ثبت شرکت 🥇سامانه آنلاین ثبت فوری شرکت [مشاوره رایگان]

در شرکت سهامی خاص، هر یک از اعضا فقط به میزان سرمایهای که با خود میآورند مسئولیت قانونی دارند. بنابراین با افزایش هر یک از این موارد، این عدد نیز اندکی بیشتر میشود. نوعی از شرکت میباشد که حد اقل با دو نفر اعضاء و به صورت نامحدود قابل تاسیس میباشد که نیاز به بلوکه کردن سرمایه اولیه در بانک نیز ندارد،برای این نوع شرکت باید ابتدا نامهای اصیل فارسی و خاص و همچنین موضوع فعالیت مرتبط با کاری که میخواهید انجام دهید انتخاب نمایید ، اعضاء نباید سوء پیشینه و سابقه کیفری داشته باشند در این صورت نمیتوانند شرکت خود را به تاسیس کنند. اگر شما از قوانین مالیاتی با خبر نیستید با مشاوره مالیاتی با افراد متخصص مثل همکاران ما می توانید بدون نگرانی کسب و کار خود را ادامه دهید. البته در هنگام انتخاب یک شرکت برای ارائه خدمات غیر حضوری، باید دقت بیشتری به خرج دهید. Content was created by GSA Content Generator Demoversion.

را ارائه نمود .

البته این سهمها را نمیتوان در بورس اوراق بهادار ارائه داد و فقط بین افراد خرید و فروش میشوند. اظهارنامه ثبت شرکت جزو اوراق بهادار محسوب میشود و باید آن را از اداره ثبت شرکتها تهیه کرد. اداره ثبت شرکتها به برخی موسسات ثبتی مجاز مانند آسانثبت امکان ثبت آنلاین شرکت سهامی خاص را داده است. پرداخت الکترونیک : امکان پرداخت الکترونیک هزینه حق الثبت تاسیس و هزینه تعیین نام از طریق درگاه پرداخت اینترنتی بدون مراجعه متقاضی به اداره ثبت شرکتها راه اندازی و در استان قزوین پایلوت شده است. در این مقاله به طور کامل تمام مراحل ثبت شرکت سهامی خاص در سامانه ثبت شرکتها را از ابتدا تا انتها به زبان ساده توضیح دادهایم. مراحل ثبت شرکت سهامی خاص در ایران سادهتر از دیگر انواع کمپانیها است. ثبت شرکت رسمی با مشاوره از متخصصین و کارشناسان ثبت و از طریق سامانه ثبت شرکتها انجام می شود .سامانه جدید اینترنتی برای امور درخواست و پیگیری ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری وجود دارد که می توان از این طریق بسیاری از مراحل را به سادگی انجام داد و درخواست ها و مدارک لازم برای درخواست ثبت شرکت را ارائه نمود . به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، سامانه ثبت شرکت نیک، سامانه ثبت هوشمند ارائه کننده خدمات ثبت شرکت، ثبت برند و علامت تجاری، ثبت تغییرات شرکت نظیر ورود و خرج شرکا و انحلال شرکت، ثبت اختراع و تمامی امور ثبتی در ایران میباشد.

برای تمامی شرکت های سهامی خاص و مسئولیت محدود، هزینه انحلال شرکت سهامی خاص و مسئولیت محدود با اختلاف کمی یکسان بوده و کمی بالاتر از هزینه ثبت یک صورتجلسه تغییرات می باشد. لازم است متن صورتجلسه را عینا وارد نمایید . لازم به ذکر است که در شرکت با مسئولیت محدود اگر شرکایی که مالک بیش از نیمی از سرمایه شرکت هستند؛ تصمیم بر انحلال بگیرند؛ دیگر موافقت مابقی شرکا ضرورت ندارد. یکی از مهمترین مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت سهامی خاص، اساسنامه است. مخارج پست مدارک و آگهیهای رسمی جزو این موارد هستند. مشخص کردن سمت امضا کننده دفتر که آیا از مدیران است یا شرکاء یا سهامداران یا وکیل رسمی وسپس کلیک بر روی کلید گام بعدی. در واقع دفتر ثبت تجارتی ، دفتری است که از طریق آن می توان برای شناسایی تجار مقیم یک محدوده خاص جغرافیایی استفاده نمود. متقاضی ثبت شرکت از طریق سامانه اینترنتی بعد از این که اطلاعات درخواستی در سامانه ثبت شرکت ها را تکمیل نمود می بایست مدرک اصلی صورت جلسات تنظیمی به علاوه ضمائم آن را از طریق پست سفارشی به آدرس ذکر شده در تأییدیه پذیرش ارسال نماید .

ها، باید منتظر تأیید آنها بود.

۳- پس از امضا صورتجلسه انحلال، مدارک لازم که در زیر گفته می شود و همراه با صورتجلسه امضا شده باید از طریق باداره پست به اداره ثبت شرکت­ها تحویل داده شود. توجه داشته باشید که ارسال مدارک تنها از طریق پست و بدون نیاز به مراجعه حضوری می باشد . پس از فرستادن مدارک مورد نیاز به اداره ثبت شرکتها، باید منتظر تأیید آنها بود. کارشناسان این اداره تمام مدارک ارسالی را با دقت بررسی میکنند و آنها را با قوانین شرکت سهامی خاص تطبیق میدهند. در قوانین تجارت بیان شده که این شرکت ها باید انحلال خود را به اداره ثبت شرکتها و عموم مردم اعلام نمایند ( درج در روزنامه رسمی کشور ) و در مدت معینی باید امور ناقص شرکت را تکمیل کنند در این مقاله به نحوه تصفیه شرکت بعد از انحلال نیز خواهیم پرداخت. پس از آن با استفاده از کد ثبت شده شرکت می توانید یک آگهی نیز در روزنامه رسمی به چاپ برسانید. اگر کاستی یا نقصی در آنها نباشد، آگهی تاسیس شرکت صادر میشود که باید در روزنامه رسمی و روزنامه کثیرالانتشار به اطلاع عموم مردم برسد. Article has been generated with GSA Content Generator Demoversion.