ثبت شرکت – ویرگول

به این نکته دقت داشته باشید که در هنگام تاسیس یک شرکت زمان یکی از مهم ترین فاکتورها است، یعنی هر چه در زمان کمتری کارهای ثبتی خود را انجام دهید، زودتر می توانید فعالیت های خود را شروع کنید و سود شما هم بیشتر خواهد بود. نکته : در صورتی که شرکت چند نماینده مستقل در ایران داشته باشد، باید یک نسخه از این گواهی در اختیار هر یک باشد. نکته : کلیه اوراق و اسناد گفته شده باید به زبان فارسی یا یک نسخه ترجمه فارسی تهیه شده باشند . البته این نکته را هم فراموش نکنید که در بعضی از موارد شاهد تغییراتی در این مدارک هستیم، زیرا به هر حال عنوان فعالیت هر شرکت با دیگری تفاوت هایی دارد و به همین دلیل گاهی مدارک هم با یکدیگر متفاوت هستند. با توجه به شرایطی که در مطالب بالا به آن اشاره داشتیم، به سادگی می توان به این نکته پی برد که چرا برای ثبت شرکت در قم این دو نوع شرکت طرفداران بیشتری نسبت به انواع دیگر شرکت دارند. چه مدارکی برای ثبت شرکت خارجی نیاز است ؟ ۸) در گام نهایی باید برای نوبت دوم آگهی روزنامه آماده شوید و دیگر شرکت شما به طور قانونی و به طور کامل به ثبت رسیده است و می توانید فعالیت های خود را شروع کنید.

ها بر می گردد.

استفاده از اسامی چند سیلابی برای ثبت بلامانع است. اداره ثبت شرکتها در کرج نیز زیر نظر سازمان ثبت اسناد و املاک است و این سازمان نیز یکی از سازمانهای زیرمجموعه قوه قضاییه ایران است. تاریخ تاسیس این سازمان دولیتی (اداره ثبت شرکتها) به تصویب قانونی با عنوان ثبت شرکتها بر می گردد. اول اینکه : با مراجعه به سازمان سرمایه گذاری و دادن مدارک لازم به هیئت وزیران و اخذ مجوز از آن ها، طبق قانون حمایت سرمایه های خارجی تصویب شده در آذرماه سال ۱۳۳۴، شروع به سرمایه گذاری کند. در صورتی که شخصیت حقوقی یک شرکت خارجی در ایران شناخته و مشغول فعالیت تجاری شود، حتما باید در کشور اصلی نیز به عنوان یک شرکت قانونی شناخته شود . حداقل ۱۰۰ هزار تومان به عنوان سرمایه اولیه نیاز خواهید داشت. حداقل ۱۰۰ هزار تومان به عنوان سرمایه اولیه نیاز دارید. در این حالت باید حداقل دو نفر به عنوان شریک در کنار هم حضور داشته باشند. از آن جا که در ایران ۷ نوع شرکت وجود دارد و ما هم در این مطلب فرصت کافی برای تشریح شرایط هر ۷ نوع شرکت را نداریم، به شرح شرایط دو نوع شرکت پرطرفدار می پردازیم. Content has been created by GSA Content Generator DEMO.

آیا داشتن آدرس اداری برای ثبت اجباری است؟ اسم ، آدرس و مشخصات شخص یا اشخاصی که ساکن ایران هستند و صلاحت دریافت کلیه ابلاغات شرکت را دارند. مدارک مورد نیاز اعم از تصمیم در مورد انتخاب نام شرکت (۵ انتخاب)، موضوع و فعالیت شرکت، آدرس و محل شرکت (همراه با کدپستی) و سرمایه اولیه را فراهم کنید. اگر تا پایان این قسمت با ما همراه باشید، به خوبی متوجه می شوید که برای انتخاب یک نام باید به چه فاکتورهایی توجه داشته باشید. ثبت نام درخواستی: پس از تعیین اولویت نام، اضافه کردن نام درخواستی و وارد کردن توضیحات متقاضی (درصورت لزوم) باید آن نام را ثبت کنید تا در قسمت پایین فرم نمایش داده شود؛ برای انجام این کار باید بر روی گزینه “ثبت نام درخواستی” کلیک کنید. امر تصفیه یکی از مسائل ضروری و مهم شرکت است که باید توسط متخصصان و مدیران تصفیه صورت گیرد نام مدیر تصفیه باید در اساسنامه شرکت ذکر شود. نام اشخاصی که نماینده یا نمایندگان مستقل شرکت هستند. بر اساس قانون، در صورتی که کشور متبوع شرکت خارجی اجازه فعالیت شرکت های ایرانی و ثبت نمایندگی یا شعبه را به آن ها بدهد، آن شرکت های خارجی نیز می توانند در ایران فعالیت داشته باشند.

اگر صورت جلسه ارسالی شما رد شود در این حالت دلایل رد صورت جلسه نیز با ابلاغیه به شما اعلام خواهد شد تا صورت جلسه جدید را ارسال نمایید . تاریخ پایان اعتبار سمت با توجه به تاریخ شروع سمت مشخص می شود.وضعیت حق امضا نیز تعیین می کند که شخص جز افراد دارای حق امضا در شرکت است یا خیر. اعتبار هیات مدیره شرکت سهامی خاص ۲ سال خورشیدی و بازرسین ۱ سال مالیاتی می باشد و پس از انقضاء باید تمدید و یا تعویض شوند (یعنی در کل حداقل ۳ عضو و ۲ بازرس برای ثبت شرکت سهامی خاص نیاز می باشد). طبق ماده قانون ۴ آیین نامه اجرایی قانون حمایت از سرمایه گذار خارجی در کشور، اتباع خارجی برای میزان مشارکت و درصد سهام در شرکت محدودیتی ندارند و سرمایه گذار خارجی اعم از حقیقی یا حقوقی ؛ میتواند مالک۱۰۰ درصد سهام شرکت باشد. تعهد به تحویل یک نسخه از آخرین بیلان شرکت به دایره ثبت شرکتها ، در صورتیکه بیلان گفته شده مطابق فقره ششم این ماده انتشار باشد.