ثبت شرکت در قم : سامانه اداره ثبت شرکتها استان قم

حداقل سرمایه برای ثبت این نوع شرکت ها یک میلیون ریال در نظر گرفته شده است. برای تشکیل شرکت با مسئولیت محدود، حداقل تعدادی که شرکا می توانند به واسطه آن اقدام به تاسیس شرکت کنند، ۲ نفر است و برای سرمایه شرکت، محدودیتی از نظر حداقلی نیست. امروزه با توجه به ایجاد سیستم جدید اینترنتی و با اجرایی شدن سامانه ثبت شرکت ها کلیه مراجعات متقاضیان جهت ثبت شرکت، به صورت غیر حضوری و به راحتی انجام می گیرد. که از طریق (واتساپ یا ایمیل و یا در صورت تمایل متقاضی بصورت حضوری) تحویلشان می دهیم. در گذشته مراحل ثبت شرکت به صورت حضوری انجام می پذیرفت که وقت گیر بود و با مشکلات زیادی همراه بود. اگر تا پایان این قسمت با ما همراه باشید، به خوبی متوجه می شوید که برای انتخاب یک نام باید به چه فاکتورهایی توجه داشته باشید. از دیگر هزینه ثبت شرکت در قم است باید به آن توجه داشته باشید، هزینه ای است که این کار برای شما به همراه دارد. در صورتی که این مدارک مشکل خاصی نداشته باشند و نام مناسبی را هم انتخاب کرده باشید، باید برای گام بعدی آماده شوید و در غیر این صورت فرصت دارید که ایراد های وارد شده را برطرف کنید. Post has been created by GSA Content Generator DEMO.

سامانه ثبت شرکت

۵) در گام بعدی باید به صورت اینترنتی در سامانه اداره ثبت ثبتنام اولیه خود را انجام دهید. موسسه حقوقی پایشکو با بیش از ۱۰ سال فعالیت در عرصه ثبت شرکت و برند و انجام تمامی خدمات حقوقی و ثبتی شرکت ها و موسسات، در راستای دستیابی به اهداف فعالان اقتصادی در تمامی ایران زیبا ، یکی از پیشرو ترین موسسات حقوقی بوده که با کادر حقوقی مجرب خود پشتیبانی امن برای انجام امور حقوقی افراد می باشد. یکی از مهم ترین موارد این است که کارهای خود را به یک موسسه معتبر بسپارید و یکی دیگر از نکاتی که باید رعایت کنید، این است که از همان ابتدا مدارک مورد نیاز خود را جمع آوری کنید. یکی از مهم ترین نکاتی که در انتخاب نوع شرکت اهمیت دارد، شرایطی است که در هنگام کار دارید، چرا که شرایط هر نوع شرکتی با دیگری تفاوت هایی دارد. یکی دیگر از نکاتی که در رابطه با ثبت شرکت در قم باید به آن توجه داشته باشید، شرایط این کار است. دو نوع شرکت سهامی و ثبت شرکت مسئولیت محدود بیشترین تقاضا برای تاسیس را دارند و از این رو در ادامه شرایط این دو را بررسی می کنیم.

توجه داشته باشید که نوع یک شرکت در حقیت قالب کلی فعالیت های آن شرکت است و از این رو باید با دقت بسیاری این نوع را انتخاب کنید که در آینده با مشکل رو به رو نشوید. البته در این میان به موقعیت اقتصادی شهر قم هم توجه داشته باشید. در زمان انحلال شرکت طلبکاران شرکت دچار نگرانی شده و ممکن است برای پیگیری مطالبات خود به شرکت و به مدیر تصفیه مراجعه کنند تا بتوانند احقاق حق کنند. متقاضی ثبت دفاتر تجارتی اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی پس از پایان عملیات پلمب با مراجعه به سامانه ثبت شرکتها این امکان برای آن ها فراهم خواهد بود تا بتواند نسبت به ثبت ، تمدید یا ابطال دفتر تجارتی اقدام نمایند . رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در ادامه این گفتوگو خاطرنشان کرد: امروز بخشهای مختلف سازمان ثبت به شکل برخط و لحظهای، اطلاعات هویتی اشخاص حقیقی را از پایگاه هویتی سازمان ثبت احوال کشور استعلام و با این کار از امکان جعل هویت جلوگیری میکند. ۲) در گام بعدی باید نوع شرکت خود را از بین انواع مختلف شرکت ها انتخاب کنید. در مطالب بالا به این نکته اشاره داشتیم که در همان مراحل ابتدایی ثبت شرکت باید نوع شرکت خود را مشخص کنید.

در ادامه به عناوین بخشی از خدمات موسسه ثبتی ثبتینو اشاره می کنیم. همانطور که در مطالب بالا به این موضوع اشاره داشتیم انتخاب اسم شرکت یکی از مهم ترین گام هایی است که برای ثبت شرکت در قم و همچنین دیگر شهر ها باید به آن توجه داشته باشید. در این حالت باید حداقل ۳۵% از سرمایه اولیه را در حساب بانکی شرکت خود قرار داده باشید. البته همه شرکت ها برای ثبت به مجوز نیاز ندارند، به همین دلیل باید در رابطه با شرکت خود با یک کارشناس متخصص مشاوره داشته باشید. ۶) در گام بعدی شما نیاز نیست که کار خاصی انجام دهید، در این مرحله مدارکی که آماده کرده اید و نامی که برای شرکت خود انتخاب کرده اید، توسط کارشناس های اداره ثبت استان قم بررسی می شوند. ۳) در گام بعدی باید یک نام مناسب را برای شرکت خود انتخاب کنید. در صفحه جدید پذیرش درخواست تاسیس شخصیت حقوقی را انتخاب می کنید و مراحل ثبت شخصیت حقوقی خود را به ترتیب جلو می روید. منظور از شخصیت حقوقی مستقل این است که هر شرکتی که شرکا تاسیس می کنند، جدای از شخصیت افراد موسس و تشکیل دهنده آن، دارای یک شخصیت حقوقی مستقل خواهد شد .