ثبت شرکت – ثبت برند – ثبت تغییرات شرکت – ثبت موسسه – مجوز

بعد از این که نوع شرکت و هم چنین شرکا مشخص شدند، برای اینکه سایر مراحل ثبت شرکت مربوط به اداره ثبت شرکت ها را انجام دهید از طریق سامانه ثبت شرکت می توانید اقدام نمایید تا به ثبت شخصیت حقوقی بپردازید. در کادر مربوط به موضوع فعالیت، نوع فعالیت و وضعیت مجوز و مدت فعالیت را براساس اینکه محدود یا نامحدود است انتخاب کنید. ثبت شرکت نیک با توجه به اینکه در چه زمینه ای فعالیت می کنید و چه برنامه ای برای آینده دارید راهنمایی های لازم را در انتخاب درست شرکت انجام می دهد تا در هر کجای کشور قادر به راه اندازی آن باشید. سامانه ثبت شرکت نیک با انجام کلیه مراحل ثبت شرکت در سریع ترین زمان ممکن، امکان حضور شما را در پروژه های بزرگ فراهم می کند تا قادر به بستن قراردادهای مهم در کسب و کارتان باشید و پیشرفت نمایید. در صورتی که قصد دارید به ثبت شرکت بپردازید با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید و راهنمایی های لازم را از کارشناسان مجرب مجموعه دریافت نمایید. This post was written by GSA Content Generator Demoversion.

سامانه ثبت شرکت

ابتدا وارد کردن کد پستی شعبه، شماره تماس واحد ثبتی شعبه، نشانی شعبه و در نهایت ثبت شعبه. چاپ آگهی در روزنامه رسمی، درج آگهی در روزنامه کثیرالانتشار، پست کردن مدارک، واریزی های اداره ثبت، پلمپ دفاتر و حق الوکاله از جمله عوامل تاثیرگذار در این قیمت می باشند. همچنین میتوانید در تمامی زمینه های ثبتی از جمله ثبت شرکت ، ثبت برند تجاری ، ثبت تغییرات شرکت با مشاورین ما در تماس باشید. با توجه به این که گفته شد، شرکت از اجتماع افراد مختلف به وجود می آید، حال ذکر این نکته نیز لازم و ضروری به نظر می رسد که شرکتی که از اجتماع اشخاص حقیقی و یا حقوقی تشکیل می شود، می تواند مدنی باشد یا تجاری . شرکت در واقع انجمن یا بنگاه تجاری است. دسته بعدی افرادی است که نوآوری ندارند و صرفا هدفشان واردات و صادرات کالاها می باشد و جنبه تجاری دارد. پس از آن با کلیک بر روی گام بعدی وارد صفحه ی اساسنامه می شوید. آدرس اولیه شرکت در بند ۳ اساسنامه ذکر و ثبت می شود ولی همانطور که می دانیم تغییر کد پستی شرکت، یکی از تغییرات مرسومی است که شرکت های اجاره ای و یا شرکت هایی که به دلیل کمبود فضا و یا سایر دلایل شخصی، اقدام به نقل مکان می کنند.

پس از ثبت شرکت در صورتی که تغییرات و یا تصمیماتی برای شرکت مد نظر قرار گیرد باید جلسه مجمع عمومی یا جلسه هیئت مدیره طبق قانون تشکیل و نسبت به آن موضوع اتخاذ تصمیم صورت گیرد و پس از تصویب آن صورتجلسه تنظیم و موارد به اطلاع اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری برسد . شرکت نیک با ثبت بیش از دهها برند تجاری در ایران یکی از بهترینها در این زمینه میباشیم و با دارا بودن تجربه کافی با دقت بالایی فرایند استعلام برند قبل از ثبت و سایر کارهای اداری را انجام مینماییم. داشته باشد ، از نظر مقامات قانونی و اشخاص ثالث فقط مرکز اصلی مورد توجه بوده و سایر مراکز مربوط به مناسبات داخلی شرکت است. در صورتیکه مرکز اصلی شرکت در اروپا و آسیا(به استثنای خاور دور) و امریکای شمالی باشد و چهارماه در سایر مناطق دنیا که شامل خاور دور هم می شود. انواع شرکت های تجاری در قانون جمهوری اسلامی ایران وجود دارد که شامل شرکت سهامی خاص، شرکت سهامی عام، شرکت نسبی، شرکت تضامنی، شرکت مختلط سهامی، شرکت مختلط غیر سهامی، شرکت با مسئولیت محدود و تعاونی خواهد بود. شرکت تعاونی بر خلاف شرکت های دیگر که به قصد کسب سود و انجام فعالیت تجاری ایجاد می شوند ، به جهت بهبود وضعیت اقتصادی و اجتماعی اعضاء تشکیل می گردد .

در این مقاله به بررسی اطلاعاتی در رابطه با سامانه ثبت شرکت ها خواهیم پرداخت تا آگاهی کافی در این زمینه را داشته باشید و برای فعالیت های تجاری خود قانونمند عمل کنید. سامانه ثبت شرکت نیک در تمامی مراحل راهنمایی های لازم را انجام می دهد و خدمات آنلاین خود را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد. از لیست پیشنهادی موضوع فعالیت شرکت را می توانید انتخاب کنید و به افتتاح حساب بانکی شرکت سهامی خاص به شکل آنلاین بپردازید. مدت زمان بیشتری نیاز خواهید داشت تا باز هم یک نام را انتخاب کرده، به کارشناس ارائه دهید. اداره ثبت نیز ظرف مدت یک ماه مکلف به انتشار تغییرات است . در پایان لازم به ذکر است چنانچه در مورد مراحل ثبت شرکت اینترنتی در اداره ثبت شرکتها و اقدامات لازم سوالی دارید که احیاناً بی پاسخ مانده است یا در موارد لازم مربوط به ثبت برند و ثبت شرکت و تکالیف پس از آن نیاز به مشاوره حقوقی دارید، می توانید ضمن تماس با موسسه حقوقی مشهور از مشاوره کارشناسان خبره و با تجربه ما بهره مند گردید. اگر تغییر آدرس محدود و فقط چند متر تغییر و یا در یک خیابان از یک کوچه به کوچه دیگر منتقل می شود تنها کافی است که صورتجلسه تغییر آدرس یا تغییر کد پستی شرکت تنظیم شود و نیازی به تشکیل جلسه مجمع ندارد.