ثبت شرکت در قم

شرکتی است که با اهداف هفت گانه ی مندرج در قانون بخش تعاونی با قید واژه ی تعاونی تشیل می شود و جهت تشکیل آن حدقل ۷ نفر با تابغیت ایرانی باید حضور داشته باشد. با سلام موسسه ایلیا از شما برای قدردانی بی نظیرتان سپاس گذار است. امید است تا بتوانیم با قرار دادن مطلب ارزنده بر روی سایت جهت سهولت و تسریع امور شما عزیزان گام های موثری را برداریم.

  • _ تکمیل اطلاعات سال مالی شرکت و اطلاعات روزنامه شرکت با انتخاب از فهرست روزنامه شرکت.
  • تشکیل جلسه، انتخاب هیئت‌مدیره و مدیرعامل، تصویب اساس‌نامه و شرکت‌نامه، تنظیم صورت‌جلسات و تأدیه سرمایه مهم‌ترین مسائل در ثبت شرکت‌ها هستند.
  • این صفحه دارای دو قسمت «اختیارنامه شعبه» و «متن اختیارنامه شعبه» می باشد.

حداکثر به مدت ۲ سال انتخاب خواهند شد البته این مدت در صورت تصمیم مجمع عمومی به مدت ۲ سال دیگر قابل تمدید خواهد بود. درنهایت باید بر روی گزینه گام بعدی کلیک کنید تا بتوانید به گام بعدی راه پیدا کنید. تعهد نامه کلیه اعضاء هیئت مدیره و بازرسین شرکت مبنی بر نداشتن سوء پیشینه کیفری و نداشتن محدودیتهای قانونی برای عضویت در هیئت مدیره و همچنین قبول سمت در هیئت مدیره شرکت و سمت بازرسین شرکت. در پیش نویس آگهی تاسیس خلاصه ای از شرکتنامه یا اظهارنامه و اساسنامه بایستی قید شود که عبارت است از موضوع شرکت ـ مرکز اصلی ـ میزان سرمایه ـ مدت اعتبار شرکت و مدیران و دارندگان حق امضاء تاریخ تاسیس و شماره ثبتی شرکت نیز ذکر گردد.

۶ – فیشِ اصلیِ گواهی ۳۵% واریزِ سرمایه در یکی از شعب بانکهای سراسر ایران . نام هایی که ارائه داده اید حداقل باید دارای سه سیلاب و فارسی باشد. اگر کسی به نظر من پاسخ داد، از طریق ایمیل به من اطلاع دهید. این شماره ثابت است و هیچ گونه تغییری در آن به وجود نمی آید. هر کدام از اعضای هیئت‌مدیره و اعضای شرکت باید حداقل یک سهم داشته باشند. حداقل ۲ نفر از اعضای شرکت باید به‌عنوان بازرس اصلی و علی‌البدل معرفی شوند.

حق‌الثبت شرکت

قطعا با توجه به هوشِ سرشارِ شما دیگر لازم نیست که تاکید کنیم در هنگامِ اسم گذاری برای این نوع شرکت ها ، حتما قیدِ “سهامی خاص ” را ذکر کنید . ما در موسسه ثبت شرکت دیاکو، با بیش از دو دهه تجربه در خصوص خدمات ثبتی شرکتها، علی الخصوص ثبت شرکت و ثبت برند ، ثبت تغییرات و صورتجلسات شرکتها در خدمت شما کارآفرینان عزیز میباشد . وی، ارتباط با محاکم قضایی و دفاتر اسناد رسمی در فضای الکترونیکی و بر خط را از دیگر مزایای اجرایی شدن سامانه جامع ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری دانست.

راهنمای کامل خرید مودم در سال ۱۴۰۰

کلیه فرم ها را تکمیل کنید و در نهایت پرونده خود را برای بررسی ارسال کنید. با استفاده از دکمه “ثبت شرکت جدید” میتوانید تعیین نام جدیدی را ارسال کنید. ثبت شرکت در تهران در این صفحه کلیه شرکتهایی که متعلق به شما هستند را مشاهده میکنید. در صفحه ثبت نام، اطلاعات خواسته شده را وارد کنید و بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.

ثبت کردن شرکت با اهداف مختلفی می تواند صورت بگیرد که از جمله آنها دریافت وام از بانک ها، شرکت در انواع مناقصات و نمایشگاه ها، جذب مشتریان بزرگ تر و داشتن اعتبار بین مشتریان، بستن قرار داد با شرکت ها و هم چنین ادارات خصوصی و دولتی خواهد بود. همچنان که از تاریخی که به ثبت شرکت خود اقدام کردید، می گذرد اعتبار شرکتتان بیشتر می شود و با کشورهای دیگر مبادلات تجاری می توانید انجام دهید. اینگونه جدید اعتماد مشتری نیز به کسب و کارتان بیشتر می شود. ثبت کردن شرکت با مزایای بسیاری همراه است و هیچ گونه ابهامی در رابطه با شرکت و اعضایی که در آن مشغول هستند وجود نخواهد داشت.

اگر بخواهیم اطلاعات وارد شده را پاک کنیم از کلید «حذف ارتباط شخص» استفاده می نماییم. تا مجدداً صفحه «افزودن اشخاص جلسه» باز شود در انتها با کلیک بر روی کلید به صفحه بعد می رویم. سامانه جامع ثبت شرکتها به آدرس irsherkat.ssaa.ir عنوان سامانه ای است که امکانات متعددی را در رابطه با شرکت های تجاری و موسسات غیر تجاری فراهم نموده و برای اطلاع از جزییات متن مقاله را مطالعه نمایید. همانطور که شرکت ها و سایر اشخاص حقوقی ایرانی ملزم به دریافت شناسه ملی می باشند، شرکت ها ی خارجی که در ایران فعالیت داشته نیز ملزم هستند تا با مراجعه به سایت جامع ثبت شرکتها به آدرس irsherkat.ssaa.ir برای دریافت کد فراگیر اقدام نمایند. مدارک ثبت شرکت پس از تکمیل و بازبینی باید به اداره ثبت شرکت‌ها ارسال شوند. این کار از طریق پست و با پاکت‌های مخصوصی که برای این کار طراحی شده است انجام می‌شود.

ثبت شرکت

پس از عقد قرارداد با مؤسسه ، مدارک مربوطه و مورد نیاز از طرف نخستین ثبت به شما اعلام می گردد و شما می بایست مدارک مربوطه را در اسرع وقت به صورت کامل تهیه نموده و تحویل مؤسسه دهید. شرکت قراردادی است که اشخاص حقیقی حقوقی بین خود به امضا می رسانند تا در چهارچوب خاصی از قوانین تعریف شده ( اساسنامه ) عمل نمایند. این قرارداد ( شرکت ) می تواند شامل قوانین بین خود اعضا و همچنین نحوه تعامل با افراد و یا شرکت های دیگر باشد. در آخر لازم به ذکر است که استعلام، ارزیابی و بررسی اطلاعات شما و تخمین هزینه ثبتی شرکت تان کاملا رایگان انجام خواهد شد و هیچ هزینه های در این مورد از شما دریافت نخواهد شد. لازم به تذکر است که امر تعیین نام، فقط در تهران انجام می‌شود و شرکت‌هایی که در سایر شهرها ثبت می‌شوند؛ نیز جهت تعیین نام به تهران معرفی می‌شوند.