ثبت شرکت آنلاین در تهران

از جمله سایرموارد قابل توجه در فرم پیش رو، انتخاب نوع شرکت است که به دلیل اهمیت آن به طور مختصر، به توضیح آنها می پردازیم. در اقسام مختلفه شرکت ها، شرکتهای تجارتی مطابق ماده ۲۰قانون تجارت بر هفت قسم می باشند. این حالت زمانی رخ می‌دهد که مدارک شما دارای نقص باشد؛ اما این نقص ها قابل برطرف شدن باشند،شما باید طبق ابلاغیه ای که برایتان ارسال می شود نسبت به رفع نقص مدارک خود اقدام کنید. چنانچه اگر می خواهید شعبه ای در هنگام ثبت تعیین کنید باید کد پستی و شماره تماس و واحد ثبتی و آدرس آن را در این قسمت وارد نمایید. اگر در انجام فرآیند ثبت شرکت هرگونه مشکلی دارید می‌توانید با مشاورین ثبت شرکت کارمنتو در تماس باشید و مشکلات حقوقی خود را بدون هیچ‌گونه دغدغه و نگرانی برطرف کنید.

  • موسسه کاج با ثبت بیش از a hundred برند تجاری در ایران از بهرین ها می باشد.
  • با توجه به آنچه گفته شد، دراین مطلب به نحوه اعلام درخواست ثبت شرکت می پردازیم.
  • اینکه زمینه فعالیت شرکت علمی است، آموزشی یا پژوهشی و یا تجاری.
  • طبق قوانین باید مسئولیت هر یک از شرکا به طور دقیق در اساسنامه شرکت قید شود.
  • بعد از دریافت رسید پذیرش اینترنتی، مدارک تأیید شده و پرینت گرفته شده از طریق سامانه باید توسط اعضا امضا شود.

مزیت این امر این است که برای بررسی امور تقاضای خود میتوانید به همین سایت اقدام نمایید. همانطور که گفته شد برای ثبت شرکت باید به سامانه ذکر شده مراجعه کنید. بعد از ورود به این سامانه فرم مربوطه برای شما نشان داده میشود که باید تمام مراحل آن را کامل کنید در ابتدا مشخصات خود فرد و اطلاعات لازم برای تکمیل و بعد از آن معرفی شرکت ، موضوع آن ، آدرس و تعداد سهام و مشخصات سهامداران باید ثبت شود.

تعاریف کلی شرکت

جهت دریافت مشاوره ثبت شرکت، می توانید در هر ساعت از شبانه روز با کارشناسان ما ارتباط بگیرید. همچنین اگر به دنبال استعلام آنی هزینه ثبت شرکت به طور دقیق و آنی هستید بر روی دکمه زیر کلیک کنید. ما سعی می کنیم مجموعه ای باشیم که تمامی خدمات را آنلاین و در کمترین زمان بدون نیاز به حضور شما در اداره ثبت شرکتها یا سایر ادارات، با بهترین راه کارها به انجام برساند. سامانه ثبت شرکت میزان از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را در زمینه راه اندازی کسب و کار شروع نموده است و تا به امروز توانسته استوار و ثابت قدم باقی بماند. ثبت شرکت در مناطق آزاد از یک سری امتیازات خاص برخوردار است؛ به عنوان مثال در مناطق آزاد خبری از عوارض گمرک، تشریفات ارزی وقتگیر، پروسه کند صادرات و واردات یا تشریفات سخت اداری نیست. ثبت شرکت در مناطق آزاد کشور، پیگیری اجاره محل شرکت در مناطق آزاد و پیگیری های نهایی توسط وکلای ما در سراسر کشور از دیگر خدمات ما می باشد.

ثبت شرکت آنلاین

باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی آراکس هست. موضوع ثبتی شرکت عموماً در یکی از سه دسته بندی زیر جای می گیرد. متقاضی تعیین نام باید احدی از سهامداران یا موسسین یا وکیل رسمی دادگستری (با ارائه وکالتنامه) باشد.

مشاور ثبت شرکت آنلاین و تلفنی

روزنامه رسمی مرجع قانونی انتشار تمام آگهی‌های حقوقی در کشور است و سندی دولتی محسوب می‌شود. این روزنامه متعلق به قوه قضائیه است و مهم‌ترین وظیفه آن، انتشار آگهی‌ ثبت شرکت و آگهی‌ تغییرات شرکت است. درج آگهی تاسیس شرکت در روزنامه رسمی به منظور اطلاع‌رسانی https://vanak.ir/ رسمی فعالیت آنها انجام می‌شود. هر گونه فعالیت تجاری شرکت‌ها در چهارچوب قانون باید در روزنامه رسمی آگهی شود. اگر می خواهید برای شرکت خود شعبه ثبت کنید باید اطلاعات مربوطه را در این قسمت وارد کنید، سمت ها در شعب مربوطه در مرحله بعد مشخص می شوند.

شرکت‌هایی که تمام سرمایه آن‌ها در موقع تاسیس، منحصراً توسط صاحبان و شرکا تامین گردیده است. ثبت شرکت باعث ایجاد اعتماد مدیران دیگر شرکت‌ها و تجار به فعالیت‌های تجاری شرکت شما شده که در نتیجه باعث عقد قراردادهای کلان و گسترش دامنه کاری شما خواهد شد. اگر تعداد این افراد بیش از ۱۵۰نفر باشد بایستی فرم مخصوصی که در سایت گذاشته شده را دریافت و مشخصات را وارد کنید. چنانچه موضوع تعیین شده مستلزم موافقت مراجع خاصی باشد، لازم است که قبل از اقدام به ثبت ، مجوزهای لازم اخذ گردد. شرکت مختلط غیرسهامی چه نوع شرکتی است؟ اعضای تشکیل دهنده شرکت به دو دسته یک یا چند نفر شریک ضامن و یک یا چند نفر شریک بامسئولیت محدود بدون تقسیم به قطعات سهام تشکیل می گردد.

استفاده از تسهیلات بانکی و انواع وام‌های کارآفرینی و نیز شرکت در مناقصه‌ها و مزایده‌ها و حضور در نمایشگاه‌های بین‌المللی منوط به ثبت رسمی شرکت است. در واقع با تاسیس شرکت شخصیت حقیقی شما به شخصیت حقوقی تبدیل می‌شود. اعتبار قانونی شرکت‌های ثبت‌شده و مسئولیت حقوقی آنها موجب می‌شود که کارفرمایان و سرمایه‌گذاران اعتماد بیشتری به آنها کنند. در نتیجه با ثبت شرکت میزان جذب مشتری، فروش محصولات، سوددهی و قدرت رقابت شما بسیار بیشتر می‌شود.

لازم به توضیح است ، اساسنامه در شرکت های سهامی خاص ۶۴ ماده و eleven تبصره، در شرکت های بامسئولیت محدود شامل ۲۶ ماده و دو تبصره و در موسسات غیرتجاری شامل ۲۶ ماده می باشد. در سایت مربوط به ثبت شرکت ها کادری وجود دارد که باید در آن آدرس شرکت را به درستی وارد کرد. ثبت برند یک امتیاز معتبر است که گرفتن این مزایا از اداره کل مالکیت صنعتی امکان پذیر است،که تولید کنندگان و صاحبان مشاغل برای محصولات خودشان اسمی را انتخاب می کنند که بعد از شناخته شدن توسط بازار هدف (مشتریان ) ، شناخته و مطرح می شود.