومان) و مشخص کردن تعداد و ارزش سهم برای شرکت سهامی خاص. با سلام الان متاسفانه نمی تونین برای تغییر شرکت ها به هم اقدام کنین. پس از وارد شدن در سامانه، درج نمودن حداقل یکی از سه قلم اطلاعاتی ذیل الزامی است. لازم به ذکر است اظهارنامه دفتر ثبت تجارتی یکی از مدارک اصلی جهت اخذ کارت بازرگانی حقیقی و چه حقوقی است . در شرکت های تضامنی و شرکت مختلط علاوه بر نکات فوق باید اسم تمام شرکای ضامن نیز منتشر شود. نوع شخصیت حقوقی یا شرکتی را که قصد ثبت آن را دارید انتخاب نموده و دکمه ادامه را بزنید.

در جهت ثبت فعالیتهای تجاری و بدست آورن شخصیت حقوقی در تهران ملزم است که متقاضیان ثبت خود را در اداره ثبت شرکتها و در شهرستانها در اداره ثبت اصلی آن انجام دهند . در این مرحله باید اظهارنامه ثبت شرکت که امضا شده است و اسناد کپی برابر اصل شده را به اداره ثبت شرکتها ارائه داد. در صفحه آگهی های قانونی می توان یکی از فیلدهای خالی مانند نام شخصیت حقوقی و یا شماره ثبت شرکت ثبت شرکت و یا شناسه ملی شرکت را درج نمود تا روزنامه های تاسیس و تغییرات شرکت مورد نظر را مشاهده نمایید. ثبت شرکت دارای انواع مختلفی است که هرکدام از آن ها، مزایا و معایب خاص خود را دارند. همچنین شرایط افراد متقاضی در انتخاب یکی از انواع ثبت شرکت ها تاثیرگذار هستند. بنابراین باید دقت داشته باشید که روشی را انتخاب کنید که برای کسب و کار شما مناسب باشد.

کابل برگردان مخابرات

امروزه دسترسی به اطلاعات مالی شفاف، قابل مقایسه و قابل ‌اتکاء، به منظور پاسخگویی به واحدها و سازمان‌های درون سازمانی و برون سازمانی و تصمیم‌گیری‌های اقتصادی آگاهانه، از مهم‌ترین عوامل توسعه و رشد اقتصادی در بخش خصوصی و دولتی به شمار می‌رود. از طرف دیگر صاحبان سرمایه، اعتباردهندگان، دولت و دیگر استفاده‌کنندگان، برای تصمیم‌گیری در زمینه‌ی سرمایه‌گذاری، نگهداری سهام، اعطای وام، ارزیابی عملکرد مدیران و دیگر تصمیمات اقتصادی مهم به اطلاعات مالی معتبر، مربوط و قابل فهم نیاز دارند. علاوه بر این، با توجه به پیشرفت‌های صورت گرفته در تمامی زمینه‌ها، امروزه نیاز به مشاوران متخصص در تمامی شرکت‌ها و سازمان‌ها احساس می‌شود.

سامانه irsherkat.ssaa.ir

در اینجا یادآور می‌شویم در صورتیکه از امکانات اینترنتی استفاده کنید، از قابلیت‌های سودمندی برخوردار میشوید. با ثبت نام اینترنتی شما میتوانید سایر پیگیری ها را هم از همین طریق انجام دهید، ‌پرسش‌ ها را بپرسید وپاسخ را دریافت کنید، بدون اینکه نیاز به مراجعه حضوری داشته باشید. خبرگزاری میزان – اگر می‌خواهید شرکت خود را ثبت کنید باید شناسه ملی داشته باشید.

با آسان ثبت به آسانی و با سرعت ، شرکت یا برند خود را ثبت کنید و تمامی کار های ثبتی خود را به متخصصین مجرب بسپارید. هر آگهی ثبتی پس از صدور و دریافت از اداره ثبت الزاما بایستی در یکی از روزنامه های کثیرالانتشار به چاپ برسد. آخرین اقدام مورد نیاز برای ثبت شرکت ، تحریر و صدور آگهی تاسیس شرکت می باشد .

تغییر ساعت پیش گشایش بازار

اگر می‌خواهید شرکت خود را ثبت کنید باید شناسه ملی داشته باشید. بعد از اینکه افزایش سرمایه شرکت در مجمع فوق العاده به تصویب رسید، تغییرات اعمال شده در روزنامه کثیرالانتشاری که به عنوان روزنامه رسمی شرکت انتخاب شده، منتشر می‌شود. موسسه حقوقی ثبت پایتخت با سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت در تهران و ثبت برند در تهران پاسخگوی کلیه سوالات شما فعالان اقتصادی خواهد بود. سپس با کلیک بر روی گام بعدی وارد صفحه ی اظهارنامه می شوید. می توان اطلاعات را تایپ کرد و یا از نمونه ی متن های موجود در سیستم استفاده نمود.

  • در این صفحه بر روی سربرگ تاسیس شخصیت حقوقی کلیک کرده و گزینه پذیرش درخواست تاسیس شخصیت حقوقی را فعال نمایید.
  • هر دفعه پنج نام پیشنهادی را می سامانه ثبت شرکت توان ارسال نمود.
  • _ وارد کردن شماره ملی در صورت ایرانی بودن و شماره گذرنامه در صورت غیر ایرانی بودن.
  • طبق قانون تجارت ، شرکت ها بایستی هر سال درصدی از سود شرکت را نزد خود نگه دارند.

بنابراین متقاضی باید دقت کند که کلیه اطلاعات را به طور دقیق در فرمها درج کرده باشد. چنانچه اعضای شرکت جزو سهامداران شخصی حقوقی باشند (اصل و کپی آگهی تاًسیس، روزنامه رسمی براساس آخرین تغییرات، کپی شناسنامه و کارت ملی ارائه اصل و کپی ثبت شرکت و ترجمه آن) و اگر فرد سهامدار خارجی شخصی حقیقی باشد، ارائه اصل و کپی پاسپورت و ترجمه آن الزامی است. ضمناً هیئت مدیره تعهد نموده که کلیه برگه های سهام با نام شرکت ابطال و به جای آن سهام بی نام صادر گردید و در اختیار سهامداران قرار گرفت. نام سهامداران حاضر در مجمع و تعداد سهام آنها در یک لیست نوشته و به امضاء آنها برسد و هیات رئیسه مجمع صحت آن را تأیید و به همراه صورتجلسه تحویل اداره پست شود. یک نسخه از صورتجلسه مذکور تحویل دارایی مربوطه برای محاسبه و تعیین مالیات بر نقل و انتقال شود و پس از واریز مالیات برگ مفاصا حساب مالیات بر نقل و انتقال بهمراه صورتجلسه ظرف مدت سه روز تحویل اداره پست شود و سپس بارکدپستی در سیستم درج گردد. برای مشاوره و تهیه و تنظیم صورتجلسات تغییرات خود با ما تماس بگیرید،ثبت نارین راهنمای شما در تمامی مراحل ثبت و تغییرات شرکت.

در بخش اطلاعات عمومی شخصیت حقوقی سایت سازمان ثبت اسناد و املاک ، کاربران سایت می توانند با استفاده از شناسه ملی شرکت، به اطلاعات مربوط به آن شرکت دسترسی پیدا کنند. شایان ذکر است دفتر مذکور، قانونی است و به امضای نماینده ی دادستان محل رسیده است. لذا متقاضی پیش نویس را نزد مسئول دفتر برده و مسئول دفتر شروع به ثبت شرکتنامه و پیش نویس آگهی تاسیس شرکت در دفتر ثبت شرکت ها می نماید. کارت شناسایی متقاضیان را اخذ می کند و آن را با مشخصات مندرج در شرکتنامه تطبیق می دهد. متقاضیان در این قسمت از مراحل ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت‌ها باید مدیران، اعضای هیئت مدیره و افراد کلیدی شرکت را مشخص کنند.

برای انجام ثبت تغییرات از نوع افزایش سرمایه ابتدا بایستی اطلاعاتی در زمینه راههای افزایش سرمایه داشته باشید. مشخص کردن شناسه ملی و شماره تلفن ثابت و کد سامانه ثبت شرکت پستی برای اشخاص حقوقی ضروری است. باید توجه کنید که تمام پیامک‌های مربوط به مراحل انجام کار به شماره تلفن همراه وارد شده در این قسمت ارسال خواهد شد.

طرح ۵ در ۵

برای انجام هرگونه فعالیت تجاری و غیر تجاری منظم و سازماندهی شده می توان از طریق ثبت یک شرکت و یا موسسه اقدام نمود و از مزایایی که قانون برای شرکتهای ثبت شده در نظر گرفته شده است استفاده نمود. بهترین روش برای انجام فعالیتهای سود آور گسترده، عظیم و سازماندهی شده با هدف پیشرفت و رسیدن به مدارج بالاتر و اهداف بزرگتر، ثبت یک شرکت و پیشبرد اهداف از طریق فعالیت ذیل عنوان شرکت ثبت شده است. قابل ذکر است، علاوه بر ثبت شرکت، خلاصه شرکتنامه و منضمات آن نیز باید انتشار پیدا کند (ماده ی ١٩٧ ق.ت).

anonymous