ثبت شرکت سامانه آنلاین ثبت فوری شرکت

برخی از کارهای ثبت شرکت ویونا که از گذشته تا کنون اقدام به ثبت نموده ارایه گردیده. چشم انداز ما تبدیل شدن به بزرگترین موسسه ثبتی در کشور است و ماموریت ما ارائه خدمات تخصصی با بهترین کیفیت است. شرکت دانش بنیان معاف از پرداخت مالیات ، عوارض و گمرک به مدت ۱۵ سال می باشد. برای مشاوره در این خصوص می توانید با کارشناسان موسسه حقوقی بازرگان در تماس باشید. و تایید این نام توسط کارشناسان تعیین نام اداره ثبت شرکتها است.

ثبت شرکت

شرکتی است که تحت نام مخصوصی بین یک عده شرکای سهامی و ۱ یا چند نفر شریک ضامن تشکیل می شود. به یاد داشته باشید که این سامانه تنها سامانه رسمی در این حوزه می باشد. تجربه به ما می گوید که شرکا همیشه در صلح نیستند، در بسیاری از مواقع نیاز به تغییرات در جهت مثبت و موثری ایجاد می شود. در صورتی که وکیل شرکت را به ثبت رسانده باشد باید اصل وکالتنامه وکیل دادگستری تسلیم شود. گام ششم باید میزان سرمایه ی هر کدام از شرکا را مشخص کنید و سپس اطلاعات مربوط به نماینده ی شرکت به همراه حدود اختیاراتش را ثبت کنید. تایید نشد بقیه اسم ها مورد بررسی قرار بگیرند.) سپس باید مدت شرکت که میتواند محدود یا نا محدود باشد را به همراه موضوع شرکت وارد کنید.

مجوز فعالیت

✔ حالا که شرکت خود را راه اندازی کردید چگونه می توانید مشتری جذب کنید و در فضای اینترنت به راحتی بازاریابی کنید با کمترین هزینه. [newline]می توان اطلاعات را تایپ کرد و یا از نمونه ی متن های موجود در سیستم استفاده نمود. ۲- اگر سهم مراکز علمی (دانشگاه) از پنچاه درصد پایین تر باشد ، شرکت دانش بنیان به عنوان یک شرکت خصوصی محسوب میشود که باید مطابق با قانون تجارت باشد . در شرکت های سهامی خاص ،سهامداران و بازرسان به هیچ عنوان نباید نسبت فامیلی داشته باشند. من ثبت شرکت رو تا مرحله تایید نام پیش بردم و الان از من اساسنامه و شرکت نامه رو می‌خوان که پست کنم ولی امکان گرفتن پرینت اساسنامه ای که قبلاً تایید شده رو از سایت ثبت شرکت ها ندارم . بنا بر این حمایت از این شرکت ها بسیار مورد حمایت دولت می باشد. شرکت های دانش بنیان همان طور که از نامش پیداست، بر پایه علوم و تحقیقات بنا شده و هدف اصلی آن فعالیت اقتصادی نمی باشد.

شرکت با مسئولیت محدود یا به اختصار اِل‌تی‌دی یکی از رایج‌ترین انواع شرکت‌ها در سراسر دنیا است. شرکت‌های با مسئولیت محدود بین دو یا چند نفر برای امور تجارتی تشکیل می‌شوند و هر یک از شرکا فقط به میزان سرمایۀ خود مسئول پرداخت بدهی‌های احتمالی خواهند بود. در نتیجه، اعضا می‌توانند اموال شخصی خود را در موقعیت ورشکستگی حفظ کنند و از این بابت نگران نباشند. تشکیل این گونه شرکت‌ها با سرمایه‌ای اندک نیز امکان‌پذیر است اما امکان انتشار اوراق سهام وجود ندارد.

  • اگر شرکت مختلط از یک یا چند شریک ضامن و مسئولیت محدود تشکیل شده باشد ، مختلط غیر سهامی است و اگر ترکیبی از یک یا چند شریک ضامن و سهامی خاص باشد ، مختلط سهامی است .
  • در صورتی که سند مالکیت هم وجود داشته باشد، به مدیران شرکت تحویل می گردد و نسخه ی دیگر اظهارنامه و اساسنامه و شرکتنامه و پیش نویس آگهی را که تشکیل پرونده گردیده، جهت تحریر به اتاق تایپ ارسال می دارد.
  • کلیه حقوق این وبسایت متعلق به «موسسه ثبت شرکت ملاصدرا» می باشد.
  • به جهت اینکه مقاله فعلی با مقاله قبلی از نظر کیفی قابل تشخیص باشد، مقاله قبلی را نیز در انتهای صفحه مجدد قرار داده ایم و تشخیص کیفیت نوشته فعلی را با نوشته های پیشین یا سایر نوشته های موجود در اینترنت بر عهده کاربران گرامی گذاشته ایم.
  • گفتنی است که این شرکت‌ها محدودیتی در زمینۀ فعالیت خود ندارند و می‌توانند به راحتی در همۀ حوزه‌ها کار کنند.

تقاضانامۀ اخذ پروانۀ تاسیس که به عنوان اداره تعاون نوشته شده است. پرداخت تمام سرمایه نقدی شرکت و تسلیم سرمایه غیرنقدی که ارزش آن تقویم شده باشد. در مرحله اول این شرکت، موسسان مقدمات https://nikregister.com/service/%d8%ab%d8%a8%d8%aa-%d8%aa%d8%ba%db%8c%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%aa-%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa/ ایجاد شرکت را فراهم می آورند. شرکت‌های تعاونی از حیث موضوع و اهداف فعالیت به دو نوع تعاونی تولید و توزیع و از لحاظ چگونگی تشکیل به دو نوع تعاونی عام و خاص تقسیم می‌شود.

مراحل کلی ثبت شرکت

لذا می توانید در ادامه مطلب فرم های مورد نظر خود را به راحتی دانلود و تکمیل کنید. اگر می خواهید بدانید که چرا شرکت مسئولیت محدود به یک انتخاب محبوب در ایران تبدیل شده با ما در این مقاله همراه باشید. یکی از ویژگیهای جذاب شرکت مسئولیت محدود این است که دارایی های شرکت از دارایی های شخصی صاحبان جداست. به طور مثال، اگر این شرکت ورشکسته شود، شرکا مجبور نیستند برای پرداخت بدهی های شرکت از حساب شخصی استفاده کنند.

شرکت های تعاونی بر دو نوع تولید و توزیع تشکیل می شوند که پیش از ثبت باید مجوز های لازم را از وزارت تعاون دریافت کرده باشند . سامانه ثبت شرکت نیک علاوه بر ثبت شرکت در تهران و کلیه نقاط ایران و همچنین مناطق آزاد ، کلیه امور ثبتی در کشورهای ترکیه ، ارمنستان ، عمان ، امارات متحده عربی و گرجستان را به شما کاربران و مشتریان گرامی ارائه میدهد. بدون محدودیت در سرمایه، با حداقل تعداد شرکا ۲ نفره است.حداقل هیات مدیره یا مدیران یک نفر یا بیشتر و مسئولیت شرکای ضامن نامحدود و شرکای غیر سهامی به میزان سهم الشرکه می باشد. از مهم‌ترین مراحل در ثبت شرکت، انتخاب یک نام مناسب برای شرکت می‌باشد که وجود این نام هویتی به شرکت خود می‌بخشد و نام اختصاصی برای شرکت می‌باشد و کسی اجازه سوءاستفاده از خدماتی که از این شرکت ارائه می‌شود نمی‌تواند داشته باشید. به‌طور کلی تمامی افرادی که اقدام به ایجاد کسب و کار که منجر به سودی شود کنند مشمول مالیات می‌شوند،مودیان مالیاتی جهت بهره‌ مندی از تسهیلات و مزایای در نظر گرفته شده در قانون، موظف به انجام تکالیف قانونی هستند.در نتیجه عدم انجام دادن این تکالیف محرومیت‌ها و جرایمی برای شخص در بر دارد. رسید سپرده نقدی در بانک و یا اسناد مبنی بر مالکیت اگر مقداری از سرمایه به صورت غیر نقدی از جانب سهامداران تعهد شده باشد، که می بایست این رسیدها و اسناد به گواهی بانک مدکور رسیده و به همراه اظهارنامه به مرجعثبت شرکتها فرستاده شود .

برای ثبت شرکت نیازی به داشتن سابقه فعالیت مرتبط نیست مگر در مواردی که موضوع فعالیت شما نیاز به مجوز داشته باشد که در این صورت ممکن است سابقه فعالیت شما یکی از شرایط اعطای جواز باشد. شرکت‌های تجاری یکی از ابزارهایی‌ست که در انجام فعالیت تجاری به شما کمک می‌کند. در واقع با ثبت شرکت‌ها و ایجاد یک شخصیت حقوقی جدید، شما می‌توانید امور تجاری خود را با سرمایه بیشتر و تقسیم کار میان شرکا پیش ببرید.