ثبت تک نیک،ثبت شرکت،مراحل ثبت شرکت در سامانه

اگر تغییر آدرس محدود و فقط چند متر تغییر و یا در یک خیابان از یک کوچه به کوچه دیگر منتقل می شود تنها کافی است که صورتجلسه تغییر آدرس یا تغییر کد پستی شرکت تنظیم شود و نیازی به تشکیل جلسه مجمع ندارد. همانطور که در مقالات قبلی اشاره کردیم مراحل ثبت شرکت به طور کلی شامل: ثبت شرکت در سامانه اداره ثبت شرکتها، تایید نام شرکت، تنظیم مدارک و ارسال آنها به اداره ثبت شرکتها و ثبت نهایی شرکت میباشد. یکی دیگر از نکاتی که در رابطه با ثبت شرکت در قم باید به آن توجه داشته باشید، شرایط این کار است. از دیگر مواردی که برای ثبت شرکت در قم باید به آن توجه داشته باشید، مدارکی است که برای این کار به آن نیاز دارید. حداقل دو نفر هم به عنوان بازرس نیاز دارید. در صورتی که این مدارک مشکل خاصی نداشته باشند و نام مناسبی را هم انتخاب کرده باشید، باید برای گام بعدی آماده شوید و در غیر این صورت فرصت دارید که ایراد های وارد شده را برطرف کنید.

، مقام صلاحیتداری که نزد آن شرکت به ثبت رسیده است.

توجه داشته باشید که نوع یک شرکت در حقیت قالب کلی فعالیت های آن شرکت است و از این رو باید با دقت بسیاری این نوع را انتخاب کنید که در آینده با مشکل رو به رو نشوید. به این نکته دقت داشته باشید که در هنگام تاسیس یک شرکت زمان یکی از مهم ترین فاکتورها است، یعنی هر چه در زمان کمتری کارهای ثبتی خود را انجام دهید، زودتر می توانید فعالیت های خود را شروع کنید و سود شما هم بیشتر خواهد بود. حال این سوال پیش می آید که چطور می توان زمان راه اندازی یک شرکت را کاهش داد؟ مشخصات ثبت از قبیل زمان و مکان ثبت شرکت، مقام صلاحیتداری که نزد آن شرکت به ثبت رسیده است. اداره یا دایره ای که به ثبت شرکت مبادرت نموده باید خلاصه ای از شرکتنامه و منضمات آن را در ظرف ماه اول تشکیل شرکت در روزنامه ی رسمی وزارت دادگستری و یکی از جراید کثیرالانتشار به خرج شرکت به طریق اعلان انتشار دهد. ۱. تشکیل مجمع عمومی فوق العاده که متشکل از تمام و یا اکثریت شرکا باشد. شرکت نسبی نیز مشابه شرکت تضامنی است و تحت عنوان خاصی تشکیل می شود ، تنها تفاوت آن این است که شرکاء به میزان آورده خود مسئول پرداخت تعهدات و قروض شرکت هستند .

سامانه ثبت شرکت

مراجعه حضوری متقاضیان ثبت شرکت و موسسه و ثبت تغییرات مربوط به آنها ، علاوه بر اینکه برای این متقاضیان وقت گیر و هزینه بر بود، با تجمع این افراد در ادارات ثبت شرکت ها و درخواست های متعدد آن ها موجب کندی انجام روند امور ثبت شرکتها و موسسات در این ادارات نیز بود. نکته دیگری که در رابطه با هزینه ثبت شرکت باید به آن توجه شود آن است که اگر ثبت شرکت به موسسات ثبت شرکت سپرده شده و توسط خود موسسین انجام نگیرد، هزینه وکیل ثبت شرکت را نیز باید به سایر هزینه های ثبت شرکت افزود. اولین نکته ای که برای ثبت شرکت در قم باید به آن توجه داشته باشید این است که چه مراحلی را باید پشت سر بگذارید تا شرکت شما به طور قانونی به ثبت برسد. این مرحله یکی از مهم ترین و البته حساس ترین مراحلی است که باید پشت سر بگذارید، از آن جایی که انتخاب نام اهمیت بالایی دارد، در ادامه نکات مربوط به این کار را برای شما شرح می دهیم. البته این کار هم به تخصص و تجربه بالایی نیاز دارد و به شما توصیه می کنیم که آن را به تنهایی انجام ندهید، در همین گام باید مدارک خود را در سامانه بارگذاری کنید. Post was generated with GSA Content Generator Demoversion.

این که شما بدانید قرار است در شرکت خود چه کارهایی را انجام دهید، اهمیت بسیار بالایی دارد. رسیدن شما به اهدافتان می تواند ما را نیز در موفقیتتان سهیم گرداند. در مطالب بالا به این نکته اشاره داشتیم که در همان مراحل ابتدایی ثبت شرکت باید نوع شرکت خود را مشخص کنید. با توجه به شرایطی که در مطالب بالا به آن اشاره داشتیم، به سادگی می توان به این نکته پی برد که چرا برای ثبت شرکت در قم این دو نوع شرکت طرفداران بیشتری نسبت به انواع دیگر شرکت دارند. از آن جا که در ایران ۷ نوع شرکت وجود دارد و ما هم در این مطلب فرصت کافی برای تشریح شرایط هر ۷ نوع شرکت را نداریم، به شرح شرایط دو نوع شرکت پرطرفدار می پردازیم. جهت دریافت مشاوره ثبت شرکت، می توانید در هر ساعت از شبانه روز با کارشناسان ما ارتباط بگیرید. ۴) در گام بعدی باید متناسب با عنوان فعالیت فعالیت خود برای دریافت مجوزهایی آماده شوید. انتخاب گزینه تأیید مدارک مورد نیاز، پذیرش نهایی و دریافت رسید پذیرش اینترنتی. ۵) در گام بعدی باید به صورت اینترنتی در سامانه اداره ثبت ثبتنام اولیه خود را انجام دهید.