ثبت شرکت در تهران در یک روز شرایط و مراحل ثبت نام با هزینه کم در سال ۱۴۰۰

هم چنین می توانید قراردادی تنظیم کنید و با پرداخت مبلغی به شرکت مشاور خود، سایر هزینه ها را نیز بر هعده او بگذارید. اگر شرکت شما ثبت نشده باشد، ممکن است هنگام تقسیم سود بدست آمده از انجام یک پروژه با شرکای دیگر به مشکل بر بخورید. که این سود با توجه به میزان سرمایه و همینطور اساسنامه ی شرکت میان موسسین و سرمایه سامانه ثبت شرکت داران تقسیم می شود. معمولا داشتن رتبه شرکت به شرکت شما اعتبار می بخشد و شاخصی برای شناخت میزان قدرت شرکت شما می باشد. هرچقدر رتبه بندی شرکت شما در زمینه تخصص کاریتان قوی تر باشد برای گرفتن پروژه های بزرگ موفق تر خواهید بود. تقویم آورده غیر نقدی در شرکت سهامی خاص با کارشناسان رسمی دادگستری خواهد بود.

در این ایام که همه درگیر کرونا هستیم، مناسبترین نوع همکاری مشاوره ثبت شرکت یا دیگر خدمات ثبتی، از راه دور و آنلاین است. کافیست با ما تماس بگیرید و از طریق شبکه های ارتباطی آنلاین مثل واتسپ مدارک خود را برای ما ارسال کنید و بعد از چند روز بدون نیاز به حضور شما، شرکت خود را ثبت شده تحویل بگیرید. پایه ی اولیه برای انجام فعالیت و تولید کردن محصولات انتخاب نمودن اسم تجاری و ثبت برند مخصوص به جهت جلوگیری از کپی شدن نام به واسطه ی سایرن می باشد، بعد از ثبت برند برای محصول اول به دلیل استقبال به فکر ثبت برند های بعدی هم می افتند.

تعیین شرکا شرکت

با آگاهی بر راهنمای چگونگی ثبت شرکت‌ها و اخذ کارت بازرگانی دریافت کُد و یا شماره اقتصادی نیز لحاظ می‌شود. بدین ترتیب با توجه به مقررات و قوانین مربوطه در سازمان‌های زیربط مانند وزات دارایی و وزارت اقتصادی، افراد می‌توانند جهت تاسیس شرکت و دریافت کُد اقتصادی اقدامات لازم را مبنی بر چگونگی عملکرد شرکت ثبت شده به انجام برسانند. با ثبت شرکت در تهران و یا دیگر نقاط کشور شما از همان ابتدا نام و موضوع فعالیت شرکت و سرمایه شرکت را به صورت قانونی مشخص میکنید. حال طرفین شرکت شما به راحتی میتوانند هویت حقوقی شما را راستی آزمایی نمایند و با خیال آسوده تصمیم به شروع همکاری یا اعطای اعتبارات لازم به شما نمایند.

  • سپس با کلیک بر روی گزینه ی گام بعدی وارد صفحه ی اطلاعات مرکز اصلی شوید.
  • اگر سرمایه شرکت برای پرداخت بدهی های شرکت به اندازه کافی نباشد،تمامی شرکا در مقابل پرداخت آن مسئول می باشند.در این شرکت ها هیچ کدام از شرکا نمی توانند سهام خود را به دیگری انتقال دهد.فقط در صورتی که تمامی شرکا رضایت خود را اعلام نمایند.
  • برخی از شرکت ها می توانند به انواع دیگر تبدیل شوند اما برخی دیگر خیر.
  • تمامی حقوق برای موسسه خدمات اداری کاج با علامت ثبت شده، محفوظ می باشد.

شما شایسته بهترین ها هستید و ما بهترین و فوق العاده ترین راه را ارائه می دهیم. نخستین گام برای ثبت شرکت ، انتخاب مشاوری کاردان و با تجربه برای راهنمایی دقیق شما برای انجام امور حقوقی می باشد. همواره به یاد داشته باشید، مهمترین مسئله در ابتدای یک کسب و کار ، انتخاب صحیح راه و شناخت موانع می باشد. در این زمینه می توانید به صورت کاملاً قانونی بر مشاوره ویژه و رایگان ایلیا تکیه کنید. هر شرکتی جهت ثبت قانونی، نیاز به اساسنامه داشته که در آن، مشخصاتی مانند نام و آدرس شرکت، نام شرکا و هیئت مدیره، و میزان سهام آن ها درج شده است. گاهی، اساسنامه نیاز به تغییراتی داشته که با تنظیم صورت جلسه امکان پذیر می شود.

بله به عنوان موسسه آموزشی یا موسسه حسابداری می تونید ثبتش کنید. مدت زمانی که ثبت شرکت به طول می انجامد در همه موارد یکسان نیست. اما در بیشتر موارد حدود ۷ الی ۱۴ روز کاری زمان نیاز است تا شما صاحب شرکت خود شوید. خیلی از مراجعه کننده ها به ما در خصوص قوانین شرکت ها اطلاعات زیادی ندارند.

از این رو، هلدینگ بین المللی ملاصدرا می تواند شما را در این زمینه راهنمایی و پشتیبانی نماید. بنابراین، مدیر از بین شرکا و یا خارج از شرکت، انتخاب می شود و تمامی برنامه ها و امور شرکت و شرکا را در دست دارد. جهت ثبت شرکت نسبی، تنظیم شرکت نامه، اساسنامه و تعیین میزان سرمایه نقدی و غیر نقدی شرکا ضروری می باشد. ۳- اگر بخواهید شرکت سهامی ثبت کنید، این مرحله به مراحل ثبت شرکت اضافه می‌شود.

ارسال مدارک ثبت شرکت

مدت مسئولیت هیأت مدیره در شرکت مسئولیت محدود، نامحدود است مگر اینکه در اساسنامه به ترتیب دیگری در نظر گرفته شده باشد. در این مرحله با انتخاب نام هر یک از شرکا باید میزان سهام آنان یا مبلغ سرمایه‌شان را مشخص کنید. ثبت شرکت و برند از جمله اقداماتی است که نه تنها به فعالیت شما وجهه‌ی قانونی می‌دهد بلکه راه جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی رقبا را نیز مسدود و از فعالیت‌تان محافظت می‌کند.

ثبت شرکت

رسید تمام مبالغ پرداختی نیز به طور مجزا و دقیق در اختیار متقاضیان تاسیس شرکت قرار می‌گیرد. مدارک ثبت شرکت پس از تکمیل و بازبینی باید به اداره ثبت شرکت‌ها ارسال شوند. این کار از طریق پست و با پاکت‌های مخصوصی که برای این کار طراحی شده است انجام می‌شود.

چون ثبت شرکتنامه در دفاتر اسناد رسمی با وجود ثبت خود شرکت در اداره ی ثبت، موجب پیچیدگی کار می شود، از این جهت به موجب مقررات مورخه ۱۰ اسفند ۱۳۲۷ وزارت دادگستری به دوائر ثبت شرکت ها در مرکز و شهرستانها اجازه ی ثبت شرکتنامه داده می شود. در حقیقت دفتر ثبت شرکتنامه در این مورد به منزله ی دفتر اسناد رسمی می باشد. پس ثبت شرکتنامه، رسمیت یافتن آن بین شرکاء است که در دفتر جداگانه به عمل می آید و شرکاء تماماً ذیل ثبت را امضا می کنند و مطابقت ثبت را با اصل شرکتنامه تصدیق خواهند نمود. آدرس شرکت یکی از موارد مهم در ثبت شرکت است که باید پیش از اقدام برای ثبت شرکت، تأییدیه آن را از اداره پست دریافت کرده باشید. آدرس ارائه‌ شده به اداره ثبت شرکت‌ها باید تجاری باشد و در صورت استیجاری بودن باید امکان ارائه قرارداد رسمی آن وجود داشته باشد. شرکت ریشه در کلمه شراکت دارد و به مجموعه افرادی گفته می شود که جهت انجام فعالیت اقتصادی دور هم جمع شده اند.

anonymous