ثبت شرکت فوری با هزینه کم ، شرایط مدارک و هزینه ثبت شرکت سال ۱۴۰۰

این موضوعات در بیست و هفت جدول تنظیم شده‌اند و در اختیار متقاضیان قرار گرفته‌اند. موضوع فعالیت شرکت باید صریح باشد و در تعیین موضوع شرکت نمی‌توان از عبارت‌هایی مانند «هر گونه فعالیت مجاز» استفاده کرد. همچنین ثبت موضوع فعالیت شرکت در اداره کل ثبت شرکت‌ها به معنای اخذ مجوز و صدور پروانه فعالیت نیست و برای گرفتن این مجوزها باید به مراجع مرتبط با آن کسب‌وکارها رجوع کرد. فرایند گزینش با نظر تمامی اعضا انجام می‌شود و دامنه فعالیت شرکت را روشن می‌سازد. شرکت‌نامه رکن اساسی شرکت‌های با مسئولیت محدود، تضامنی، نسبی و مختلط‌غیرسهامی است. نام شرکت، مشخصات مدیران و بازرسان آن، نوع شرکت، مدت زمان شرکت، محل موسسه، میزان سرمایه، سهم هر یک از شرکا و بسیاری موارد دیگر در این سند درج می‌شوند.

ثبت شرکت

می توانید به مقالات راهنمای انتخاب نام و موضوع فعالیت شرکت مراجعه نمایید. سپس با مراجعه به پایگاه اینترنتی اداره ثبت شرکتها می توانید کلیه تقاضاهای مربوط به ثبت تاسیس را انجام دهید. برای انجام هر یک از مراحل نیاز به یک راهنمای کاربلد ثبتی دارید. ما در این سایت سعی داریم تا با جزییات کامل تمامی این مراحل را آموزش دهیم. برای اینکه بتوانید شخصا شرکت ثبت کنید با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

فعالیت شرکت های پیمانکاری در غالب قراردادهای اجرایی در زمینه ی ساخت و نظارت بر پیمانکار می باشد اما شرکت های مشاور در زمینه ی طراحی و نظارت بر ساخت فعالیت می کنند و واسطه ی پیمانکار و کارفرما هستند. مهمترین نکته برای رتبه بندی شرکت های پیمانکاری تعداد نیروی فنی و مهندسی حاضر در اعضای هیئت مدیره، رزومه کاری فراهم آمده وتوان مالی می باشد اما در اعطای رتبه به شرکت های مشاور علاوه بر نیروی فنی و مهندسی،امکانات فنی و نرم افزاری آن شرکت نیز مورد سنجش قرار می گیرد. برای شرکت های پیمانکاری، رتبه بندی شرکت ها در ۱۱ رشته معرفی شده و در پایه های ۱ و ۲ و ۳ و ۴ و ۵ تعریف می شود و شرکت های مهندسی مشاور در ۳ پایه رتبه بندی می شوند. آیا امکان ثبت شرکت با دفتر کار مجازی هم وجود دارد؟ یعنی از خدماتی که برخی سایت ها برای ارائه فضای کار ارائه میکنن استفاده کنیم بدون اینکه خودمون در دفتر حضور داشته باشیم.

موضوعات نیازمند اخذ مجوز، گستره وسیعی دارند که برای https://vanak.ir/ باید از آن‌ها اطلاع پیدا کنید. بنابراین، مدیر از بین شرکا و یا خارج از شرکت، انتخاب می شود و تمامی برنامه ها و امور شرکت و شرکا را در دست دارد. جهت ثبت شرکت نسبی، تنظیم شرکت نامه، اساسنامه و تعیین میزان سرمایه نقدی و غیر نقدی شرکا ضروری می باشد.

روند دریافت سوابق بیمه تامین اجتماعی افراد امتیازآور

تعیین نام در کنار دیگر مواردی چون تعدادافراد هیات مدیره، هزینه های روزنامه رسمی، مقدار سرمایه اولیه، حجم موضوعی که در اساس نامه درج شده و برخی موارد دیگر، بر هزینه ثبت شرکت موثر است. ثبت شرکت، به شرکت اعتبار می‌بخشد و تمایل بیشتری برای همکاری با شرکت را به وجود می‌آورد. در واقع، هر گاه شرکت به ثبت برسد، قراردادهای منعقد بین شرکا رسمی شده و هیچ یک نمی‌توانند مانند اسناد غیررسمی از وجود شرکت‌نامه و اساسنامه و سایر تصمیماتی که به ثبت می‌رسد اظهار بی‌اطلاعی کنند. هلدینگ بین المللی ملاصدرا افتخار دارد که با تمرکز بر روی امور ثبتی مانند ثبت اختراع، خدمات ارزنده‌ای را نیز به جامعه مخترعین ارائه نماید. همچنین این هلدینگ در سال های فعالیت خود، توانسته افتخار ثبت بیش از one thousand اختراع را در رزومه کاری خود داشته و فضای پیشرفت را برای مخترعین و کارآفرینان کشورمان فراهم نماید.

  • ثبت شرکت، به شرکت اعتبار می‌بخشد و تمایل بیشتری برای همکاری با شرکت را به وجود می‌آورد.
  • بنده موسسه کاریابی با مجوز از وازرت تعاون کار و رفاه اجتماعی دارم .یک شریک دارم و میخواهم شرکتی به ثبت برسانم و شریکم را بعنوان مدیر عامل معرفی کنم .
  • علاوه برآن لازم است بدانید اظهارنامه مالیات بر درآمد شرکت شما به نوع شرکت شما بستگی دارد.
  • موسسه ونک انواع شرکت های شما را در کمتر از ۵ روز کاری پس از تحویل مدارکتان ، در تهران و دیگر نقاط ایران ثبت و آگهی تاسیس را به شما ارائه میدهد.
  • با وجود این، کمترین مبلغ برای انجام این کار را عرفاً یک میلیون ریال در نظر می‌گیرند.

رتبه بندی نوعی معیار تشخیص صلاحیت است که توسط معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری برای شرکت ها اتخاذ می گردد. از آنجایی که تمام شرکت ها جهت حضور در مناقصات نیاز به رتبه دارند، هلدینگ بین المللی ملاصدرا آن ها را در این مسیر هدایت می‌نماید. پس از این که سرمایه شرکت تعهد شد و ۳۵ درصد آن به صورت نقد پرداخت شد، تعداد سهام هر یک از تعهدکنندگان تعیین و اعلام می‌شود. پس از این مرحله موسسان از طریق روزنامه‌ای که در آن اعلامیه پذیره نویسی را منتشر نمودند، از پذیره نویسان برای شرکت در مجمع عمومی موسس دعوت به عمل می‌آورند.

ثبت فردا

در رابطه با نام شرکت نام هایی که نیاز به مجوز دارند میباست ابتدا مجوز آنها اخذ گردد و بعد از آن اقدام به ثبت شرکت نمود . نام هایی که تایید و ثبت آگهی می شوند مهلت آنها نامحدود است ولی اگر آگهی نشوند فقط ۳ ماه تاریخ اعتبار دارند . [newline]حق تقدم نام های ثبت شده با توجه به تاریخ ثبت آنها می باشد که این حق بعد از انحلال و تصفیه منقضی می شود . همانطور که گفتیم نوع شرکت هایی که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد، دو نوع است. شرکت سهامی خاص و شرکت مسئولیت محدود این دو مورد به حساب می آیند.

لازم به تذکر است که امر تعیین نام، فقط در تهران انجام می‌شود و شرکت‌هایی که در سایر شهرها ثبت می‌شوند؛ نیز جهت تعیین نام به تهران معرفی می‌شوند. در صورت کامل بودن مدارک تقدیمی، کارشناس اداره‌ی ثبت شرکت‌ها اقدام به تهیه‌ی پیش‌نویس آگهی ثبت نموده و به متقاضیان ثبت یا یکی از شرکا یا وکیل رسمی شرکت تحویل می‌شود. چرا ؟ چون به زمانی که می گذارید و آزمون و خطا هایی که انجام می دهید و هزینه های قانونی که به خاطر آزمون و خطاهایتان چندباره پرداخت می کنید نمی ارزد. یعنی اگر تمام این هزینه های زمانی و مالی و روحی را پرداخت می کنید، در آخر جمع کنید، به خود می گویید، کاش از اول ثبت شرکت خود را به یک موسسه معتبر ثبتی سپرده بودم و این همه اذیت نمی شدم. ثبت کردن شعبه است که به این معناست که اگر شرکت شعبه داشته باشد باید اطلاعات آن شعبه را ثبت کنید در غیر اینصورت از این گام میگذریم و نکته ی قابل ذکر این است که نام شعبه نباید شبیه به شرکت اصلی باشد و در نام آن کلمه ی شعبه آورده شود. میزان سرمایه شرک در حقیقت میرزان دارایی های شرکن می باشد، بدیهی است که مانند اشخاص حقیقی، برای اشخاص حقوقی و شرکت ها نیز، داشتن سرمایه ی بیشتر برابر است با داشتن اعتبار بیشتر، این اعتبار بیشتر باعث می شود تا در مناقصات و مزایدات بیشتری امکان حضور برای شرکت فراهم شود.