ثبت شرکت در چیناقامت چین با سرمایه گذاری*۲۰۲۱*

برای ثبت شرکت از دو طریق اداره ثبت شرکت ها و پنجره فیزیکی واحد کسب و کار می‌توانید اقدام کنید. در یک تقسیم‌بندی کلی، انجام فعالیت‌ و کسب و کار در قالب شرکت‌های تجاری و موسسات غیرتجاری امکان‌پذیر است که هر یک از آن‌ها باید طبق قوانین به ثبت برسند. وجه اشتراک شرکت‌های تجاری و موسسات غیرتجاری، الزام به ثبت است که بتواند به فعالیت‌ آن‌ها جنبه قانونی ببخشد.

  • اگر شرکتی ثبت نشود و در چهارچوب یکی از شرکتهای قانون تجارت فعالیت کند، آن شرکت تضامنی محسوب خواهد شد.
  • خیر نیازی به حضور شما نیست و از طریق واتس آپ می تونید تصویر مدارک رو برای ما ارسال کنید.
  • در صورت داشتن سوال و ابهام در این زمینه می توانید سوالات خود را در پایان مقاله در بخش “ثبت پرسش” مطرح نمایید.
  • براساس قوانین تجارت، شرکت های تجاری در ۷ گروه تقسیم بندی می شوند.

قانون تجارت در ظرف مدت یک ماه از تاریخثبت شرکت، باید خلاصهشرکتنامه و منضمات آن توسط ادارهثبتدر روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران و یکی از جراید کثیرالانتشار مرکز اصلیشرکتبه خرج خود شرکت منتشر شود. لذا در مرحله آخر می بایست برای واریز مبلغ روزنامه رسمی از طریق اینترنتی و غیر حضوری و دریافت روزنامه رسمیشرکتاقدام گردد. نفر است، حداقلی برای میزان سرمایه در هنگام تاسیس اینشرکتوجود ندارد، تعداد اعضای هیات مدیره یا مدیرانشرکتمی تواند یک نفر یا بیشتر باشد، مسئولیت شرکا و موسسین اینشرکتدر برابر اشخاص ثالت، به میزان کل بدهی شرکت بوده و از نوع تضامنی می باشد. ثبت شرکت برای استفاده از تسهیلات ارائه شده به شرکت ها مانند وام های بانکی و مزایای در نظر گرفته شده از سوی دولت، ضروری بوده و بدون ثبت شرکت، امکان بهره مندی از این مزایا و تسهیلات برای شرکت وجود نخواهد داشت.

سرمایه شرکت

پس از آن وکلای مجرب ثبت ایلیا مدارک شرکت را بعد از انجام پروسه اداری و پرداخت هزینه ها از واحد ثبت شرکت ها دریافت می نمایند . شما شایسته بهترین ها هستید و ما بهترین و فوق العاده ترین راه را ارائه می دهیم. پس از آنکه اطلاعات شرکت را کامل کردید، نوبت به بارگذاری برخی مدارک ثبتی و ثبت نهایی اطلاعات وارد شده در سامانه اداره ثبت شرکتها می باشد. بعد از این مرحله تمامی مدارک تنظیم شده ثبتی را کارشناسان ایلیا از طریق سامانه پرینت گرفته و همراه مدارک هویتی از طریق پست ارسال می نمایند. بدین ترتیب بدون دردسر امور حقوقی شما انجام می پذیرد و به صورت قانونی امور پیگیری می شود. شرکت‌های تجاری یکی از ابزارهایی‌ست که در انجام فعالیت تجاری به شما کمک می‌کند.

بعد از تایید پرونده، شما باید به محل اداره ثبت مراجعه و با امضا نهایی آگهی تاسیس شرکت را تحویل بگیرید. در قسمت چهارم شما باید موضوع فعالیت را انتخاب نمایید سپس مدت زمانش که می توان محدود و یا نامحدود باشد را مشخص کنید. مهمترین هدف ما در سامانه ثبت شرکتهای میزان تعهد و صداقت توامان است. این تعهد در قبال مشتریانی است که ما می خواهیم همکاری بلند مدت و دوستانه ای با آنها داشته باشیم. بله هم ما هم دیگر همکاران ما در تهران شرایط ثبت شرکت برای شما رو دان. خیر نیازی به حضور شما نیست و از طریق واتس آپ می تونید تصویر مدارک رو برای ما ارسال کنید.

مصوبه ۵۰ میلیاردی گردنه شهرپیر سریع تر اجرا شود

۲- حال وقتی شریک خود را انتخاب کردید باید موضوع فعالیت خود را نهایی کنید. زیرا با انتخاب موضوع فعالیت، شما باید به دنبال این باشید که فعالیتتان نیازمند به اخذ مجوز است یا خیر؟ که در صورت نیاز به مجوز باید از مرجع صلاحیت دار مجوز مربوطه را دریافت کنید در غیر اینصورت درخواست شما رد خواهد شد. لازم به ذکر است که خدمات ثبت یک شرکت به صورت اینترنتی یا به صورت تلفنی پول اضافی را برای شما به دنبال نخواهد داشت. این در حالی است که استفاده از این خدمات مزیت های فراوانی هم برای شما به دنبال دارد.

نرخ های نجومی املاک کلنگی در تهران

افراد پس از انتخاب شرکا و نوع شرکت، برای انجام ادامه مراحل ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت ها به این سامانه مراجعه کرده و گزینه «ثبت شخصیت حقوقی» را انتخاب کنند. با طی کردن مراحل اینترنتی و اسکن و بارگذاری مدارک می توان در این سامانه برند تعریف شده را ثبت کرد. لازم است اظهارنامه ای بارگذاری شود که این اظهارنامه توسط اداره ثبت مورد بررسی قرار می گیرد. اگر برند تعریف شده قابلیت ثبت را داشته باشد، مجوز انتشار آن در روزنامه صادر می گردد. اگر در مدارک و یا اظهارنامه نیز نقصی مشاهده شود، برای رفع آن ابلاغیه ای صادر می گردد.

برای مطمئن شدن از رعایت تمامی قوانین، می توانید با متخصص حقوقی مشورت کنید. راهنمایی که در ادامه مطالعه میکنید، راهنمای جامع با نکات ارزشمند است که مراحل ثبت برند و تاسیس شرکت و مشاوره در قوانین ثبت اختراع و دریافت هر نوع گواهینامه و گرید و استاندارد ملی و بین المللی، برای شما شرح می دهد. هر تغییری که در ساختار مدیریتی شرکت و سرمایه آن رخ می‌دهد باید به صورت قانونی ثبت شود.این پروسه با ارائه مدارک لازم برای این منظور آغاز می‌شود و با آگهی آنها در روزنامه رسمی کشور به پایان می‌رسد. دو یا چند نفر قصد شروع یک فعالیت تجاری با ضمانت بیشتر را داشته و یک یا چند نفر از شرکا بتوانند تمامی مسئولیت ها و تعهدات شرکت را تضمین نمایند. سرمایه گذاران معمولا به دلیل مسئولیت های سنگین شرکت تضامنی، به ثبت چنین شرکتی تمایل چندانی نشان نمی دهند، مگر اینکه به دلیل نوع فعالیت خود، مجبور به انجام آن شوند.